Logo

İnşaat ERP Yazılımları


paylaş
İnşaat ERP Yazılımları

Mühendislik sektörü dinamiktir; endüstri kötü durumda veya ekonomiler durgun olabilir veya projelerin planlanan son tarihleri ​​aşılabilir. İş yükündeki bu dalgalanmalar, aynı zamanda işgücü gereksinimlerinde dalgalanmalar anlamına gelir; çünkü işgücü ve kaynaklara olan talebiniz projeden projeye geçer. Bu faktörler, şirketiniz büyüdükçe ve yavaşlarken, kendi bütçelerinizi ve personel basıncınızı önemli ölçüde etkileyebilir. Ardından, iş gereksinimleriniz doğrultusunda uyum sağlayan ve esnek olan sistemler ve süreçler olması, etrafınızdaki duvarlar sıkışmadan çalışmak için bulut tabanlı İnşaat ERP Yazılımları burada yardımınıza koşacaktır.

Neden buluta taşınıyoruz?

Mühendislerin bir İnşaat ERP Yazılımları sağlamanın birkaç nedeni aşağıda belirtilmiştir:

1. Oyunun önüne geçin

Uzun süredir devam eden sistemlerin güncellenmesi veya değiştirilmesi fikrinin yıldırıcı olabileceğini biliyoruz. Bununla birlikte, hızlı bir şekilde hızlanan teknoloji ile bulut yazılım, pahalı ekipmanlara yatırım yapmanıza veya kafanızı karmaşık sistemlerin etrafında dolaşmanıza gerek kalmadan işinizi sektörünüzde önde tutmanıza olanak tanır. İnşaat ERP Yazılımları, küçük işletme bütçesindeki büyük bir kurumsal şirketin altyapı eşdeğerine erişmenizi sağlar ve büyümeniz için size daha iyi konum sağlar.

2. Hizmetini işinize uygun şekilde ölçeklendiren yazılımlar

Bulut İnşaat ERP Yazılımları, sistemlerinizi mevcut iş koşullarınızı desteklemek için hızla uyarlamanıza izin veren inanılmaz esneklik sunabilir. Çeşitli bulut servislerine abone olduğunuzda, yalnızca ihtiyaç duyduğunuz işlevlere kaydolmanız gerekir; iş yerinizin taleplerine göre kullanımınızı ve harcamanızı artırabilir veya azaltabilirsiniz.

3. Nereye gerek duyarsanız çalışacak mobil sistemler

Erişilebilirlik , mühendislik işlemleriniz için bir oyun değiştirici olacaktır. Verilerinize ve sistemlerine istediğiniz zaman, herhangi bir cihazdan erişebilme şüphesiz işinizin verimliliğini artıracaktır. Bunun nedeni, belgeleriniz, müşteri bilgileriniz ve proje teminatlarınızın sizin veya çalışanlarınızın nerede çalışıyor oldukları her yerde kullanılabilir olmasıdır.

İnşaat ERP Yazılımları ile ister yerinde ister masanızda veya ofisten uzakta olsanız da, şunları yapabilirsiniz:

 • Proje bilgilerine erişme ve güncelleme
 • Sarf malzemeleri sipariş etme veya servis talep etme
 • İz süresi
 • Girdi zaman çizelgeleri
 • faturaları ödemek
 • Meslektaşları ile işbirliği yapın
4. Belge Paylaşımı ve Depolama

Kimlik-10032695

Mühendislerin çoğunlukla büyük belgeleri meslektaşlarıyla veya müşterileri ile göndermeleri veya paylaşmaları gerekir. Bununla birlikte, dosyaların sıkıştırılması gibi görünen küçük görev, en çok bilgisayar uzmanı mühendisler için sinir bozucu ve zaman alıcı bir iş haline gelebilir. Bulut İnşaat ERP Yazılımları belge depolama seçenekleri, planları, ürün veri sayfalarını, site haritalarını, kullanım kılavuzlarını ve uygulamaya özel bilgileri depolamak ve anında erişmek için daha uygun maliyetli bir yoldur.

5. Tam iş görünürlüğü ve zahmetsiz işbirliği

Daha hızlı işbirliği , daha hızlı kararlar anlamına gelir. Proje ile ilgili belgeler gerçek zamanlı olarak güncellendiğinde, birden fazla menfaat sahibi değişiklikleri etkin bir şekilde görüntüleyebilir ve değerlendirebilir ve karar verme sürecini gereksiz ve rahat bir şekilde hızlandırarak hızlandırabilir. İnşaat ERP Yazılımları ile bu şeffaflık, haberleşme, çift yönlendirme ve hatalar olasılığını azaltır; sonuçta, işçilik saatleri ve maliyetleri azaltılır.

6. Tek bir yerde iş yönetimi

Proje yönetimi-ipad

Artık evrak yığınlarını atmak, bilgi çiftini kullanmak ve verimsiz dosyalama sistemlerine vakit ayırmanın zamanı geldi. Bulut tabanlıİnşaat ERP Yazılımları ile alıntılama, maliyetleme ve zaman izlemeden, faturalandırmaya kadar - tüm süreçleri tek bir yerde yönetebilirsiniz.

7. Yüksek güvenlikli sistemler

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, verilerinizin anahtarlarını başka bir şirkete teslim etme düşüncesi sizin için uyarıları tetikleyebilir. Bununla birlikte, sağlayıcıların işlerini sağlam bir üne kavuşturduklarını anlamak önemlidir ve bu nedenle, son derece güvenilir güvenlik önlemleri almak onların yararınadır. Ölçek ekonomileri burada yararlanacaktır. Bulut İnşaat ERP Yazılımları sağlayıcıları, sunucularını, veri merkezlerini ve bağlantıları tamamen güvenli ve sürekli olarak temin etmek için önemli miktarda yatırım yapacak kaynağa sahiptir.

 
8. Gerçek-zamanlı raporlama

Hep istediğin o kristal topu biliyor musun? Bulut çözümleri size en iyi şeyi sunma olanağına sahiptir. İş yönetimi veya muhasebe yazılımı aracılığıyla gerçek zamanlı raporlama , stratejik olarak işletme büyümenizi artırmak için daha bilinçli kararlar vermenize yardımcı olacak değerli bilgiler sağlayarak bütçe planlamasının tahminlerini yapar.

Örneğin İnşaat ERP Yazılımları ile şunları yapabilirsiniz:

 • En çok para kazandığınız yeri belirleyin
 • En kârlı çalışanlarınızın kim olduğunu öğrenin
 • Müşteriler arasında karlılığı görün,
 • Bir projenin gerçek zamana karşı tahmini saatlerini görüntüleyin
 • Kendi raporlarınızı oluşturmak için özel alanlar ekleyin

Bu raporlama, aynı zamanda size rekabetçi bir avantaj sağlayabilir.

10. Felaketlerden Kurtarma

Kimlik-10036294

Verileriniz harici sunucularda barındırıldığı için, mağdurlarınız hırsızlık, yangın, sel, teknoloji kesintisi veya herhangi bir talihsiz durumdan kurtulursa, normalde olduğu gibi işlemler siz veya müşterilerinize aksamadan devam edebilir.

Bulut tabanlı İnşaat ERP Yazılımları, mühendislik firmanızın iş yapma biçiminde devrim yaratma potansiyeline sahiptir. Artan verimlilik, hızlı işbirliği ve zahmetsiz dosya paylaşımı sayesinde, rakipleri geride bırakıp müşterileri etkileyeceksiniz; aynı zamanda kendi yönetim sürenizi de azaltacaktır. Bulut bilişiminin sunduğu kullanım kolaylığı, teknolojinin ve operasyonel tıkanıklıkların ortadan kalkmasına gerek kalmaksızın çekirdek yetkinliklerinize odaklanmanızı sağlar, böylece alana geri dönebilirsiniz.

İnşaat ERP Yazılımları Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. İnşaat ERP Yazılımları için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

İnşaat ERP Yazılımları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz

Etiketler: inşaat erp yazılımları inşaat erp yazılımı inşaat erp yazılım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar