Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Android Hybrid Uygulama

Android Hybrid Uygulama

Mobil uygulamalar akıllı telefonlarımızdan en iyi performansı almak ve çeşitli işlevlerde kullanmak üzere geliştirilmiş küçük yazılımlardır. Mobil uygulamaları ister eğlence ister iş için kullanabilirsiniz. Mobil uygulamaların hayatımızda yer almasıyla çeşitli terimler de hayatımıza girdi. Android Hybrid Uygulama mobil uygulama yapmak isteyenlerin kullandığı yöntemlerden biridir.

Android Hybrid Uygulama ile akıllı telefonun bütün özelliklerine ulaşabilir ve kullanabilirsiniz. Mobil uygulamanız ses kaydeden ve komik şekillere dönüştüren bir çalışma olsun. Uygulamanızın telefonun mikrofonunu kullanması gerekir. Bunu iki yolla yapabilirsiniz Android Hybrid Uygulama ya da Native mobil uygulama. Bu yöntemler sayesinde telefonunun mikrofon, kamera, rehber gibi birçok özelliğine ulaşabilir ve uygulamada kullanabilirsiniz.

Native mobil uygulama da her ne kadar iyi performans alınsa da pahalı ve zaman alıcı olduğu için genelde tercih edilmiyor. Paranız ve zamanınız varsa native mobil uygulama kullanabilirsiniz. Android Hybrid Uygulama ise aynı işlevi görmesine rağmen daha kısa sürer ve daha uygun fiyatlıdır. Mobil uygulama kullanıcıları aradaki farkı anlamayacaklardır bile.

Mobil uygulama kullanıcıları için önemli olan uygulamanın iyi çalışması ve keyif vermesidir. Android Hybrid Uygulama yöntemi bu yüzden az sermayesi ve zamanı olanlar için daha iyi bir seçenek olacaktır.

Android Hybrid Uygulama çalışmanızı profesyonel kişilerle yaparsanız native uygulamaya yakın bir performans elde edebilirsiniz. Yani önemli olan işin iyi bilen kişilerce yapılması gerektiği.

Android Hybrid Uygulama da native uygulama gibi online ve offline bağlantı özelliği mevcut. Geliştirmede HTML5, CSS, Javascript kullanılır. Native uygulamada ise ObjectiveC, Java, .Net kullanılır. Android Hybrid Uygulama avantajları:

  1. Düşük Geliştirme Maliyeti
  2. Tüm Mobil Cihazlardan Ulaşım
  3. Düşük Bakım ve Güncelleme Maliyeti
  4. Anlık Güncelleme İmkanı
  5. Kurumsal Uygulamalar Arası Entegrasyon Kolaylığı

Android Hybrid Uygulama çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Android Hybrid Uygulama için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Android Hybrid Uygulama yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek