Logo

İnşaat Mühendisliği Yazılımı


paylaş
İnşaat Mühendisliği Yazılımı

 İnşaat dijital bir endüstri gibi hissetmiyor ve yeni teknolojilerden fazla yararlanmıyor. Bugün her şey değişti ve neredeyse tüm çalışanlarınız cebinizde bir bilgisayar taşıyor. Akıllı telefonlar endüstri standardı haline geldi ve bu herkesin buna bağlı olduğu anlamına geliyor. İş akışınızı, çalışanların verimliliğini, envanter yönetimini ve hatta proje faturalandırmanızı iyileştirmek için bu bilgi işlem gücünü kullanmanızın zamanı geldi. İnşaat Mühendisliği Yazılımı ile siz de birçok avantajdan faydalanabilirsiniz.

İnşaat Mühendisliği Yazılımı ürünleri operasyonlarınıza herkesin bağlı kalmasını, iş akışlarınız için kontrol listeleri oluşturmasını ve her şeyi organize tutmasını sağlar. Her seviyedeki operasyonlarınıza görünürlük verin. İşletme yönetim yazılımı, bütçede kalmaktan ve envanterden asla kurtulmuş olmamış olmakla birlikte, uygulamadan kısa süre sonra başlayarak iki inanılmaz fayda sağlıyor.

Ancak, İnşaat Mühendisliği Yazılımı kullanmanın tüm nedenlerinden hiçbiri, hatalara eğilimli manuel süreçlerden kurtulmak kadar önemli olmayabilir. Herhangi bir inşaat işini sakat bırakabilirler ve sık sık yapıyorlar.

İnşaat Mühendisliği Yazılımı Kullanmanın Nedenleri

Kalem ve kağıt, sözleşme ve envanter yönetiminden, muhasebe ve son faturalara kadar her şeyin temel unsurlarıdır. Bu işlemler insan hatalarından, kayıp sayfalardan, yavaş dosyalama ve alıma ve hatta bir kalem koptuğunda bilgi kaybına, kahve dökülmelerine ya da rüzgara karşı bile duyarlıdır.

İnşaat Mühendisliği Yazılımı benimsediğinizde günlük işlemlerinizi daha basit ve daha karlı hale getirerek işinizi koruyabilirsiniz. Belgelerin dijital kopyaları, hızlı bir şekilde aramanıza ve ihtiyaç duyduğunuz şeyleri bulmanıza olanak tanır; ayrıca, birden fazla sürümü kaydedebilir, böylece işler yavaşlarken korunurlar.

İnşaat yöneticilerinin malzemelerin onaylanması için çağrı yapması veya herkesin güncelleme yapmasına izin veren inşaat iş yönetimi ürünlerini kullanarak durum güncellemeleri yapmak gibi tipik zorlukları kaldırın. Ayrıca önemli belgeleri ve izinleri sitede tutabilir, ancak gerektiğinde tüm operasyonun bir kopyasını sağlayabilirsiniz. Proje oluşturma, iş emirleri ve diğer önemli kağıtlar, bulut tabanlı bir platformla yalnızca bir tık uzakta olabilir.

İNŞAAT İŞLETME YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

Her işin özel mürettebatı ve hizmet uzmanı gereksinimleri vardır. İnşaat Mühendisliği Yazılımı kullanmanızın nedenleri, ekiplerinizin her zaman hazır olmasını sağlamak için raporlar ve zaman çizelgeleri oluşturma kabiliyetini içerir.

Ana ofiste yayınlanan kağıt zamanlamaları herkesi günlük ya da haftalık olarak kontrol etmeyi gerektirir. Değişiklik yapmak zorunda olan yöneticiler, yerini alan tüm tarafları arayıp, yerini doldurana kadar listeden aşağıya doğru hareket etmelidir. Bu, ana listelere karşı kontrol edilmelidir ve liderler, hemen kullanılabilir olan veya olmayan yöneticileri aracılığıyla değişiklikleri gerçekleştirmelidir.

Öte yandan, İnşaat Mühendisliği Yazılımı, çoğaltma kuralları oluşturarak ve herkesin her işyeri için tüm bilgilere erişmesini sağlayarak çoğunu otomatikleştirebilir. Değişiklik yapmanız gerektiğinde takvimi güncelleyin ve etkilenen taraflara bir not göndermek için tıklayın. Zamanlama sürecini basitleştirerek zamandan kazanın ve operasyonlarınızı geliştirin.

İnşaat iş yönetimi çözümleri bile izin bireysel takvimler oluşturabilirsiniz. Herkesin genel durumu ve yeni işyeri trendleri temelinde her toplantı zamanı seçebilirsiniz. Merkezi takvimlerde ayrıca, insan kaynakları ekiplerinin bireysel ve kişisel günlerini kaydetmelerine izin verilir; böylece herkesin, ilgili kişilere gönderilebilecek etkinlikleri görmesi ve oluşturması kolay olur.

Zamanlama programınızı ve ekiplerinizi en mantıklı şekilde optimize etmek için, bina konumunuza, iş türüne, sonraki adım gereksinimlerine ve daha fazlasına dayanan tüm çalışmalarınızı sıralayın.

MOBİL İNŞAAT İŞ YÖNETİMİ ÜRÜNLERİ

İnşaat işi yönetimi yazılımını kullanmanızın başlıca nedeni, nerede olursanız olun size erişim sağlamasıdır. Eski kağıt sistemleri alanlardan güncellenemez ve değişiklikler yapmak için bilgileri aramanızı veya bir ana belgeye dönmenizi gerektirir.

Mobil uygulamalar, herkesin aynı sayfada kalmasına izin vererek bunların hepsinin değişmesini sağladı. Onlara ihtiyaç duydukları gücü vermek için proje yönetimi platformlarınızı ekibinizin tümüne bağlayın. Malzemeleri ihtiyaç duydukları anda sipariş edin, hatalar keşfedildiğinde belge değişiklikleri talep edin veya zamanlamanızdan önce mühendisleri veya elektrikçileri derhal arayın.

İnşaat Mühendisliği Yazılımı ayrıca proje irtibatları, faturalar, satınalma siparişleri, iş geçmişi ve işyeri kontrol listelerinin herkesin elinde olmasını sağlayabilir. Her işçiye ihtiyacı olan gücü vererek güvenlik ve üretkenlik kayıtlarınızı koruyun.

Bulut Tabanlı İnşaat Mühendisliği Yazılımı

Arazi servis yazılımının büyük yararı, bulut sistemlerinin herkesi ve her yüklemeyi bir kerede güncelleyebilmesinden kaynaklanmaktadır. İnşaat Mühendisliği Yazılımı ile girdiğiniz veriler derhal gönderilir. Muhasebecileriniz, zamanlayıcılarınız ve üretim ekipleri, operasyonlarınızın sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışabilmesi için en doğru, en güncel bilgilere göre çalışmaktadır.

Genel olarak, inşaat proje yönetimi yazılımı, daha basit bir deneyim olma eğilimindedir, çünkü birden fazla işlemi ve modülleri tek bir gösterge panosunda bir araya getirebilirsiniz. Her iş, belgeleriniz, garantileriniz, stoklarınız, maliyetleriniz ve faturalarınızın bulunduğu yerde kendi konumunu alabilir. Her gün daha az arama yaparak zaman kazanırsınız.

Karmaşık bir projeye karşı geldiğinizde, taşeronları ve üçüncü tarafları aynı yere yerleştirebilirsiniz. Her proje için tarihi bir referans oluşturun, maliyetlerdeki ve zaman tahminindeki değişiklikleri takip edin ve iş bittiğinde her şeyi tek bir zaman çizelgesinde inceleyin. Düzgün erişim, saha servis yazılımının en büyük avantajlarından biridir.

İnşaat Mühendisliği Yazılımı ile bulut tabanlı bir sistem, ekibinizde projenizi anlayabilecekleri tek bir yere herkese erişim olanağı verir. Yönetim için bu, bir projenin başarısını gözden geçirmenin ve teklifinizin ne kadar başarılı olduğunu belirlemenin kolay bir yolunu da sunar.

Özellikle çoklu takımlarla çalışmak üzere tasarlanmış bir platform yarattı. Çözümümüz, aşağıdaki konularda raporlar ve analizlerle daha büyük departmanlara uyarlanmıştır:

  • Üst yönetim
  • Ofis destek personeli
  • Proje yöneticileri
  • Satış
  • Hizmet
  • Alt yükleniciler
  • İK ve muhasebe

İnşaat Mühendisliği Yazılımı Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. İnşaat Mühendisliği Yazılımı için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

İnşaat Mühendisliği Yazılımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz

 

Etiketler: inşaat mühendisliği yazılımı inşaat mühendisliği yazılım inşaat mühendisliği yazılımları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar