Logo

Haber Ajansı Yazılımı


paylaş
Haber Ajansı Yazılımı

Basılı bir gazeteniz ya da derginiz olmaksızın sanal bir gazeteye sahip olabilirsiniz. Günümüzde birçok gazete ve dergi varlığını sanal ortama taşıdı. İnsanlar haberleri hareket halindeyken takip etmek istiyor ve son dakika haberlerine anında erişebilmek istiyor. Haber Ajansı Yazılımı sayesinde kendinize ait yerel ya da ulusal olarak çalışan bir haber sitesine sahip olabilirsiniz. Medanis Bilişim AŞ yılların verdiği tecrübe ile sizlere ihtiyaçlarınıza uygun bir haber yazılımı hazırlayabilir. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Haber Ajansı Yazılımı kullanarak isterseniz editörlerinize ayrı şifreler verebilir ve herkesin kendi kullanıcı adı ve şifreleri ile sisteme giriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede sisteme kim ne zaman girmiş, hangi değişiklikleri yapmış gibi bilgilere LOG kayıtlarından ulaşabilirsiniz.

Bir Haber Ajansı Yazılımı içinde bulunması gereken belli başlı özellikler vardır. İsteğe göre bu özelliklere yeni özellikler eklenebilir veya çıkarılabilir. Web tabanlı yazılınların en güzel özelliği esnek ve özelleştirilebilir olmalıdır.

Kullanıcı Dostu

Medanis Bilişim'in hazırladığı Haber Ajansı Yazılımı özelliklerinden en önemlisi yönetim panelinin kullanıcı dostu olmasıdır. Haber veya herhangi bir makale eklerken zorlanmadan, hızlı şekilde haberleri ekleyebilirsiniz. Bu sayede zaman kazanırsınız ve web sitenizin farklı işleriyle ilgilenebilirsiniz. Bunun size hem zaman hem de nakit kazandıracağını aklınızda bulundurun. Haber Ajansı Yazılımı ile örneğin istediğiniz fotoğrafı seçebilirsiniz, sistem fotoğrafın boyutlarını web sitenize uygun olarak ayarlayacak ve sitenize ekleyecektir. Sizin ayrıca fotoğrafları küçültmek için bir çalışma yapmanıza gerek kalmayacak. Ayrıca haber girebilmek için herhangi bir kod bilgisine de ihtiyacınız olmayacaktır.

Farklı Görseller

Haber Ajansı Yazılımı ile haber sitenize slayt şeklinde fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Bu sayede web sitenize rahatlıkla birçok fotoğraf eklemiş olursunuz. İsterseniz kullandığınız fotoğrafları sisteme kaydederek farklı haberler için de aynı fotoğrafları kullanabilirsiniz.

Farklı Haber Türleri

Farklı biçimlerde haberler ekleyebilirsiniz. Örneğin Haber Ajansı Yazılımı ile web sitenize manşet, son dakika gibi bölümler ekleyebilirsiniz. Bu başlıkları istediğiniz zaman değiştirebilir ve silip ekleme yapabilirsiniz.

Mobil veya Responsive Tasarım

Medanis Bilişim isteğinize göre Haber Ajansı Yazılımı ile web sitenizi responsive tasarım yapabilir. Bu sayede web siteniz her türlü ekran boyutunda akıllı telefonlar, tablet, akıllı tv gibi rahatlıkla görüntülenebilir.

Hızlı Paylaşım

Medanis Bilişim sizin için sosyal medya paylaşımlarınızı da düşünerek Haber Ajansı Yazılımı geliştiriyor. Yönetim panelinden bir haber eklediğinizde dilerseniz haberi anında sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz. Böylece paylaşım yapmak için ayrıca zaman harcamanıza gerek kalmaz.

Google News Uyumu

Haberlerinizin Google News ile dizinlenmesi için web sitenizin Google News uyumlu olarak yapılması gerekir. Haber Ajansı Yazılımı ile web sitenizi daha kurulum aşamasından Google News uyumlu olarak hazırlıyoruz. Böylece ileride herhangi bir değişiklik ya da ekleme yapmak zorunda kalmazsınız.

GIF Desteği

GIF desteği sayesinde hareketli resimler rahatlıkla Haber Ajansı Yazılımı web sitenizde görüntülenebilir.

Haber Ajansı Yazılımı Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Haber Ajansı Yazılımı için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Haber Ajansı Yazılımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

 

Etiketler: haber ajansı yazılımı haber ajans yazılım haber ajan yazılımları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar