Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Hazır Emlak Sitesi Com

Hazır Emlak Sitesi Com

Bu günlerde bir Hazır Emlak Sitesi Com web sitesine sahip birçok kişi var. Ve neden olmasın? Hazır Emlak Sitesi Com bir wp_betawpposts yazarlığı platformu olarak çok popüler. Ayrıca oldukça cazip bir web sitesi üretmek için bazı öğeleri bir araya getirmenin kolaylığı nedeniyle web tasarımcıları tarafından da popüler. Ancak Hazır Emlak Sitesi Com her zaman bir web sitesi oluşturmak için mevcut en iyi seçenek mi? Kesinlikle değil, ve bunun için birçok iyi sebep var!

Hazır Emlak Sitesi Com kullanmanın dezavantajlarına girmeden önce bazı avantajlara bakalım:

Hazır Emlak Sitesi Com nispeten kullanımı kolaydır. Birçok web tasarımcısı, bir Hazır Emlak Sitesi Com web sitesini statik bir web sitesinden daha hızlı bir araya getirebilir. Bir web sitesinin nasıl kodlanacağını bilmeyenler “tasarımcılar” için tercih edilen platformdur. Öğeleri önceden varolan bir şablona sürükleyip bırakmanız yeterlidir ve işlem tamamlanmış demektir! Hazır Emlak Sitesi Com ayrıca esnek ve özelleştirilebilir. Web sitenize yorum, takvim, inceleme, vb. Gibi yetenekler ekleyebilen binlerce Hazır Emlak Sitesi Com şablonu ve uygulaması var. Ayrıca bu şablonların ve eklentilerin çoğu ücretsiz.

Bunlar, web sitenizi tasarlamak için Hazır Emlak Sitesi Com kullanmanızın daha cazip nedenlerinden bazıları. Ancak kullanmanın dezavantajları avantajlardan daha fazla eğilimlidir. Bu dezavantajların bazıları şöyledir:

1. Hazır Emlak Sitesi Com, bilgisayar korsanları ve diğer güvenlik konularında zayıf!

Hazır Emlak Sitesi Com “açık kaynak” olduğundan ve herkesinHazır Emlak Sitesi Com temalarını ve eklentilerini oluşturmasına izin verilir; bunları izlemek için hiçbir organizasyon bulunmamakla birlikte, Temaları ve eklentileri hatalar ve zararlı yazılımlar ile birlikte gelebilir “kutudan çıkarılabilir”. Eklenti oluşturucunun yönetici kontrol panosuna erişebilmesini sağlayan kod içeren bir eklenti ekleyebilir, böylece web sitenize girebilir ve değişiklik yapabilirsiniz. Ayrıca bilgisayar korsanlarına karşı savunmasız olduğu için de ünlüdür. Bir bilgisayar korsanı sitenize girebilir ve gizli, spam kodu ekleyebilir. Arama motorları, kodu bir dahaki sefer sitenizi taradıklarında bulur ve siteniz kara listeye çıkabilir ve spam arama motorlarından engellenebilir ve kullanıcıların virüsten koruma programları tarafından engellenebilir.

2. Hazır Emlak Sitesi Com Siteniz Çalışmayı Durdurabilir

Hazır Emlak Sitesi Com genellikle otomatik güncellemeleri devre dışı bırakır. Güncellemeler iyi olabilir çünkü güvenlik kusurlarını gidermeye ve eklentilerin düzgün çalışmasına izin veriyorlar. Ancak güncellemeler sitenizi de düşürebilir. Sitenizin şablonu veya eklentileri artık en yeni Hazır Emlak Sitesi Com güncellemesiyle uyumlu değilse, siteniz düzgün çalışmayabilir. Şablonu veya eklentiyi oluşturan kişinin, en son WordPress güncellemesiyle çalışıp çalışmadığından emin olması gerekir; yoksa, şablonu da güncellemeleri gerekir. Ancak, şablonu oluşturan kişi artık yoksa veya güncellemeyi unutursa ne olur? Siteniz artık çalışmayabilir ve web tasarımcısı orijinal yaratıcısı olmadığı sürece şablonu düzeltemez. Bu, tamamen yeni bir web sitesinin kurulması gerekebileceği anlamına gelir.

3. Hazır Emlak Sitesi Com Siteleri Bakım Gerektirir

Güncellemeler, uyumluluk sorunları ve güvenlik kusurları nedeniyle Bakım, Hazır Emlak Sitesi Com siteleriyle devam eden bir sorundur. Elle kodlanmış bir web sitesinin aylık bakıma asla ihtiyaç duyulmaması durumunda, bir WordPress sitesi kesinlikle gerektirir ve bu da uzun vadede pahalı olabilir.

4. Hazır Emlak Sitesi Com Siteleri Yavaş Olabilir

Web tasarım platformu olarak kullanmanın en büyük avantajı özellikleri, esnekliği ve etkileşimi. Ancak bu özellikler maliyetlidir. Her eklenti “şişkinlik” web sitesine ekler ve sahip olduğunuz eklentiler ne kadar fazlaysa, site o kadar yavaş çalışır ve yüklenmesi daha uzun sürer. Bazen sadece bir eklenti bile bu sorunlara neden olabilir. Web sitenizin yüklenmesi çok uzun sürerse ziyaretçiler, rakibinizin sitesini ziyaret edebilir. Ve Google Arama’nın algoritmalarından biri, bir web sitesinin yükleme süresine önem vermektedir; Yükleme süresi daha uzun olan siteler ve sayfalar, daha hızlı yüklenenler kadar sıradan değildir.

5. Hazır Emlak Sitesi Com Siteleri Arama Motoru Dostu Değildir

Hazır Emlak Sitesi Com web siteleri genellikle elle kodlanmış bir web sitesi gibi arama motoru dostu değildir. Bunun nedeni, sitenin arkasındaki kodlamanın yapısından kaynaklanmaktadır. Elle kodlanmış bir sitenin kodunun basit, düzensiz ve basit olması gereken bir sitesi kodlaması tescilli ve çoğunlukla karmaşık bir karmaşıklıktır. Arama motorları, bir WordPress sitesini tararken özel bir kod satırı ile karşılaştığında karışık olabilir; bu nedenle site, arama motorlarında elle kodlanmış bir sitenin yanı sıra sıralamayabilir.

6. Hazır Emlak Sitesi Com düşündüğünüz kadar kolay değil

Kendinizi güncelleyebileceğiniz bir web sitesi arıyorsanız ve web tasarımcısı değilseniz, Hazır Emlak Sitesi Com  bir pasta parçası olduğunu düşünebilirsiniz. Ne yazık ki değil. Ve sistem duyarlı. Küçük bir hata yapın ve sitenizin tamamı çalışmayı bırakabilir. Hazır Emlak Sitesi Com sitenizde güncelleme yapacaksanız, html ve css kodlamaya ilişkin temel bir bilgiye sahip olmanız gerekir. Aksi takdirde, değişiklikler eninde sonunda biraz “kapalı” görünebilir veya siteyi tamamen kötüleştirebilir.

 

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Hazır Emlak Sitesi Com çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Hazır Emlak Sitesi Com çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Hazır Emlak Sitesi Com yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek