Logo

Hangi Emlak Sitesi Daha İyi


paylaş
Hangi Emlak Sitesi Daha İyi

Bir emlakçıysanız, açıkça bir gayrimenkul ajansı web sitesine sahip olmak, işletmenizde önemli bir yere sahip olacaktır. Hangi Emlak Sitesi Daha İyi sorusunu merak ediyor olabilirsiniz. Bir web platformu olarak seçtiğiniz ve bunu sizin için kurmayı seçtiğiniz kişi sonuçta büyük bir fark yaratacaktır. Bu yüzden iyi bir web sitesine sahip olmalısınız. Basit ve eski görünen bir web sitesiyle fark yaratamazsınız.

Hangi Emlak Sitesi Daha İyi olduğunu bilen popüler emlak sitesi geliştiricilerinin bir listesine girmeden önce, bir emlak web sitesi platformunun sizin için ne yapması gerektiğini ve kullanıcı için neyin olması gerektiğinden bahsedebiliriz.

Hangi Emlak Sitesi Daha İyi diyorsanız öncelikle web sitesi, kaliteli bir kullanıcı deneyimi sağlamalı ve ziyaretçiye tam olarak ne istediklerini vermelidir.
Hangi Emlak Sitesi Daha İyi diyorsanız önceklikle web siteniz en azından aşağıdaki özellikleri içermeli:
 • Hızlı Yükleme Süresi
 • Mobil duyarlı tema
 • Güçlü,
  kullanıcı dostu bir IDX (Kayıt özelleştirmesi)
 • İletişim Bilgileri
  sıklıkla görüntülenir ve bulunması kolaydır
 • Ev Değer Teklifleri
 • Topluluk Bilgileri (daha iyi)
 • Emlak Danışma Kütüphanesi
 • Bir blog 
 • Bonus: CRM
  Hangi Emlak Sitesi Daha İyi diyorsanız web sitenizle iyi oynayan ayrı bir CRM'e sahip olmak için en iyisi.
 
 
EMLAK SİTESİ HAKKINDA DÜŞÜNMENİZ GEREKEN ŞEYLER

SINIRLAMALAR OLMALIDIR

Web sitenizin sayfaları, eklentileri, kategorileri, HTML öğelerini, izleme kodlarını, medya vb. Özelliklerini sınırlandırmadığından emin olun. Başlangıçta, küçük, kolay bir site iyi olabilir. Yine de büyüdükçe siz veya asistanlarınız veya pazarlama hizmetleri ekibiniz sitenize içerik eklemeye başlar, platformunuzun geliştirilmesi ve tasarımında kısıtlı iseniz engeller oluşur. Sağlayıcıya bu kısıtlamalar hakkında bilgi verin.

 

SEO

Hangi Emlak Sitesi Daha İyi diyorsanız SEO'nun bir web sitesi için önemli olduğunu göz ardı edemezsiniz. Birçok, site "arama motoru optimize edilmiş" olduğundan, arama motorlarında iyi bir web sitesi bulacağına inanıyorlar. 2017'de ödenen barındırma dahil tüm "kutulu" çözümler, site temelinde SEO temeli sağlamalıdır. Ancak, reklamınızdaki her bir parça, her video, her sayfada yer alacak ve kendi SEO sayfası olacak. Bu odaklanmanız olacak veya içerik sağlayıcılarınız platforma odaklanmak zorunda kalacak ve platformla doğrudan ilgisi olmayacaktır. İçerik, 2017'de sıralamaları yönlendiren şeydir , bir "platform" değil. Şimdi, SEO için içerikle inşa edilmiş bir web sitesi satın alıyorsanız, bu tamamen başka bir hikaye.

Birçok site aslında SEO yerine Google AdWords tarafından yönlendirilir. Bu, aylık ücretinizden, arama motorlarından web sitenize tıklama satın alıyorsunuz demektir. Bu, size gelen bağlantılar organik olmaktan çok ödemeyle gelir demektir. Aynı zamanda, ödemeyi bırakır durdurmaz, anında potansiyel müşterileriniz gitmiş demektir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Hangi Emlak Sitesi Daha İyi çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Hangi Emlak Sitesi Daha İyi çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Hangi Emlak Sitesi Daha İyi yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Etiketler:

paylaş

İlgili YazılarYorumlar