Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018

İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018

2018 sonunda karlı bir çevrimiçi işletme oluşturduğunuz yıl olacak mı? İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018 ile neden olmasın?

Kafanızdaki sayısız stratejiyi gerçekleştirdinizde ve işinizden ayrılıp çevrimiçi para kazanmaya başladınızda, hayatın nasıl bir şey olacağını hayal ettiniz.

Dünyayı rahatça gezebilir, kendiniz ve aileniz için rahat bir yaşam tarzı yaratabilir ve mali özgürlüğe erişebilirsiniz. Nihayet 9-5 yaşam biçiminin kısıtlamalarından kurtulabilir ve zamanınız tamamen var.

Ama sonra ne olacak? Genellikle, fikirleri düşünmek için biraz vakit harcarsınız, ancak sonuçta rahatlığınıza geri dönersiniz …

Güvenli işinizin istikrarlı bir geliri, başkasının size her şeyi ne yapacağını söylemenin kolaylığı (sıfırdan anlamaya çalışmak yerine) ve tutarlı takvim.

Kendinize şunu söylersiniz: “Biliyor musunuz? Gelecek sene bu çevrimiçi işe başlayacağım! “

Ancak “gelecek yıl” asla gelmez.

Biz size 2018’in çevrimiçi işe başlamanız gereken yıl olduğunu söylemek için geldik. Her zamankinden daha fazla fırsat var ve avantaja ihtiyacınız var.

İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018

1. Bir Dijital Ürün veya Kurs Oluşturun

Dijital bir ürün veya kurs oluşturmak, uzmanlığınızı başkalarına öğreterek kazandığınız için bir e-kitap yazmaya benzer.

Kendi web siteniz, e-posta listeniz ve muhtemelen bağlı kuruluş ortaklıkları aracılığıyla kendinizi tanıtmak zorundasınız. Ayrıca, ziyaretçileri sizden satın almaya ikna edecek etkileyici bir satış sayfası oluşturmanız gerekiyor.

Halihazırda bir izleyici kitleniz yoksa, öncelikle platformlarda kendi kendine yayınlamak daha iyi olabilir. İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018 ile bu şekilde, ders fikrinizi doğrulayabilir, e-posta listenizi büyütebilirsiniz.

2. Bir YouTuber Ol

Video giderek daha popüler hale geliyor.İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018 ‘in en önemli fikirlerinden birisi bu. Instagram ve Snapchat Hikayelerinden Facebook Canlı videoya kadar, video yalnızca büyümeye devam edecek. Yani, kamera arkasında olma düşüncesini her zaman sevdiyseniz, şimdi avantajlı olabileceğiniz zaman.

İster bir vlog başlatıp reklam geliri elde etme / kitlenize ürün satma veya web sitenize daha fazla trafik çekmek için bir YouTube kanalı oluşturmak için olsun 2018, başlamak için mükemmel bir zamandır.

İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018 YouTube videoları yaparak, daha iyi öyküler anlatmanıza ve kitlenize daha değerli içerik sağlamanıza yardımcı olmakla kalmayacak aynı zamanda karlı konuşma fırsatları elde etmenize de yardımcı olabilirsiniz.

İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018 için en iyi yanı, dışarı çıkıp pahalı yeni bir kamera satın almanıza bile gerek duymuyorsanız  kaliteli bir kamera merceğiyle bir akıllı telefonunuz olduğu sürece, şu anda ilk videonuzu çekmeye başlayabilirsiniz!

3. Affiliate Pazarlamayı Öğrenin.

Satış ortağı pazarlamayı öğrenin Affiliate pazarlama, temel olarak başkasının ürününü teşvik ederek bir komisyon kazanma sürecidir.

Çoğu insanın bağlı kuruluş pazarlaması yaptığı iki ana yol vardır:

Bilgi ürünleri. Burada, e-kitaplar, üyelik siteleri, video serileri vb. ürünleri tanıtmaktasınız. Bu türden kuruluş pazarlaması, komisyonda %50’ye kadar veya daha fazlasını kazanabilir, giriş için nispeten düşük engeller içerir ve tanıtacak ürünleri bulmak çok kolay.

4. Bir E-ticaret Sitesi Kurma

İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018 Çevrimiçi gelir elde etmenin en iyi yollarından biri, bir e-ticaret mağazası kurmaktır. Ve burada artı tarafı var: bağlı kuruluş pazarlama rotasına gitmeye çalışırsanız, en iyi bağlı pazarlamacılar 2 ana niş üzerinde yoğunlaşıyor; kilo verme ve çevrimiçi para kazanma.

Ancak, e-ticaret rotasıyla pek çok pazarda, herhangi bir internet pazarlama deneyimine sahip olabileceğiniz veya olmayabilecek eski  işadamlarıyla yarışıyorsunuz demektir. Birçoğu, size iyileştirme için çok yer ayıran ve güncelliğini yitirmiş web sitelerine sahiptir ve eksikliklerinden faydalanabilirsiniz.

Hala hiçbir şekilde kolay değil. Zor iş gerektirir ve yüz binlerce e-ticaret web sitesinde ve çevrimiçi mağazada göze çarpmanız gerekir. Ancak eşsiz bir niş doldurarak ve doğru pazarlama tekniklerini uygulayarak, e-ticaret mağazanızı karlı bir başarıya dönüştürebilirsiniz.

Aşağıda, e-ticaret mağazanıza başlamanıza yardımcı olacak bazı ipuçları verilmiştir:

Karlı bir pazar bulun. İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018 Bazı fikirler beyin fırtınası yapın, anahtar kelime araştırması yapın ve olabildiğince özgün olmaya çalışın. Örneğin, sörf tahtaları satmak için muhtemelen çok fazla rekabet var. Ancak, sörf tahtası raflarına indirgeyerek pazarda daha iyi bir çıkış yapma şansınız olabilir.
Kendinize şu soruyu sorun: “Ürün pahalı mı?” Üretim, dağıtım, satış vb. ile ilgili masraflar var. Ürününüz pahalı değilse sattığınız zaman kar kaybı olmayabilir.

Kendinize şu soruyu sorun: “Ürün bir büyüme pazarında mı?” Pazarınız zirve noktasını aştıysa ve aşağı eğimli ise, muhtemelen bu konuyla ilgilenmek istemiyorsunuz. Bunun yerine, yükselişte olan bir endüstriye girmek istiyorsunuz yani en karlı ve büyüme potansiyeline sahip olduğunuz yere.

5. Uygulama Geliştirme’yi Başlatın

Yıl boyunca mobil uygulamalar giderek daha popüler hale geliyor. Bir telefon veya tablet için yeni, kullanışlı ve eğlenceli bir uygulama fikriniz varsa, bunun yolu olabilir.

İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018 Bazı kodlama bilgisi edinmeye yardımcı olur, ancak kesinlikle gerekli değildir. Uygulama oluşturma konusunda insanlarla işbirliği yapmak isteyen birçok yazılım geliştiricisi vardır.

Dikkat edilmesi gereken bir husus: uygulama pazarının şu an doymuş olduğunu, bu nedenle uygulamanızı doğruladığınızdan ve fikirlerinize çok miktarda para yatırmadan önce araştırma yaptığınızdan emin olun.

6. Bir wp_betawpposts Başlat

Bu web sitesinde bir wp_betawpposts başlatmak hakkında ve iyi bir nedenle çok konuşmak . 2018’de wp_betawpposts’u her zamankinden daha kolay başlatmanız daha kolay ve wp_betawppostsunuz büyük bir potansiyel gelir kaynağı olabilir.

Bununla birlikte, sadece bir wp_betawpposts başlatmayın ve paranın içeri girmesini bekleyin. Tutarlı bir şekilde içerik oluşturmanız gerekir; ayrıca kişileri eğiten, bilgilendiren veya eğlendiren bir içerik olması gerekir. Başka bir deyişle, ilgi alanlarını bir şekilde yakalamalı.

Dahası, wp_betawpposts aracılığıyla bir şeyler satmanız gerekiyor.İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018  Bu reklam alanı, ürünler, dijital ürünler, sponsorlu yayınlar, koçluk, e-kitaplar vb. olabilir.

Ancak, çalışmaya katılmaya istekli iseniz ve uzunca bir süre için arıyorsanız, wp_betawpposts yazarlığı son derece karlı olabilir.

 

Facebook büyümeye ve büyümeye devam ediyor ve işyerleri Facebook reklamlarıyla daha fazla ilgileniyor. Ancak sorun şu: Pek çok eski şirket Facebook reklamları söz konusu olduğunda ne yaptığını bilmiyor. Ve daha yeni şirketler bile, Facebook reklamları ile yatırımlarından en fazla kazanç elde etmek için gereken süreye sahip değiller.

Yani, onlar adım atmak için bunu Facebook reklam uzmanları arıyorlar. Neyse ki, bu oldukça hızlı bir şekilde öğrenebileceğiniz bir şey. Ve bir kere yaptıktan sonra, işletmelerinize ulaşabilir ve karlı Facebook reklamları oluşturmanıza yardımcı olabilirsiniz.

8. SEO Master

Arama motoru optimizasyonu SEO, bir web sitesinin Google gibi arama motorlarında belirli “arama terimleri” için daha üst sıraya yerleşmesi anlamına gelir. Bir web sitesi daha yüksek bir sırada yer aldığında daha alakalı trafik alır ve daha fazla gelir elde edebilir.

Bu internet pazarlama dünyasında bir diğer değerli beceri. İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018 Bunun söylenmesi, biraz zor olabilir, çünkü Google her zaman algoritmalarını değiştiriyor ve onunla birlikte arama kurallarının bazıları değişiyor. Bu nedenle, yeni stratejileri öğrenmek ve test etmek için daima öncü olmaya ihtiyaç duyacaksınız.

Ancak, SEO hakimiyeti sahibi olursanız, şirketler her zaman yardımlarınız için size para ödemeye istekli olacaklardır.

9. Metin Yazarlığı Yapın İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018

Metin yazarlığı, insanların bir takım hareket etmelerini sağlayan sözcükleri (yazılı veya sözlü olarak) stratejik olarak sunma sanatı ve bilimi. Her şeyden satış sayfalarına, e-posta pazarlamasına, hatta kaliteli wp_betawpposts içeriklerine kadar değişebilir.

Doğal bir eğilme ve yazma tutkunuz varsa, metin yazarlığı, çevrimiçi gelir elde etmeniz için sizin biletiniz olabilir.

Hayatta özgürlüğe kavuşmanın harika bir yoludur. İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018 Uzaktan çalışmanıza izin vermez, aynı zamanda programınızı kontrol etmenizi sağlar. İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018 Artı, becerinin kendisini öğrenmek çevrimiçi işin birçok alanında size yardımcı olacaktır (yani, bir wp_betawpposts oluşturma, bağlı kuruluş pazarlaması, vb.) Zorlayıcı bir şekilde yazabildiğinizde, bunların hepsi çok daha kolay hale gelir.)

 

10. Alan Adları Alın ve Etkileyin

Muhtemelen gayrimenkul satın alan ve “gayrimenkul” çeviren insanlardan haberin var, değil mi? Nispeten iyi bir fiyata bir ev satın alırlar, biraz düzeltip daha sonra güzel bir kar için satarlar.

Alan adları satın alıp çevirmekle aynı fikir. İster kendi alan adınız olsun, ister başkasının sitesini satın almak istiyorsanız, çevrimiçi gelir için iyi bir kaynak olabilir.

11. Bir Podcast Başlatın

Podcast’inizi büyüdükçe, ücretli sponsorluklar sunabilir ve kendi ürün ve hizmetlerinizi satabilirsiniz. İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018 Ve podcast aracılığıyla, dinleyicilerinizin güvenini kazanacaksınız, böylece onları sunduklarınızı satın alma ihtimaliniz çok yüksek oluyor.

 

12. Tıklama Başına Bağımsız Serbest Ödeme Danışmanlığı

İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018 (Bunlar PPC reklamlarıdır)

Bu sponsorlu reklamları Google arama sonuçlarınızın en üstünde görmüş müydünüz? Bu, Tıklama Başı Ödeme (PPC) reklamcılığı eylemidir.

Reklamverenlerin reklamlarından her biri tıklandığında bir ücret ödeyecekleri bir tür internet pazarlaması. Basitçe söylemek gerekirse, sitenize bir ziyaret satın almanın bir yoludur.

Bu beceriye hakim olursanız, hizmetleri işletmelere sunabilirsiniz.

13.LetGo’da Ürünler Satmak İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018

LettGo ve gittigidiyor artık herkes tarafından biliniyor, ancak insanlar hala bu sitelerde çok para kazanıyor.

14. Niş Siteleri Oluşturun İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018

İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018 Niş bir web sitesinin arkasındaki fikir, belirli bir nişeyi (örneğin, belirli bir fotoğraf türünü) hedeflemek, bu niş ile ilgili anahtar kelimeler için Google’da sıralamak ve daha sonra, satış teklifleri yoluyla veya kendi ürünlerinizi satarak bu trafiği kazanç haline getirmektir.

Bir çok araştırma buna devam ediyor – bu nedenle, biraz iş yükü için hazır olmanız gerekir. Ancak, iyi bir niş site oluşturursanız, iyi bir kazanç elde edebilirsiniz.

15. Danışmanlık İşine Başlayın İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018

Belirli bir alanda tonlarca bilgiye sahipsiniz mi? Öyleyse, çok pahalıya mal olan bir çevrimiçi danışman olmak için gerekenleri almış olabilirsiniz.

İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018 Danışman olarak, müşterilerin belirli bir sorunu veya o alandaki meseleyi çözmelerinde yardımcı olmak için sahip olduğunuz bilgi, beceri ve tecrübeyi belirli bir alana uygulamalısınız.

16. Ücretli Özel Facebook Grubu Başlat İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018

Ücretli bir özel Facebook grubu size oldukça katılan bir topluluk yaratma şansını sunar.

İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018 İçeriğinizi sunmanız için size bir yer verir, topluluğunuzun üyelerinin birbirleriyle etkileşimde bulunmasına izin verir, nitelikli üyelere erişimi sınırlamanıza izin verir ve aynı zamanda gruba hakim olmanızı ve denetlemenizi sağlar.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018 için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İnternet Üzerinden İş Fikirleri 2018 yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 

About Author

Medanis Destek