Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Hastane Yazılımı

Hastane Yazılımı

Bulut bilişimi işletmeler için birçok yararı var ancak aynı zamanda tıp endüstrisinde ilerleme kaydederek sağlık profesyonelleri için de hayati bir araç haline geliyor. Peki, Hastane Yazılımı avantajları nelerdir?

Daha iyi işbirliği

Bulutu alanda mükemmel bir arkadaş haline getiren işbirliği,  sağlık sektörü için yaşamsal önem taşır. Uzmanların verileri uzaktan depolamasına ve bunlara uzaktan erişmelerine izin vererek, dünya genelindeki sağlık profesyonelleri derhal hasta verilerine erişebilir ve gecikmeden gerekli bakımları uygulayabilir. Buna ek olarak Hastane Yazılımı, uzaktan konferans, sağlık gelişmeleri ve hasta koşulları hakkında ikinci güncellemeler ve daha fazlası, doktorların bu değerli ömür tasarruf dakikalarını kurtarmasına olanak tanır.

Özellikle felaket zamanlarında daha fazla erişim

Felaketler olduğunda, gerekli uzmanları ihtiyaç duydukları yerlere ulaştırmak veya mevcut doktorlara ihtiyaç duydukları bilgileri vermek zor bir görevdir. Hastane Yazılımı ile birbirleriyle istişarede bulunabilir, ek kaynaklara veya insan gücüne yönelik talepler gönderebilir veya birbirlerini afet-felaket kurbanı durumunda veriler kurtarılabilir ve güncellenebilir.

Daha iyi depolama – daha düşük maliyet

Hastane Yazılımı, yalnızca daha fazla bilgi tutmanın değil, yazılım tanımlı depolama ile çalışırken olduğu gibi daha düşük bir maliyetle de yapabilmesini mümkün kılmaktadır. Bu, daha küçük hastanelerin bile, en iyi bakımı sunmak için ihtiyaç duydukları bilgilere ulaşmalarına, onları koyabilecekleri fiyat etiketine sahip olmalarına veya kesintilerin yapılamayacağı kesimler yapmak zorunda bırakmalarına olanak tanır.

Hastaları tedavi etmek için büyük verilerin daha iyi kullanılması

Tıp alanı için, tüketicilerin beğenilerini daraltmak yerine, doktorların hastaların koşullarını daraltmasına, hastalıklarını daha odaklı ve doğru bir değerlendirme sunmak için başkalarına kıyaslamalarına izin vermek dışında, aynı şey geçerlidir .

Ek olarak, bir ürünün yararlı olmasını nasıl ayarlayacağınızı bulmak yerine, tıbbi uzmanlar bakımlarını kendileri oluşturabilir veya koşullarla ilgili daha iyi bilgiler edinebilir, bu nedenle tedavi hatasına daha az yer kalır.

İyileştirilmiş tıbbi araştırmalar

Hastane Yazılımı ile veri depolama ve her yerden ulaşma sayesinde doktorlar araştırmalarını daha verimli yürütebilir. Veri analistleri, birden fazla alandaki verileri dışa aktarma yeteneği ile bulutları kullanarak bu verileri bir araya getirip daha iyi sonuçlara dönüştürerek tıp uzmanlarının araştırdıkları konuların daha net ve daha gelişmiş bir görüntü elde etmesini sağlayabilir. Bu tür ilerlemeler, hastalıkları iyileştiren ve verilen bakım türlerini geliştiren türdür.

Uzaktan hasta bakımı

Bir hastanın durumunu ve hatta akıllı telefonunuzdaki uygulamaları kullanarak doktorunuzu durumunuza göre güncel tutmayı veya uzak teselliyi bulmayı mümkün kılan yeni mobil cihazlarla bulut, yüksek kaliteli bakım almanızı mümkün kılıyor. Hem de hiç hastaneye girmeden. Bazen sadece km’lerce yol gidip sıra bekleyip test sonuçlarınızı alırsınız ve çok iyi olduğunuzu öğrenip geri aynı uzun yolu geri dönersiniz. En azından test sonucu almak gibi basit işlemleri Hastane Yazılımı sayesinde direkt sistemden alabilirsiniz.

Hastane Yazılımı Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Hastane Yazılımı için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Hastane Yazılımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek