Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Hybrid Mobil Uygulamalar

Hybrid Mobil Uygulamalar

Mobil uygulamalardaki rekabet her geçen gün daha da artıyor. Mobil uygulamanız yeterli performansı göstermiyorsa en geç 30 gün içinde telefondan siliniyor. Bu yüzden mobil uygulamanızın hem iyi bir fikirler oluşturulması hem de iyi performans göstermesi lazım. Mobil uygulamanızı sürekli güncellemeli ve iyileştirmelisiniz. Hybrid Mobil Uygulamalar ile bunu başarabilirsiniz.

Hybrid Mobil Uygulamalar kullanıcı dostu ve interaktif kullanım olanağı sunmaktadır. Hybrid Mobil Uygulamalar ile anlık güncellemeleri yapabilirsiniz. Hybrid Mobil Uygulamalar Native mobil uygulamalara göre hem daha ekonomiktir hem de daha kısa sürede geliştirilebilir.

Hybrid Mobil Uygulamalar ile Native uygulamalarda olduğu gibi telefonun işletim sistemine ulaşabilir ve özelliklerini kullanabilirsiniz. Yani mobil uygulamanız telefonun kamerasına, mikrofonuna, rehberine erişerek kullanabilir. Native mobil uygulamanın tek farkı daha hızlı olması ve biraz daha iyi performans sunması.

Hybrid Mobil Uygulamalar çalışmanız profesyonel bir ekip ile yapıldığı sürece Native ile arasındaki farkı mobil uygulama kullanıcıları anlamayacaktır.

Hybrid Mobil Uygulamalar da Native uygulamalar gibi  mobil uygulama mağazalarında satılır. Kalite açısından mobil uygulama yapma yöntemlerini şöyle sıralayabiliriz: HTML5 mobil uygulama, Hybrid mobil uygulama, Native mobil uygulama

Hybrid ve Native asarında çok küçük farklar bulunur o da performans ve hız odaklıdır. Ancak HTML5 daha geridir. Örneğin telefonun kamera ve rehber gibi özelliklerine ulaşamaz.

Aslında burada mobil uygulamanızın özelliklerine göre karar vermek gerekir. Basit ve az özelliğe sahip bir mobil uygulama yaptıracaksanız HTML5 işinizi görecektir, ancak kamera gibi özelliklerin kullanılmasını istiyorsanız hybrid veya native mobil uygulamaları tercih etmelisiniz.

Hybrid Mobil Uygulamalar ‘da öne çıkan özellikler:

  1. Düşük Geliştirme Maliyeti
  2. Tüm Mobil Cihazlardan Ulaşım
  3. Düşük Bakım ve Güncelleme Maliyeti
  4. Anlık Güncelleme İmkanı
  5. Kurumsal Uygulamalar Arası Entegrasyon Kolaylığı

Hybrid Mobil Uygulamalar çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Hybrid Mobil Uygulamalar için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Hybrid Mobil Uygulamalar yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek