Logo

Haber Web Sitesi Kurmak


paylaş
Haber Web Sitesi Kurmak

Her işletme için önemli bir araç şu anda profesyonel, modern bir web sitesidir (ve mobil uyumludur). Henüz bir web siteniz yoksa, işletmenizin çevrimiçi olmasını sağlayan şeyin bir parçası olmak istediğimiz için Medanis Bilişim AŞ. ile çalışmayı düşündüğünüzden dolayı mutluyuz. Web tasarımımız amaç odaklıdır. Bu, güzel görünümlü web siteleri yapmakla kalmaz, belirli ticari hedeflerinizi karşılamak için elle yapılmış güzel görünümlü web siteleri hazırlarız. Çerez kesici yapmıyoruz, şablon yapmıyoruz. Tasarım tecrübemizin yıllarını, pazarlama bilgilerimizle birleştirerek kitlenizle bağlantı kuracak nihai bir ürün sunmaktayız. Haber Web Sitesi Kurmak için doğru yerdesiniz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Haber Web Sitesi Kurmak için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

HABER WEB SİTESİ KURMAK

İlk izlenimler hala geçerlidir. İlk web sitesini oluştururken para kazanmanın faydasını biliyordunuz. O günden bu yana işinizle ilgili çok şey değişti, mevcut web sitesi artık ihtiyaçlarınıza cevap vermiyor veya çevrimiçi başarıya damgasını vuran başka sorunlar yaşadınız. Medanis Bilişim AŞ. bu konuda yardımcı olabilir. Başarılı web sitesi yeniden tasarımları ile ilgili uzun geçmişe dayanan kaydımız, çevrimiçi pazarlama deneyimimizle birlikte, işletmenizin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olabilir. Haber Web Sitesi Kurmak veya mevcut sitenizi yenilemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Haber Web Sitesi Kurmak ve web sitenizi yeniletmenin nedenleri:

 • Web siteniz eski görüyorsa
 • Web sitesi artık markanızla eşleşmiyorsa
 • Web siteniz ilk oluşturulduğundan beri işletmeleriniz çok değiştiyse.
 • Web sitesi mobil uyumlu değilse.
 • Şu anda web sitesinde hatalar veya arızalar varsa.

Web sitenizin düzenli bakıma ihtiyacı var.

HABER WEB SİTESİ KURMAK WEB SİTESİ BAKIMI VE WORDPRESS

WordPress, içeriğe sıklıkla güncelleme yapılması gerektiğinde veya e-ticaret veya diğer işlevlere ihtiyaç duyulduğunda mükemmel bir CMS seçimidir. Bununla birlikte, WordPress çekirdeği ve eklentileri için aylık bakım, yedekleme ve güncelleme yapmıyorsanız, web sitenizi olası sorunlar için açık bırakıyorsunuz demektir. Bir WordPress sitesinde gördüğümüz (ve düzelttiğimiz) hemen hemen her kesmek zayıf veya mevcut olmayan web sitesi bakımından kaynaklanmaktadır. Saldırıya uğramış bir siteyi düzeltmek ve geri yüklemek aylık bakımdan daha pahalıdır.

Saldırı ve diğer güvenlik sorunlarının yanı sıra WordPress web sitenizin düzgün çalıştığından ve bozulmadığından emin olabiliriz. Ayrıca, işinizi yürütürken en iyi yaptığınız işi yapmakla çok meşgul olduğunuzda, içerik güncellemeleri için çağrı yapılabilir.

Haber Web Sitesi Kurmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DÜZENLİ WEB SİTELERİNDE WEB SİTESİ BAKIMI

Çoğu zaman eski tarihli web sitelerini gördüğümüzde bu kategoriye girerler. Bir işletme, profesyonel bir web sitesi oluştururken doğru adımları atabilir, ancak etkin olduktan sonra tamamen yok sayabilir. Unutmayın, web siteniz işiniz için önemli bir çevrimiçi pazarlama parçasıdır ve sizinle birlikte gelişip sizin için çalışması gerekir .

Haber Web Sitesi Kurmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web sitesi bakımında düşebilecek bazı güncellemeler şunlardır:

 • Düzenli Web Sitesi İçerik Güncellemeleri veya Sayfa Ekleme
 • Yeni İşlevsellik Ekleme
 • SEO Açılış Sayfası Yaratma
 • Belirli Pazarlama veya Promosyonlar İçin Açılış Sayfası Yaratma
 • Küçük Resim
 • Sosyal Medyayı Entegre Edin
 • Markalaşmayı Yenileyin

Haber Web Sitesi Kurmak isteyen kişilerin sayısı hızla artıyor. İnternet kullanıcılarının gün geçtikçe arttığı ve bu kullanıcıların artık klasik gazete yerine online gazeteleri tercih etmesi bu seçimi doğrular nitelikte.

Haber Web Sitesi Kurmak isteyenlerin çoğu gazetecilik yapmaktan çok web sitesine mümkün olduğunca çok trafik akışı sağlamak ve bunu maddi kazanca çevirmektir.

Haber Web Sitesi Kurmak ve para kazanmak istiyorsanız ucuz ve kalitesiz web tasarımlarından uzak durmanız gerekir. Rekabetin bu kadar yaygın olduğu bir sektörde insanlar daha iyileri varken ucuz bir web sitesine girmek istemeyeceklerdir. Ucuz ve kalitesi web siteleri genelde optimizasyonsuz olur ve arama motorları tarafından taranmazlar. Bu sitenizi kimsenin bulamaması demektir. Yani aslında ucuza iş yapmaya çalışırken daha işin başından işinizi bitirmiş olursunuz.

Haber Web Sitesi Kurmak için profesyonel bir firmayla çalışırsanız hem ekonomik bir paket seçme imkanınız olur hem de ortaya kaliteli ve kurumsal bir web sitesi çıkar. Web sitenizin kaliteli görünmesi yanında bir haber sitesi olduğu için işlevsel, kullanılabilir olması ve en önemlisi rahat okunabilir olması önemlidir.

Her web sitesinde renklerin uyumu, kullanımı önemlidir ama haber sitelerinde bu konu daha önceliklidir. İnsanlar web sitenize girdiğinde mavi üzerine mavi yazılmışsa ya da yeşil üzerinde pembe yazılmışsa itici gelecek ve okumak istemeyeceklerdir. Sonuçta bu bir blog ya da moda sitesi değil. İnsanlar sitenize haberleri takip etmek için geliyor. Siteniz içerisinde rahat dolaşılabilir ve rahat okunabilir olmalı.

Haber Web Sitesi Kurmak tek başına tabi ki yeterli değil. Birçok haber sitesinin yaptığı hata içerik girişlerini aynen ajansların gönderdiği gibi yapmalarıdır. Tüm online siteler aynı haber metinlerini kullanınca Google bunları kopyalanmış içerik olarak kabul eder. Şunu unutmayalım Google ve diğer arama motorları her zaman özgün içerik, fotoğraf ve siteleri ödüllendirir. Haber metinlerini biraz da olsa kendi cümlelerinizle yorumlasanız web siteniz Google sıralamasında gittikçe yükselecektir.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Haber Web Sitesi Kurmak için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: haber web site kurmak web sitesi kurmak haber haber web sitesi kurmak

paylaş

İlgili YazılarYorumlar