Logo

iPad Yazılımı Yapan Firmalar


paylaş
iPad Yazılımı Yapan Firmalar

Birçok küçük işletmenin bildiği gibi, bu günlerde rekabetçi kalabilmek için mobil olmalısınız. Ancak mobil olma, yalnızca mobil cihazlara uygun bir web sitesine sahip olmakla kalmıyor. (Perakende veya hizmet sektörü iseniz, bir mobil web sitesine sahip olmak şarttır.) Gittiğiniz müşterilerle ve çalışanlarla bağlantı kurmak ve mobil müşterilere ve çalışanlara sizinle (ve birbirleriyle) bağlantı kurmalarına yardımcı olmak anlamına gelir. iPad Yazılımı Yapan Firmalar ile çalışarak işletmenize birçok avantaj sağlayacak bir mobil uygulamaya sahip olabilirsiniz.

1. Mobil coğrafi hedefleme (pazarlama ve satış).

İşaretler ve coğrafi hedefleme yükselişi ile, "mobil uygulamalar aracılığıyla yere özgü, zamana duyarlı mesajlar anahtar kullanıcıları hedeflemek için giderek kolay hale geldi,  "Örneğin, coğrafi konum teknolojisini bir mobil uygulamaya entegre ederek, işletmeler mağazalara çok yakın olan müşterilere özel teklifler gönderebilir."

"Bu yaklaşımı kullanarak, küçük işletmeler, harcamalarını azaltarak  işlerine odaklanabilir ve doğru zamanda ve yerde tüketicilere hedefli reklamlar sunabilir, iPad Yazılımı Yapan Firmalar tamamen istediğiniz gibi bir uygulamayı hayata geçirebilir.

"Geo-eskrim ile SMS metinlerini birleştirmek, işletmenizin yakınında bulunan müşterilerle hemen iletişime geçmenizi sağlar", "Sadık müşterileriniz için iPad Yazılımı Yapan Firmalar ile çalışarak bir mobil uygulama hazırlayın ve onlara özel olarak hazırlanmış bir satış, özel bir etkinlik veya mağazanıza çok yakın bir zamanda flash satışları hakkında bir metin gönderin. Kendilerini özel hissedecekler, hem münhasırlığı hem de kıtlığı kullanarak, bir veya iki satın alma işlemine girme ihtimaliniz daha yüksek olacaktır.

2. Mobil müşteri sadakat programları.

iPad Yazılımı Yapan Firmalar ile çalışarak "Bağlılık ve ödül programları için bir mobil uygulama oluşturmalısınız." "Uygulamayı indiren müşteriler, özel anlaşmalara, erken kuş spesiyallerine ve daha fazlasına erişebilirler." Uygulamayı daha etkili hale getirmek için, tercih ettikleri ödülleri bulmak için müşterileri araştırın (veya uygulamayı yapın). "Sadece işiniz ve teklifleriniz için daha değerli bilgiler edineceksiniz."

3. Mobil zamanlama ve hatırlatıcılar.

Salon veya egzersiz stüdyosu gibi bir hizmet işletmesi iseniz, müşterilerin akıllı telefonları veya tabletleri aracılığıyla derslere randevu almasına veya kaydolmasına izin vermek için bir mobil uygulama kullanabilirsiniz. Ardından, randevuları veya sınıfları onaylamak ve hatırlatıcılar göndermek için metin veya SMS mesajlaşması kullanabilirsiniz. iPad Yazılımı Yapan Firmalar ile çalışarak birçok yeni pazarlama yöntemi geliştirebilirsiniz.

4. Mobil ödemeler.

Square ve benzeri mobil ödeme çözümleriyle "küçük işletmelerin kredi kartlarını hızlıca kullanılmasına ve diğer ticari işlemleri telefon, tablet veya şık bir satış noktası ile gerçekleştirebilmesine olanak tanır. Bu büyük bir zaman kazandırıcıdır.

iPad Yazılımı Yapan Firmalar Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. iPad Yazılımı Yapan Firmalar için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

iPad Yazılımı Yapan Firmalar yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

 

Etiketler: ipad yazılımı yapan firmalar ipad yazılım yapanlar

paylaş

İlgili YazılarYorumlar