Logo

Haber Otomasyon Yazılımı


paylaş
Haber Otomasyon Yazılımı

İnsanlar haberleri takip etmek için artık gazete ve dergi satın almıyor çünkü internette son anda olan haberleri bulmaları artık mümkün. İyi bir Haber Otomasyon Yazılımı kullanarak web sitenizin profesyonel ve kaliteli görünmesini sağlayabilirsiniz. Medanis Bilişim AŞ sizin için yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle istediğiniz özelliklere sahip bir haber sitesi yazılımı ve web sitesi yapabilir. Tek yapmanız gereken bizimler iletişime geçmek olacaktır.

Haber Otomasyon Yazılımı dediğimizde belli başlı bazı özellikler web sitenizde bulunmalıdır. Bu özellikler isteğe göre arttırılabilir veya azaltılabilir. Web tabanlı yazılımların en güzel özelliği özelleştirilebilir ve esnek olmalarıdır:

Zamanlayıcı

Yönetim panelinize girdiğiniz haberleri Haber Otomasyon Yazılımı ile istediğiniz gün ve saatte yayınlayabilirsiniz. Örneğin akşam eklediğiniz haberlerin web sitenizde sabah görünmesini sağlayabilirsiniz. Böylece boş zamanlarınızda eklediğiniz yazıların veya haberlerin istediğiniz zaman web sitenizde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Yönetim Paneli

Medanis Bilişim Haber Otomasyon Yazılımı ile yönetim panellerine özellikle titizlik gösterir. Yönetim panelinden hiçbir kod bilgisi olmadan rahatlıkla içerik girişi yapabilirsiniz. Fotoğrafları direkt olarak ekleyebilirsiniz, sistem fotoğrafları otomatik olarak web sitenize uyumlu hale getirecektir. Aynı şekilde sisteme kaydolan fotoğrafları istediğiniz haberde yeniden kullanabilir hatta kategorilere ayırdığınız fotoğraflar ile bir fotoğraf video havuzu oluşturabilirsiniz.

Galeri Bağlantısı

Haber Otomasyon Yazılımı ile galeri bağlantısı oluşturabilirsiniz. Ziyaretçileriniz bir haberi okurken galeri bağlantısına yönlendirilebilir ve video veya fotoğraf galerisiyle haberleri okumaya devam edebilir.

GIF Desteği

GIF desteği ile web sitenizde hareketli resimlerin sorunsuz olarak görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Google News Uyumu

Haber Otomasyon Yazılımı ile web siteniz Medanis Bilişim tarafından kurulum aşamasından Google News uyumlu olarak hazırlanır. Böylece web siteniz Google News haber dizininde yayınlanabilir ve sitenize daha çok ziyaretçi akışı sağlanabilir. Google News alt yapısına sahip olamayan haber siteleri Google tarafından dizine alınmaz.

Dış Link

Haberlerinize Dış Link özelliği ile ister başka bir siteye isterseniz kendi site içi bağlantılarınızdan başka bir adrese ziyaretçilerinizi yönlendirebilirsiniz.

Responsive Tasarım

Haber Otomasyon Yazılımı ile web siteniz isteğinize göre responsive tasarım yapılabilir. Google responsive tasarım web sitelerini ödüllendirerek ilk sıralara çıkarır. Ayrıca insanlar günümüzde cep telefonları ve tabletlerinden haberleri takip ediyor. Responsive tasarım ile web siteniz her ekrana uyumlu olarak otomatik olarak görüntülenebilir. Ayrı bir mobil sitesi yaptırmanıza gerek kalmaz.

Sosyal Medya Butonları

Haber Otomasyon Yazılımı ile web sitenize ekleyeceğiniz sosyal medya butonları ile insanlar ilgilendikleri haberleri kolaylıkla kendi hesaplarından paylaşabilir.

Haber Otomasyon Yazılımı Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Haber Otomasyon Yazılımı için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Haber Otomasyon Yazılımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

 

Etiketler: haber otomasyon yazılımı haber otomasyon yazılım haber otomasyon yazılımları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar