Logo

Hastane Yazılım Fiyatları


paylaş
Hastane Yazılım Fiyatları

Birçok sektör buluttan fayda sağlamakla birlikte, özellikle sağlık sektörü için durum daha iyi sonuç vermiştir. Hastane Yazılım Fiyatları için Medanis Bilişim ile  iletişime geçebilirsiniz. Sektöre önemli fayda getiren bazı alanlara bir göz atalım.

Veri analizi:

Verilerin istatistik, öngörme ve niceliksel modeller gibi analitik yöntemlerle uygulanması, daha iyi bilgiler sağlayacak ve daha iyi sonuçlara ulaşacaktır. Yapılan araştırmalar "Sağlık hizmeti sunucularının yüzde 93'ünün, kuruluşlarını önümüzdeki 5 yıl boyunca büyük ölçüde etkilemesi beklenen en büyük faktör olarak bilgi patlaması olacağını gösteriyor."

Güvenlik:

Bugün, HIPAA, HITEC, PCI DSS ve ISO 27001 için düzenleyici uyumluluk gereksinimleri sayesinde teknolojiyi benimseme konusundaki isteksizlik giderilmeye başlandı ve benimsenmeye başlandı. Ayrıca, Hastane Yazılım Fiyatları değil çalıştığınız ajansın kalitesi göz önünde tutulmalı çünkü veri koruması için gerekli güvenlik özelliklerinin çoğunun servis sağlayıcılar tarafından ele alındığından, sağlık kuruluşlarını sıkıcı ve karmaşık güvenlik çerçevelerinden kurtaracağını da göz önünde bulundurulmalı.

Hareketlilik:

Bulanık altyapı, tıbbi personelin herhangi bir yerden ve bir dizi aygıttan gelen her türlü bilgiye erişebilmeleri için omurgasını oluşturduğu, kesinlikle mobilitedir.

Hastalarla işbirliği :

Hastane Yazılım Fiyatları araştırmasında her zaman kaliteyi ön planda tutmalısınız. Hasta kayıtları artık sağlık uzmanları için her yerde, her zaman mevcut, başlangıç ​​tanı için zamanı kesiyor ve hekimlerin kritik geçmiş verilere erişmesine ve bilinçli kararlara dayalı olarak tanılarını ayarlamalarına izin veriyor. Bu yeni paradigmanın birkaç örneği aşağıdaki listede gösterilmektedir:

• Hekim İşbirliği Çözümleri

Bu çözümler, hastaların uzaktan ziyaret edilmesine olanak tanıyan uzak konsültasyonları ve bakım sürekliliğini kolaylaştırır. Ayrıca, doktorların uzaktaki bölgelerdeki hastaları ziyaret etmelerini sağlayan video konferans da sunmaktadır. Buna "tele-sağlık çözümleri" deniyor.

• Sağlık Bilgi Alışverişi

Bu, sağlık bilgisi bilgilerinin bir bölge, topluluk veya hastane sistemi içindeki organizasyonlar arasında elektronik olarak paylaşılmasını sağlar. Şu anda, bu pazara hitap eden birkaç bulut sağlayıcıları vardır; bu nedenle, kendilerine birden fazla kuruluştan tıbbi bilgi toplayıp bunları dağıtma rolünü üstlenmektedirler.

• Elektronik Tıbbi Kayıtlar

Burada belirli bir hasta veya nüfusun bir kesimi ile ilgili tüm bilgiler kaydedilir ve saklanır. Çözüm, eksiksiz tıbbi kayıtları ve geçmişi içeren hastanın izleme döngüsünün herhangi bir zamanında bir hastanın verilerini yakalamak ve sağlamak için tasarlanmıştır.

Hastane Yazılım Fiyatları sağlık endüstrisi, bulut bilgi işlem uygulamalarını benimsemeye başlarken, bu teknolojinin muazzam potansiyelini büyük veri ve analitiklerden ve birçok kullanımdan gelebilecek tüm uygulamalardan yararlanmaya başlamış durumda görüyoruz. Kusurlar olabileceği gibi, bunlar hem sanayide hem de hastalarda sağlanan yararlardan daha fazla önemlidir. Ne düşünüyorsun?

Hastane Yazılım Fiyatları Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Hastane Yazılım Fiyatları için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Hastane Yazılım Fiyatları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Etiketler: hastane yazılım fiyatları hastane yazılımı fiyatları hastane yazılım fiyatı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar