Logo

Haber Sitesi Yazılımları


paylaş
Haber Sitesi Yazılımları

Haber web sitelerinin diğer web sitelerinden daha işlevsel yapılması gerekir. Haber Sitesi Yazılımları ile sitenizin tasarımında ziyaretçilerin web siteniz içerisinde rahatça dolaşması ve aradıkları haberlere kısa sürede ulaşması gerekir. Günümüzde insanlar ya hareket halindeyken -metro, dolmuş, otobüs- ve mobil cihazlar kullanarak haberleri takip ediyorlar. Artık bir gün öncesinin haberleri değil, son saniyelerin haberleri önem kazanmış durumda. Web sitenizin rakiplerinizi geçmesi için kaliteli bir tasarımın yanı sıra işlevsel ve kullanılabilir şekilde tasarlanmalı.

Haber Sitesi Yazılımları ile sahip olacağınız web sitenizin temel özelliklere sahip olması gerekir. Web sitenize istediğiniz takdirde fazladan özellikler eklenebilir veya özellikler çıkarılabilir.

Kolaylık Sağlayan Yönetim Paneli

Medanis Bilişim AŞ hiçbir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz ve birkaç dakika içerisinde kullanmayı öğrenebileceğiniz basitlikte yönetim panelleri hazırlamak için özen gösterir.  Bir yönetim paneli haber siteleri için önemli bir yere sahiptir. Birçok içerik girişi yapılacağı için bir haberi ne kadar kısa sürede ekleyebilirseniz bu sizin için büyük bir avantajdır. Haber Sitesi Yazılımları ile sahip olacağınız yönetim paneli ile her fotoğraf için ayrı ayrı ölçeklendirme yapmanıza gerek kalmaz. Eklediğiniz her fotoğraf web sitenize uygun olarak otomatik olarak ayarlanır. Bunun gibi birçok avantaja yönetim panellerimizle sahip olabilirsiniz.

Farklı Kategoriler veya Haber Türleri Eklenebilir

Haber Sitesi Yazılımları ile web sitenize istediğiniz haber kategorilerini ekleyip çıkarabilirsiniz. Magazin, yerel, ulusal, son dakika gibi birçok başlık seçebilir ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Güçlü ve Dinamik Bir Haber Sitesi

Kaliteli sunucularımızla web siteniz her zaman hızlıdır. Sayfalarınız profesyonel web tasarım kurallarına göre tasarlanır. Böylece web sitenize giren kullanıcılar haberleri rahatlıkla okur ve sayfalar arasında hiçbir sorun yaşamadan dolaşabilirler.

Responsive Tasarım

Haber Sitesi Yazılımları ile isteğinize göre responsive tasarıma da sahip olabilirsiniz. Responsive tasarım ile ayrı bir mobil siteye gerek kalmadan web sitenizin bütün mobil cihazlarda ve her çeşit ekranda doğru olarak görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Google yeni teknolojileri desteklediği için responsive tasarıma sahip olan web sitelerini ödüllendirir ve kısa sürede ilk sıralarda çıkmasını sağlar.

Sosyal Medya Paylaşımlarında Kolaylık

Haber Sitesi Yazılımları ile dilerseniz yönetim panelinden haberleri eklediğinizde otomatik olarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşılabilir. Böylece ayrıca bir paylaşım yapmak zorunda kalmazsınız. Bunun dışında haberlerin altına konulan sosyal medya butonları ile kullanıcılar web sitenizden istedikleri haberleri kendi sosyal medya hesaplarından paylaşabilirler.

Haber Sitesi Yazılımları Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Haber Sitesi Yazılımları için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

  Haber Sitesi Yazılımları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Etiketler: haber sitesi yazılımları haber sitesi yazılımı haber sitesi yazılım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar