Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Gümüşhane Web Tasarım

Gümüşhane Web Tasarım

Türkiye’de şu an 12 milyon, yani ülke nüfusunun %15’i kadar e-ticaret müşterisi bulunuyor. E-ticaretin perakende de hacmi ise 14 milyar TL. Kişi başı yaklaşık olarak yılda 1.166 TL internetten alışverişe harcanıyor. ABD’de ise bu rakam kişi başına 1381 $ yani neredeyse bizim üç katımız oranda insanlar interneti alışveriş için kullanıyorlar. Gümüşhane Web Tasarım çalışmanızın bir lüks değil gerekli bir ihtiyaç olduğunu bu verilere bakarak söyleyebiliriz.

Ürünler ve hizmetler günümüzde ilk olarak internetten araştırıyorlar ve internete bakarak kararlar veriliyor. Etkili, kaliteli ve kurumsal bir web sitesi en önemli pazarlama aracıdır. Çok az maliyetle ürün ve hizmetlerinizi tüm ülkeye hatta dünyaya tanıtabilirsiniz. İnternet Kullanımı ile internet üzerinden doğrudan satış gibi bir düşünceniz olmasa bile profesyonel bir web sitesi yaptırmanız gerekir. Gümüşhane Web Tasarım çalışmanız firmanızın prestij kaynağı olacaktır. Kötü ve kalitesiz görünen bir web sitesi size prestij kaybı yaşatabilir.

Baştan ekonomik geldiği için Gümüşhane Web Tasarım çalışmanızı ucuza yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Ancak zamanla bu yolun size daha çok maliyet getirdiğini görürsünüz ve bunun ölü bir yatırım olduğunu anlarsınız. Kalitesiz web sitelerinde yönetim paneli olmaz. Gümüşhane Web Tasarım sitenize bir içerik eklemek ya da güncelleme yapmak istediğinizde bir web tasarımcıya para ödemek zorunda kalırsınız. Ayrıca ucuza yapılan web siteleri hazır taslak kullanılarak yapılan bir kaç sayfadan oluştuğu için Google gibi arama motorları web sitenizi beğenmeyecek ve arama motorlarında geri sıralara düşeceksiniz.

Gümüşhane Web Tasarım fiyatları içinden bütçeniz kısıtlı ya da düşükse ekonomik olanı seçebilirsiniz. Özel tasarım web site yaptırmanız gerekli değil. Özel tasarım web sitesi büyük ölçekli elinde buna göre bütçesi olan firmaların yaptırmasına daha uygundur. İnternet Sitesi Yapma Fiyatları paket seçenekleri sayesinde ajans size ekstra bir ücret çıkaramaz. Pakette hangi özellikler varsa uygulanır ve sizden o ücret alınır.

Harika bir web sitesi tasarımı için ilk adım, işletmeniz için doğru bir uyum bulma ile başlar. Küçük, basit web siteleri WordPress CMS’de en iyi çalıştığı yerlerde, Drupal web sitesi geliştirme daha karmaşık sitelere daha iyi uyar.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Gümüşhane Web Tasarım WordPress Web Sitesi Geliştirme

WordPress çerçevemiz, daha basit bir web sitesi gereksinimi gerektiren küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir.

 • Uzun ömür
 • SEO dostu
 • Harika bir mobil deneyim için tepkisel
 • Pazarlamacılar için kolay güncelleme
 • Sınıfının en iyisi teknik arka uç
 • Eklentilerle özellikler ekleyin
 • Gerçek zamanlı güncelleme

Gümüşhane Web Tasarım Drupal Web Sitesi GeliştirmeDrupal Web sitemizin geliştirilmesi, karmaşık ihtiyaçları olan orta ve büyük ölçekli kuruluşlar için daha uygundur.

 • Şirket düzeyinde güvenlik
 • Özelleştirilmiş içerik iş akışı
 • Güvenli mimari
 • Gelişmiş kullanıcı yönetimi
 • Mobil duyarlı
 • Çok miktarda içerik
 • Modüller ile özellikler ekleyin
About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir