Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İnşaat Sitesi Tasarımı

İnşaat Sitesi Tasarımı

İşletmelerin ve kuruluşların dünyada iyi iş çıkmasına yardımcı olmak için özel web siteleri ve grafik tasarım çözümleri hazırlıyoruz. İnşaat Sitesi Tasarımı için doğru yerdesiniz.

İşinizi veya kuruluşunuzun pazarlama ihtiyaçlarını desteklemek için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Medanis Bilişim AŞ., modern ve duyarlı özel web siteleri üreten derin köklere sahiptir ve size kitlenizle bağlantı kurmak için ihtiyaç duyduğunuz dijital araçları sunar. Ayrıca, broşürler, reklamlar, ürünler ve daha pek çok şeyden tasarım yapıyoruz. Baskıdan web’e kadar, pazarlamanızın kitleniz için büyük bir etki ile tutarlı olmasını sağlayacağız.

WordPress, 74 milyonu aşkın web sitesini güçlendiriyor ve dünya çapında en popüler açık kaynak yayın platformudur. National Geographic ve Charity Water gibi kar amacı gütmeyen web siteleri WordPress kullanmaktadır. Binlerce geliştirici tarafından yönlendirilen topluluk, kullanımı kolay ve yüksek özelleştirme olanağı sunan bir sistem isteyen işletmeler veya kuruluşlar için idealdir.

Drupal, çok güçlü ve ölçeklenebilir bir içerik yönetim yazılımıdır. Üyelik, üçüncü taraf entegrasyonları ve özel modüller gibi karmaşık işlevlere ihtiyaç duyulan orta ve büyük web siteleri için idealdir. Drupal topluluğunda platformu güçlü tutmaya yardımcı olan bir milyondan fazla geliştirici, tasarımcı ve stratejist bulunuyor.

Tıpkı bir bahçe gibi, her web sitesinin bakıma ihtiyacı var. WordPress sık sık güncellenir, bu nedenle iyi korunması çok önemlidir. İnşaat Sitesi Tasarımı Sitenizi sağlıklı ve korumak için üç basit seçenek sunuyoruz. Kredi kartınızı her ay otomatik olarak fatura ederiz. Bir plan seçin, her zaman yeni bir web sitesine sahip olun.

Uzmanlığı, teknolojiyi ve yaratıcılığı birleştirerek daha fazla marka katılımı, daha yüksek dönüşüm ve ölçülebilir sonuçlar üreten stratejik ve ilgi çekici web siteleri tasarlarız.

 

Keşif & Strateji

Medanis Bilişim AŞ, İnşaat Sitesi Tasarımı nihai hedefe ulaşmak için önce kendimize yol açan yolu keşfetmek zorundayız. Süreç tekerleğimizin ilk aşaması, işinizle ilgili başarıya giden yolda bulunmak için kullanılabilecek, işinizle ilgili her dakikayı ve ayrıntıyı keşfetmektir. İnşaat Sitesi Tasarımı sitesi, beklenti, amaç, hedef kitle, rakipler & web siteleri & bütçe planı oluşturma nedenini öğrenmek için müşterimizin işine derinlemesine dalıyoruz. Bu ayrıntılar, işletmenizin başarısını sağlamak için mükemmel bir strateji oluşturmada bize yardımcı olur.

Medanis Bilişim AŞ.  yaratıcılığın yenilikçi teknoloji ve tutkuyu, dünya çapındaki büyük müşterilere yönelik sonuçların ortaya çıkmasına dayandığı bir Dijital Pazarlama Ajansıdır.
 

Etkileşimli medya, duyarlı web tasarımı, arama pazarlaması ve Google reklamcılığı konusunda uzmanlaşmış İnşaat Sitesi Tasarımı, uygulama geliştirme, marka bilinci oluşturma ve internet pazarlaması sunmaktadır. Her bütçeye yönelik geniş bir dijital pazarlama hizmetleri yelpazesi sunuyoruz ve müşterilerimiz, yeni kurulan şirketleri, küçük işletmeler ve tanınmış şirketler arasında yer almaktadır. Medanis Bilişim AŞ, çevrimiçi pazarlama ve tasarım girişimlerini olabildiğince üretken ve verimli hale getirmek isteyen işletmeler için web ortakları olarak çalışır.

Özel web uygulaması geliştirme, işinizi geleceğe taşıyarak eski sistemlerinizden tasarruf etmenizi sağlar. Raf uygulamalarının aksine, özel web uygulaması geliştirme hizmetlerinden yararlandığınızda, ihtiyaçlarınızı özellikle karşılamak üzere tasarlanmış bir uygulama alıyorsunuz. İnşaat Sitesi Tasarımı Özel web uygulamaları, mobil uygulamalardan içerik yönetim sistemlerine ve e-ticaret çözümlerine kadar iyi çalışır.

İnşaat Sitesi Tasarımı her sektörün web sitesinde olduğu gibi önemli bir ayrıntı.

Farklı sektör özelliklerine göre web site tasarımları da faklılık gösterir. Bir güzellik merkezinin web sitesi özellikleriyle bir inşaat web sitesinin ya da bir e-ticaret web sitesinin özellikleri aynı olamaz. İnşaat Sitesi Tasarımı konusunda dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var.

Müşteriler inşaat konulu bir web sitesine sadece bilgi alma amaçlı girecektir. Bu yüzden web sitenizde abartılı ve çok kullanılan grafikler yerine daha sade, kurumsal grafikler kullanılması daha yerinde olacaktır. Ayrıca bazı web sitelerinde arkadan gelen müzik sesinin müşterinin ilgisini çekeceği sanılır. Belki bir güzellik merkeziniz olsa bu doğru olabilir ancak bir inşaat web sitesinin buna ihtiyacı olacağını söyleyemeyiz.

İnşaat Sitesi Tasarımı kurumsal ve işlevsel olmalı. Bir web sitesi kurumsal ve kaliteli göründüğü oranda müşteriler o firmaya güven duyar. İnşaat sektöründeki rekabeti de düşünürsek web sitenizin kalitesiyle diğer web sitelerinden ayrılması gerekir. İnşaat Sitesi Tasarımı kaliteli görünmesinin yanında işlevsel de olmalı. Müşterilerinizin sitenize girdiğinde ilk öğrenmesi gereken bilgileri ana sayfaya koyabilirsiniz. Müşterileriniz aradığı bilgilere ne kadar çabuk ulaşırsa web siteniz o kadar işlevsel ve kullanılabilir demektir. Web sitenizin işlevsel olması aslında görünümünden daha önemlidir. Çok güzel ve estetik görünen bir web siteniz olabilir ancak müşteriler girdiklerinde kafaları karışıyorsa ve aradıklarını bulamıyorlarsa web sitenizin iyi tasarlanmış olduğunu söyleyemeyiz.

İnşaat Sitesi Tasarımı kaliteli olması için profesyonel bir web tasarım ajansıyla çalışmanız yerinde olacaktır. Web ajansınız sizi dinlediğinden emin olmalısınız. Müşterilerinizi ve arayacakları bilgileri en iyi siz bilirsiniz. Tasarım aşamasında ise sizin ajansınız dinlemeniz gerekir. Profesyonel olan ajansınız. Tasarım konusunda sizin dediklerinizi harfiyen yapan bir ajans yerine size yeni fikirler sunan bir ajansla çalışmanız daha iyi olacaktır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

İnşaat Sitesi Tasarımı için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İnşaat Sitesi Tasarımı yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek