Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Hazır Emlak Web Sitesi

Hazır Emlak Web Sitesi

Orta ya da küçük ölçekli bir firmanız varsa Hazır Emlak Web Sitesi çalışmasından yararlanabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hazır Emlak Web Sitesi için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Hazır Emlak Web Sitesi seçiminde en ucuzunu seçeyim mantığıyla hareket etmek ilerleyen günlerde daha fazla para harcamanıza neden olabilir. Ucuza yapılan hazır siteler size lazım olabilecek birçok özelliği barındırmayacaktır. Örneğin Google ve diğer arama motorlarıyla optimize olmayacaktır. Optimize olmayan web siteleri arama motorlarınca taranmaz ve sıralamaya giremezsiniz. İnsanların size arama motoruna yazarak bulacağını düşünürsek bu şekilde arama motorlarında çıkamayacaksınız.

Hazır Emlak Web Sitesi çalışmasının ucuz olmasının diğer bir eksi yönü responsive tasarım yani mobil cihazlarla uyumlu olmamasıdır. Ev arayan birçok insanlar sokaklarda gezerken bir yandan da telefondan evlere bakarlar web siteniz telefonda açılmazsa sizin web sitenizden çıkarak başka web sitelerine gideceklerdir.

Hazır Emlak Web Sitesi çalışmalarında hem ekonomik hem de kaliteli bir site yaptırmanız gerekir. Bunun için profesyonel web ajanslarının paket fiyatlarını araştırabilirsiniz. Hazır emlak sitesi için de ayrıca özellik ve fiyat belirtilmişse özellikleri karşılaştırabilirsiniz.

Kaliteli bir web sitesine sahip olmak kullanıcılara güven verecektir. Kısa zamanda kurumsal bir marka haline geleceksiniz. Dükkanınız küçük ve biraz bakımsız olabilir ancak web siteniz kaliteli göründüğü sürece prestijinizi insanlara yansıtmış olacaksınız.

Hazır Emlak Web Sitesi çalışmanızın Google arama motorunda ilk sayfada çıkması sizin için büyük bir avantaj olacaktır. Web sitenizin reklamını Google AdWords’e vererek sizi daha çok kişinin duymasını sağlayabilirsiniz. Google AdWords sayesinde reklamınız sadece istediğiniz bölgede görünür. Yani reklamınızı tüm Türkiye’ye veya ile vermek zorunda değilsiniz. Böylece hedeflediğiniz kitleye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Google AdWords için her ay belli bir bütçe ayırmanız gerekir. Ücretsiz olacak Google’da ilk sıralarda çıkmanın yolu ise SEO çalışmaları yaparak mümkün.

 

Hazır Emlak Web Sitesi ile emlak firmanıza para kazandırmak istiyorsanız aşağıdaki özeliklere dikkat etmelisiniz:

  • Bu sizin için değil!  – Fotoğrafınızla ana sayfanızın yaklaşık %5’ini kaplayın ve zaten yanlış yapmaya başlayın. Ziyaretçilerinizin yalnızca en ufak bir yüzdesi sitenize “sizin adınız” için bir arama motoru sorgusu yoluyla gelecektir. Onlar sadece SİZİ aramıyor.
  • Bir arama motorundan geldiyse, yapmak istedikleri şey budur.  – Potansiyel bir alıcı “şehriniz emlak listeleri” ni aradığında, hemen ne bulmak isteyeceklerini tahmin edin. Bu engin tecrübenizin veya ekibinizin geniş bir fotoğrafının bir ifadesi değil. Hazır Emlak Web Sitesi Listelere bakmak istiyorlar. Bunu yalnızca listeleri aramak için tıklatmanız için oldukça görünür bir yerle yapın.
  • İnternette ücretsiz olan herhangi bir şey bulabilirsiniz  – En azından ortalama internet gayrimenkul beklentisi algısı. Ve özgür, hayat öyküsünden vazgeçmeden demek. Yerel emlak ve topluluk bilgilerini bol bol ve giriş yapmadan sağlayın veya gelecekteki müşterilerinizin başka bir siteye gitmesini izleyeceksiniz.
 
  • Sizi tanımak isterler ancak daha sonra.  Hazır Emlak Web Sitesi deneyiminiz, çalışmalarınız ve sertifikalarınız için bir yer var. Bu Benim Hakkımda sayfası veya benzer bir şey. Ana sayfanızdan bir bağlantı oluşturun. Bir noktada bilmek isteyeceklerdir. Hüner, o noktaya gelene kadar onları geri getirmektir.
 
  • Bu sınıflandırılmış reklam bölümü değil:   İnsanlar gazeteyi okurken ne istiyorlar? Açıkçası hepsi de bilgi ile ilgilidir. Mallara veya hizmetlere ihtiyaç duymadıkları sürece reklamlara bakmazlar. Reklamları yalnızca bilgi istediklerinde ne kadar harika olduğunuza bakmalarını sağlamayın. Onlara bilgi verin ve bir sürü şey verin.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hazır Emlak Web Sitesi için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Hazır Emlak Web Sitesi yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Sonraki Yazı