Logo

Hazır İnşaat Siteleri


paylaş
Hazır İnşaat Siteleri

İNŞAAT SEKTÖRÜ İÇİN WEB SİTESİ TASARIMI ÖZELDİR! Hazır İnşaat Siteleri ile işinizi riske atmayın!

İnşaat müteahhitlerine yeni işler kazandıran uygun fiyatlı ve etkili şaşırtıcı web siteleri tasarlıyoruz.

 TASARIMINIZI SEVECEKSİNİZ

Hazır İnşaat Siteleri değil güzel ve işlevsel hale getirdiğimiz web siteleri, işletmeniz için yeni potansiyel müşteriler yaratmak için benzersiz sonuçlar üretecek web siteleri tasarlıyoruz.

HIZLI TESLİMAT SÜRELERİ VE DESTEK

Projelerin hızlı ve zamanında yapılmasını sağlıyoruz. Müşterilerimiz için sürekli müşteri desteği sunmaktayız ve devam eden işletme ihtiyaçlarınızı desteklemek için hiçbir zaman ücret talep etmiyoruz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

HAZIR İNŞAAT SİTELERİ 'NDE OLDUĞU GİBİ GİZLİ MALİYET YOK

Tüm web sitesi tasarım projelerini sabit fiyatlarla alıyoruz ve tekrarlama maliyeti yok. Bizimle çalışırken şaşkınlık ya da ek ücret olmayacak.

HERHANGİ BİR CİHAZDA HARİKA GÖRÜNENE WEB SİTELERİ YAPARIZ, HAZIR İNŞAAT SİTELERİ BUNU SAĞLAYAMAZ.

Herhangi bir ekran boyutuna otomatik olarak uyum sağlayan duyarlı tasarımlar kullanıyoruz. Web siteniz masaüstlerinde, cep telefonlarında ve tabletlerde muhteşem görünüyor.

WEB SİTENİZİN SAHİBİ SİZSİNİZ.

Hazır İnşaat Siteleri genellikle yönetim paneli olmayan sitelerdir. İstediğiniz zaman güncelleme yapamazsınız. İşletmeniz için kurduğumuz web sitesi sizindir. Herhangi bir aylık ücret talep etmiyoruz ve barındırma konusunda müşterilerimizin sitelerini kuruyoruz.

ROI VE PAZARLAMA SONUÇLARI OLUŞTURUN

SEO, PPC ve harika bir web sitesi tasarımı = Daha Fazla Müşteri. En çok önem veren şeylere odaklanıyoruz - yüklenicilere kendi web sitelerinden yeni işler çıkarmaya odaklanıyoruz.

HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIRIZ

Tüm web, marka bilinci oluşturma ve pazarlama için bir şirket. Logo tasarımından web sitelerine ve çevrimiçi pazarlamaya kadar tam hizmet kaynağımızdır.

Medanis Bilişim AŞ çevrimiçi olarak nasıl alınacağını bilen yetenekli bir tasarım ekibi, geliştirici ve çevrimiçi pazarlama uzmanımız var.

 

 

13 Yıllık Tecrübe

Web sitemizin hizmetleri, her bir müteahhit işletmesine özeldir. Tüm yüklenici web siteleri için özel bir çözüm buluyor ve sonuç verebilecek bir web çözümü yaratmaya odaklanıyoruz. SONUÇ dediğimizde, iyi organik sıralamaya sahip bir web sitesi, fonksiyonel ve kullanıcı dostu olmak ve yeni müşteri yol açacak bir web sitesi demektir.

TÜM WEB'İNİZ İÇİN BİR ŞİRKET, MARKALAMA VE PAZARLAMA

 
 
Yüklenici Web Sitesi Tasarımı
 
Web Sitesi Geliştirme
 
Arama motoru optimizasyonu
 
PPC Yönetimi
 
Sosyal medya pazarlamacılığı
 
Açılış Sayfaları
 
Logo Tasarımı ve Marka
 
Kurşun Üretimi ve E-posta Pazarlaması
 
 
İçerik pazarlama
 
Müşteri Memnuniyeti Garantili
 
 

İnşaat sektörünün de diğer sektörler gibi web sitesi yaptırmaları artık bir zorunluluk haline geldi. Müşteriler inşaat şirketlerini ve daha önce yaptıkları projeleri incelemek için Google arama motoruna girerek araştırma yapıyor. Web sitenize girerek firmanız hakkında olumlu veya olumsuz karar veriyor. Peki inşaat sektöründe Hazır İnşaat Siteleri kullanmak doğru mu?

Günümüzde kullanıcılar bir web sitesi hakkındaki olumlu veya olumsuz kararını 4-6 sn arasında veriyor. Sitenize girdikten 6 sn sonra ya sitenizden çıkıyor ya da sitenizde kalıp bilgi aramaya devam ediyor. Demek ki web sitenizin ana sayfa tasarımı ve müşteriler üzerinde bıraktığı ilk etki çok önemli. Ancak inşaat sektöründe insanlar sadece bilgi edinmek için geldiklerinden abartılı grafik tasarımlarından ve arka fonda çalan müzik gibi şeylerden uzak durmak iyi olacaktır. Hazır İnşaat Siteleri yaptırmanın birkaç yolu var.

Hazır İnşaat Siteleri yaptırmak istediğinizde çok ucuza web sitesi yaptırabilirsiniz. Ancak inşaat sektöründe nasıl ucuz bina yapılamıyorsa, ucuz bina kalitesiz demekse web tasarımda da aynı mantık geçerli. Çok ucuza yapılan Hazır İnşaat Siteleri büyük ihtimalle Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarıyla optimize edilmemiş olacaktır. Arama motorlarıyla uyumlu olmayan web siteleri taranmaz ve Google gibi arama motorlarında ya çok geri sıralarda çıkarsınız ya da çıkmazsınız. Bu da web sitenizin müşterilerinize ulaşmasının önündeki en büyük engeldir.

Hazır İnşaat Siteleri yaptırmak istiyorsanız profesyonel bir firmayla çalışarak yine ekonomik olan ancak WordPress gibi yöntemlere temaları özelleştirerek optimize edilmiş ve kaliteli bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Hazır İnşaat Siteleri fiyat araştırması için ajansların web tasarım paket ücretlerini ve özelliklerini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Web sitenizin kaliteli olması müşterilerinizi etkileyecek ve size güven duymalarını sağlayacaksınız.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler: hazır inşaat web sitesi hazır inşaat sitesi hazır inşaat siteleri

paylaş

İlgili YazılarYorumlar