Logo

Haber Yazılımı Satın Almak


paylaş
Haber Yazılımı Satın Almak

Haber Yazılımı Satın Almak sizin için iyi bir başlangıç olabilir. Bu sayede haber paylaşımları yaparken bir yandan da reklam gelirlerinden iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Ancak haber sitelerinin gün geçtikçe arttığı şu günlerde eğer iyi bir reklam geliri elde etmek istiyorsanız kaliteli ve profesyonel görünen bir haber sitenize ihtiyacınız olacaktır. Medanis Bilişim AŞ sizin için profesyonel haber sitesi çözümleri sunar ve reklam gelirleri konusunda size rehberlik edebilir. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Haber Yazılımı Satın Almak ile sahip olacağınız haber web sitenizin birçok temel özelliği olacaktır. Ancak bu temel özelliklere isteğinize göre yeni özellikler eklenebilir ve istedikleriniz çıkarılabilir. Web tabanlı yazılımların en iyi özelliklerden birisi özelleştirilebilir ve esnek olmasıdır.

Anasayfa Özelleştirme

Çevrimiçi gazeteler, izleyicilere kendi ana sayfalarını özelleştirme imkanı sunarak okuyuculara hangi başlıkları, etiketleri, bölümleri, içeriği ve yazarların takip etmek istedikleri ve gizlemek istedikleri içeriği seçme yetkisini vermelidir. Neden spor haberlerini görmek istemiyorsak bir gazeteyi açtığımızda görmek zorunda kalıyoruz? Neden magazin haberlerinini fotoğraflarını gazeteyi açtığımızda görüyoruz? Biz sadece finans haberlerini görmek ve takip etmek istiyorsak sadece finans haberlerini görmeliyiz. Haber Yazılımı Satın Almak bize böyle bir fırsatı sunabilir. Yazılımları isteğiniz doğrultusunda özel olarak yapabiliriz.

Sosyal Haber Panoları

Haber Yazılımı Satın Almak size birçok imkan sunar. Örneğin haber sitenizde bulunan sosyal haber panoları ile kullanıcılar okudukları ve ilgi duydukları habereleri sosyal ağlardan kolaylıkla paylaşabilir. Bir haber sitesinde mutlaka paylaşım butonları bulunmalıdır. Bu web sitenizin tanınırlığını da arttıracaktır ve böylece site trafiğiniz artacaktır.

Son Dakika Haberi

Bugün, haber tüketimi birkaç saniyelik bir mesele. Haber okuma günümüzde ağırlıklı olarak hareket halindeyken ve mobil ortamda gerçekleşir. Bu çok hızlı ve parçalı süreçte, daha önce aldığımız bilgileri okumak için harcanan her dakika boşa harcanmaktadır. Bu yüzden, henüz almadığımız haber bitimlerinin üst kısmına yerleştirilen makaleleri görmek isteriz. Önemini yitirmiş haberler ekranın alt veya sol kısmında gösterilebilir. Haber Yazılımı Satın Almak ile son dakika, manşet, sürmanşet gibi bölümler oluşturabilirsiniz.

Makale Panoları

Önerilen makale bölümü kullanışlı olmakla birlikte bazen istediğimiz performansı göstermeyebilir. Örneğin çok eski haberleri veya tamamen ilgisiz haberler gösterilebilir. Web sitenizde tıklama getirmeyen her sayfa gereksiz ve boş sayfa olarak adlandırılabilir. Web sitemize eklediğimiz her haber, her yazı web sitemize yeni kullanıcılar çekmelidir.

Örneğin konuyla ilgili değil de birbiriyle ilişkili haberleri gösteren haber panoları yaptırabilirsiniz. Örneğin şefkat uyandıran bir haber okunduğunda sağda başka şefkat içerikli haberler görüntülenebilir. Mutluluk, kin, öfke bu istediğiniz gibi ayarlanabilir.

Metin Akış Teknolojileri

Haberleri okuduğumuz cihazlar gün geçtikçe küçülüyor ve ekran boyutları telefonlar arasında bile farklılık gösteriyor. Responsive tasarıma sahip olan bir Haber Yazılımı Satın Almak sizi Google için 1-0 öne geçirecektir. Google responsive tasarımlı siteleri her zaman destekler ve özgün içerik girişlerinde kısa sürede ilk sıralara çıkarır. Responsive tasarım ile web siteniz bütün ekran boyutlarında otomatik olarak ayarlanacak ve gösterilecektir.

Coğrafi Bilgileri Kullanma

Haber Yazılımı Satın Almak size birçok özellik sunacak demiştir. Coğrafi bilgiler kullanılarak yerel haberler ilgili kişilere gösterilebilir. Örneğin İzmir'de yaşayan birisi haber sitenize girdiğinde İzmir'le ilgili haberleri takip edebilir.

Haber Yazılımı Satın Almak Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Haber Yazılımı Satın Almak için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Haber Yazılımı Satın Almak yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

 

Etiketler: haber yazılımı satın almak haber yazılımı satın al haber yazılım satın alma

paylaş

İlgili YazılarYorumlar