Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Haber Yazılımı PHP

Haber Yazılımı PHP

Birçok kişi bir haber sitesine sahip olarak güncel haberleri paylaşmak veya bu haberlerin onlara reklam geliri olarak dönmesi için Haber Yazılımı PHP ile bir haber sitesi kurmak istiyor. Ancak özellikle son dönemde bu haber sitelerinin artması rekabeti oldukça güçlendirdi. İyi bir haber sitesi sahibi olmak istiyorsanız Haber Yazılımı PHP için kaliteli ve profesyonel bir ajansla çalışmanız gerekir.

Profesyonel bir haber sitesi ile rakiplerinizi geride bırakabilir web sitenize sağladığınız trafik ile reklam gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Haber Yazılımı PHP ile kaliteli bir haber sitesi kolay okunmalı ve rahat dolaşım imkanı sunmalıdır. Profesyonel görünümüyle insanlara güven vermelidir. Bunların dışında Haber Yazılımı PHP ile haber sitenizin sahip olması gerektiği bazı temel özellikler bulunur. Bu özellikler isteğinize göre geliştirilebilir veya azaltılabilir.

Kullanıcı Dostu
 
Medanis Bilişim AŞ kullanıcı dostu yönetim panelleri geliştirerek hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlar. Hiçbir kod bilgisine ihtiyaç duymadan yönetim panelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstediğiniz kişilere kullanıcı adı ve şifre atayarak editör olarak haber girişi yapmalarını sağlayabilirsiniz. Haber Yazılımı PHP ile Dijital haber sektöründe gerekli olan tüm özellikler tek panelde birleştirilmiş ve gelişmiş bir haber ekleme, düzenleme ve yönetme paneli oluşturulmuştur.

 

Farklı Haber Türleri
 
Haber Yazılımı PHP ile Haberlerinizi eklerken Son Dakika, Normal, Manşet, Sürmanşet, Top Manşet, Gizli ve Taslak olmak üzere farklı biçimde kayıt edebilirsiniz. İstediğiniz zaman bu başlıkları değiştirebilir ve eklemeler yapabilirsiniz.
 
Farklı Görseller
 
Haberlerinizde farklı kategoriler için ayrı görseller tanımlayabilir dilerseniz tek görselle de işlem yapabilirsiniz.

 

 
Güçlü ve Dinamik
 
Medanis Bilişim kullandığı kaliteli sunucularla sizlere Güçlü ve Dinamik bir alt yapı üzerine inşa edilen bir sistem sunuyor.
 

 

Responsive Tasarım
Günümüz teknolojilerinde mobil ziyaretçilerin vazgeçilmez olduğunu biliyoruz. Responsive tasarım Google dostudur, kısa zamanda üst sıralara taşınmada size artı puan sunar. Ayrıca her ekran boyutunda web siteniz otomatik olarak sorunsuzca görüntülenir. Web siteniz için ayrı bir mobil site yaptırmanıza gerek kalmaz.
 

 

Hızlı Paylaşım
 
Yönetim paneline eklediğiniz haberleri bir defada bütün sosyal medya hesaplarınızdan anında paylaşabilirsiniz. Böylece tek tek haberleri paylaşmak için zaman harcamanıza gerek kalmaz.

 

 Google News Uyumu
 
Haber Yazılımı PHP ile Google News alt yapısı sayesinde haber siteniz Google News dizininde yer alabilir. Alt yapısı uygun olmayan web sitelerini Google dizine almaz.

 

 
 Dış Link
 
Haberlerinize Dış Link özelliği ile ister başka bir siteye isterseniz kendi site içi bağlantılarıdnızdan başka bir adrese ziyaretçilerinizi yönlendirebilirsiniz.

 

 GIF Desteği
 
Bu özellik sayesinde haber sitenizde hareketli görseller sorunsuz olarak gösterilebilir.

 

Galeri Bağlantısı
 
Haberlerinize Foto ve Video galeri bağlayabilir ve ziyaretçilerinizi haberleri okurken bu video ve foto galeriye yönlendirebilirsiniz.

 

 Resim ve Video Havuzu
 
 Resim havuzuna ekleyebileceğiniz fotoğraf veya videoları istediğiniz zaman istediğiniz yazınızda kullanabilirsiniz.
Zamanlayıcı

İleri tarihli bir haber ekleyerek o tarihte yayına girmesini sağlayabilirsiniz ve yine bu özellik sayesinde eski bir haberinizi yeniden gündeme taşımak istediğinizde tarihini güncellemeniz yeterli olacaktır.

 

Haber Yazılımı PHP Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Haber Yazılımı PHP için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Haber Yazılımı PHP yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

 
About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir