Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İnşaat Yazılım Firmaları

İnşaat Yazılım Firmaları

Yazılım harcamalarını azaltmak ya da kendi bilişim hizmetlerinizi yönetmekten kaynaklı dikkat dağıtıcı unsurları en aza indirgemek istiyorsanız, İnşaat Yazılım Firmaları araştırmaya değer bir seçenek olabilir.

Bulut bilişim nedir?

Bir ağ üzerinden bir hizmet olarak teslim edilir işlem kaynakları (donanım ve yazılım) kullanımıdır. Yazılım ile karşılaştırırsanız anlamak kolaydır. Ofislerinizi işletmek için yazılımı kullanırsınız, ancak yazılım sunucularına  sahip değilsiniz veya yönetmiyorsunuz. Bulut bilişim, yazılımda uzmanlaşmış İnşaat Yazılım Firmaları, işinizi bir ağ üzerinden yürütmek için bilgi işlem gücünü sağladığı ve sunucuları çalıştırmak için kullanılan tüm donanımları ve yazılımları korumak zorunda kaldıklarıyla aynı şekilde çalışır.

Dikkat dağıtmalarını kaldırın, potansiyel olarak tasarruf edin

Her işletmenin kendi yazılımını tedarik etmesi pahalı ve verimsiz olacaktır, ancak birçok şirket İnşaat Yazılım Firmaları ile bu yaklaşımı benimser. Örneğin, e-postaları dahili olarak yönetiyorsanız muhtemelen sunucuları, yazılımı ve ağ donanımlarını satın almış ve sistemi inşa etmek, bakımını yapmak ve sorun gidermek için zaman harcıyordunuz.

İnşaat Yazılım Firmaları ile bulutta aynı seviyede hizmet sunan uzmanlar tarafından yönetilen Microsoft Exchange’i ayda bir kullanıcı başına uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Bulut bilişiminin diğer potansiyel faydaları

  • Belirgin altyapı maliyetlerinden kaçınma
  • Uygulamalarınızı daha hızlı çalıştırın
  • Bakım sorunlarını ortadan kaldırın
  • Yeni güncellemeleri hızla dışarı çıkarın
  • İş ihtiyaçlarına uymak için BT’yi yukarı veya aşağı ölçeklendirin
  • Halkınızı temel iş gereksinimlerine odaklanmaya serbest bırakın

Tamamen uyarlanmış ve tamamen ölçeklendirilebilen İnşaat Yazılım Firmaları ile kendi özel bulut sunucunuz varsa bulutu kendi haline getirmekten özgürsünüz. Buluttan asla büyüyemezsin. Bulut bilgi işlem, işinize yarar çünkü istediğiniz zaman büyümenizi ve küçültmenizi sağlar.

 Artık verilerinizi yedekleme konusunda endişelenmeniz gerekmeyecek. İnşaat Yazılım Firmaları her gece yedekleme yapar. Verileriniz sertifikalı, SAS 70 tip II ve SSAE 16 SOC Tip II, Tier III veri merkezinde yer alır. Felaket kurtarma işlemi ne olacak? Verileriniz, tüm dosyalarınız bulutta güvenli bir yere yerleştirildiğinden endişelenmeniz gereken daha az şeydir.

İnşaat Yazılım Firmaları Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. İnşaat Yazılım Firmaları için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

İnşaat Yazılım Firmaları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz

 

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir