Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Web Sitesi Örnekleri

Emlak Web Sitesi Örnekleri

Emlak Web Sitesi Örnekleri incelendiğinde genelde sadece iletişim bilgilerinin verildiği basit, tek sayfadan oluşan web siteleri görürüz.

Bundan 5-6 yıl önce belki bu siteler yeterli geliyordu ancak teknolojinin hayatımıza bu kadar girip yer ettiği bir dönemde web sitesi yaptırmak bir zorunluluk ve web sitenizde bazı özelliklerin olması da bir gereklilik haline geldi. Emlak Web Sitesi Örnekleri nasıl olmalı?

Emlak Web Sitesi Örnekleri kullanıcıların ilk etapta hoşuna gideceği şekilde estetik bir tasarıma sahip olmalı. Görünüm her web sitesinde olduğu gibi burada da önemli ancak asıl önemli nokta Emlak Web Sitesi Örnekleri kullanılabilir, işlevsel olması gerektiği. Kullanıcılar zaten ev arama stresiyle web sitenize girecekler, ilanlar arasında kolay dolaşamazlarsa, evlerin fotoğrafları açılmazsa, sayfalar hızlıca yüklenmezse web sitenizden çıkarak başka bir siteye gireceklerdir.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Emlak Web Sitesi Örnekleri için özel tasarım bir web sitesi yaptırabilirsiniz. Size özel sıfırdan kodlanarak bir web sitesi yapılır. Kodlama aşamasından itibaren tasarımına kadar hiçbir siteye benzemez. En kaliteli site tasarımı budur. Ancak küçük ya da orta ölçekli bir web siteniz varsa özel tasarım web sitesi yaptırmanıza gerek yok çünkü bütçenizi zorlayabilirsiniz.

Emlak Web Sitesi Örnekleri içinden ekonomik ve kaliteli bir web sitesine sahip olmak için yapacağınız şey profesyonel bir web ajansıyla çalışmak olmalı. Kurumsal bir web ajansıyla çalışmanız sizin ileride karşılaşacağınız problemleri en aza indirir ve istediğinizi zaman teknik destek almanızı sağlar. Profesyonel ajanslar web sitelerine paket ücretlerini ve özelliklerini ayrıntılı olarak bulabilirsiniz. Böylece web sitenizde olmasını istediğiniz özelliklere göre uygun fiyatlı olan paketi seçersiniz.

Emlak Web Sitesi Örnekleri incelerken kararsızlık yaşıyorsanız firmamızı arayarak veya yandaki iletişim formunu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

 

ŞİRKETİNİZİ İYİ TEMSİL EDEN VE İŞİNİZİ BÜYÜTEN BİR WEB SİTENİZE İHTİYACINIZ VAR.

2004 yılından bu yana Medanis Bilişim AŞ, müşterilerimizin titiz şartnamelerine göre güzel, etkili, özel tasarlanmış web siteleri oluşturdu. Peki ne yapabiliriz? Aşağıda, işletmeniz için özel olarak tasarlanmış bir web sitesi tasarlarken elde edebileceğimiz birkaç hedef vardır:

 • Görsel açıdan çekici, kullanımı kolay, optimize edilmiş, ziyaretçileri tüketicilere dönüştüren bir siteyle sonuçlanan özel web tasarımı , mobil uyumludur ve zaman içinde büyümeyi teşvik eder.
 • Mobil dostu, duyarlı tasarım. Türkiye’deki tüm İnternet faaliyetlerinin yüzde 60’ı mobil cihazlardan kaynaklanıyor ve toplam İnternet trafiğinin yaklaşık yarısı mobil uygulamalar aracılığıyla akıyor. Her ekran boyutunda harika görünen bir site tasarlayacağız.
 • SEO Başlangıçta arama akılda tutulmasıyla oluşturulmuş optimize edilmiş web sitesi.
 • Şirketlerinizin mesajını, ürünleriniz, hizmetleriniz ve şirket kültürünüzle ilgili bilgilerle açık bir şekilde iletişim kurun.
 • Ziyaretçileri harekete geçirmek için arama motoru optimizasyonu ve dönüşüm merkezli tasarım metodolojisi ve gelişmiş kullanıcı deneyimini kullanarak potansiyel müşterileri yönlendirmek ve trafiği çekmek
 • Eylem çağrılarını temizleyin , ziyaretçilerin iletişim bilgilerine ulaşmasına yardımcı olun ve sizi iletişim bilgileri, yerler ve yol tarifi ile bulmaya çalışın.
 • E-ticaret, şifre korumalı içerik, forumlar, etkinlik kayıtları vb. Gibi gelişmiş işlevsellik . Adı verdiyseniz, oluşturabiliriz.
 • İyi yazılmış web içeriği sayesinde wp_betawppostslama ve içerik pazarlama  , markanızı oluşturmanıza ve trafiği çekmenize yardımcı olur. Bu wp_betawpposts’un% 97 daha fazla gelen bağlantısı, daha fazla sosyal paylaşım ve daha yüksek gelir sağlayan şirketleri.

Tasarladığımız web sitesi, müşterilerinizin çevrimiçi ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirildi ve sürece dahil olmanızı istiyoruz! Bir siteyi bizimle birlikte tasarlarken aşağıdakilerle ilgileneceksiniz:

 • Bir strateji geliştirme, tasarım gereksinimleri, bütçe ayrıntıları, çalışma kapsamı, zamanlama programı vb. Dahil olmak üzere projeyi tartışmak için web ekibi ile doğrudan iletişim veMüşterilerimizin kolaylığı için toplantılarımız video konferans kullanılarak yapılır.
 • Web sürecini gözden geçirmek, beklentileri belirlemek, sorularınızı cevaplamak ve sitenizin nasıl oluşturulacağını tam olarak bildiğinizden emin olmak için atanmış bir Proje Yöneticisi ile birlikte çalışma .
 • Sitenizin stratejisinin, tasarımının, içeriğinin ve başlatılmasının onaylanma süreci .
 • İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirilmiş işlem. Elbette ki programların zaman zaman telaşlı olabileceğini biliyoruz, bu nedenle ister iyice isterse marjinal bir şekilde müdahale etmek isteyip istemediğiniz konusunda sizinle birlikte çalışabiliriz.

Emlak Web Sitesi Örnekleri kıtalar arası

Kıtalararası emlak şirketi

Emlak Web Sitesi Örnekleri Sinerji Yatırımları

Sinerji yatırımları emlak

Emlak Web Sitesi Örnekleri Jackson-Shaw

Jackson shaw gayrimenkul

Emlak Web Sitesi Örnekleri Samuels & Associates

Samuels associates web sitesi ana sayfası

Emlak Web Sitesi Örnekleri ICO Grubu

 

Ico grup geliştirme ana sayfası

Emlak Web Sitesi Örnekleri Cornish

Körfez ortaklar gayrimenkul

Emlak Web Sitesi Örnekleri Polaris Pasifik

Polaris pacific gayrimenkul

Emlak Web Sitesi Örnekleri GFC Geliştirme A.Ş.

Gfc geliştirme inc anasayfa

Emlak Web Sitesi Örnekleri Ulusal Kalkınma

Gayrimenkul firması ulusal kalkınma

Emlak Web Sitesi Örnekleri Nordblom

Nordblom tam ekran ana sayfa düzeni

Gilbane

Gilbane emlak şirketi

Emlak Web Sitesi Örnekleri Paolino Özellikleri

Paolino emlak firması web sitesi

Denizcilik Şirketleri

 

Elli gayrimenkul yatırım şirketi

Işın Toplulukları

Işaretçi toplulukları llc web sitesi tasarımı

TMG Ortakları

Ortaklar emlak yatırım sanfran

Green Pointe Evleri

Yeşil pointe evleri web sitesi

Bulfinch

Bulfinch şirket evleri emlak

MacFarlane Ortakları

Macfarlane partners gayrimenkul firması

Kentsel gelişim

Kentsel kalkınma ortakları ortaklar gayrimenkul

Silverstein Properties

Silverstein özellikleri emlak


Üstün Web Tasarımına 5 Anahtar:

Web siteleri kurma konusundaki tecrübemiz, müşterilerimize rekabet üstünlüğünü üstleyen üstün bir web sitesi oluşturmak için bize aşağıdaki maddelerin her birine ihtiyaç duyduğunu öğretti:

1. İLK İZLENİM

Harika bir ilk izlenim vermek için yalnızca bir şansın var. Sitenizin ziyaretçileri WOW’yu söylüyor mu? Ya da OW !? Sitenizi ilk kez gördüğünde? İnsanlar, şirketinizin, markanızın veya ürünlerinizin web sitenizi gördüklerinde güvenilirliği hakkında derhal kararlar verir.

2. KULLANIM KOLAYLIĞI

Siteniz kolaylıkla gezinemezse ve değerli içeriğiniz kolayca bulunamazsa, kullanıcılarınız başka yerlere gidecektir. Sezgisel, basit ve gezinmeyi kolaylaştıran siteleri planlamak ve oluşturmak için çok çalışıyoruz. Kullanıcılarımızın her şeyin olmasını beklediği doğru gibi hissetmelerini istiyoruz.

3. YÜKSEK KALİTE, OPTİMİZE EDİLEN İÇERİK

Güzel bir siteye yatırım yapmak ve içeriği ihmal etmek, motorsuz bir araba satın almak gibi. Üstün bir web sitesinde açıkça çağrı gerektiren açık, etkileyici ve özlü içeriği vardır. Müşterilerimizle , sitelerindeki içeriğin iyi yazıldığından , arama motorunun optimize  edildiğinden ve müşterinin işletme hedefleri düşünülerek oluşturulduğundan emin olmak için çalışırız .

4. ZİYARETÇİLERİN MÜŞTERİYE DÖNÜŞTÜRÜLMESİ

Planlama sürecinin başlangıcında, web siteniz için “dönüşüm” veya harekete geçirici mesajın neye benzediğini belirleyeceğiz. Önemli bir form göndermek, bir telefon görüşmesi yapmak veya bir ürün satın almak olabilir. Tasarımdan kodlamaya ve içerik yazmaya kadar tüm süreç boyunca bu hedefi akılda tutuyoruz. Web sitenizi, şirketinizdeki büyüme için birincil araç olmasını isteriz.

5. ZAMAN İÇİNDEKİ TRAFİK ARTIŞI

Yeni web sitenizi bir sonraki seviyeye yükseltmek istiyoruz. Bunu yapmak için birçok kaliteli trafiğe ihtiyacımız var. Arama motoru optimizasyonu , sosyal medya pazarlaması , e-posta pazarlaması ve daha fazlasını içeren devam eden bir İnternet pazarlama planı oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız .

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir