Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Giresun Web Tasarım

Giresun Web Tasarım

Bir müşterinin web sitesinde var olan yatırımlarını en üst düzeye çıkarmak için temel taşı olduğuna inanıyoruz. Onların çevrimiçi hedefleri için açıkça tanımlanmış bir dijital strateji oluşturmak için işbirliği yapıyoruz.  Müşteri müdahalelerinin her biri bu şekilde başlıyor. Giresun Web Tasarım için doğru yerdesiniz.

Açık hedefler ve bir kuruluşun bunlara erişme kapasitesi tanımlayarak gerçekçi dijital stratejiler oluşturmak ve bunları uygulamak için uygun web hizmetleri dizisi sunmak için müşterilerimizle yakın işbirliği içerisindeyiz. İster bir operasyonel personel planının oluşturulması, bir editör planı oluşturulması veya tamamen web hizmetleri sağladığımızdan çok kanallı bir yayın stratejisinin oluşturulması olsun, yürütülmeden bu stratejiyi iyi düşünüyoruz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Giresun Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Nasıl yapacağız?

 • Pazar araştırması
 • Anket Geliştirme
 • Kullanılabilirlik Testi
 • Teknoloji Denetimleri
 • SEO Denetimleri
 • Mesajlaşma ve Yazma
 • Paydaş Röportajları
 • Seçim Mimarisi

Şirket içi web uygulama geliştirme ekibimiz, açık kaynak kodlu, hazır ve uzaktan barındırılan çözümlerin doğru karışımını kullanmak konusunda tutkulu. Kullanmayı planladığınız web teknolojileri ve geliştirme dillerinde edindiğiniz deneyim ve deneyim önemlidir.

Web uygulaması geliştirme, kod yazmaktan veya veritabanlarını tasarlamaktan çok daha fazlasını gerektirir; müşterilerimizin iletişim ve operasyonlarını çevrimiçi yürütmekle ilgilidir.

Müşterilerimiz, çevrimiçi iletişim kurmanın (büyük veya küçük) önemini ve etkisini anlayan ve web projesinin yaşam döngüsü boyunca ve başlatılmasının ötesinde başarımıza %100 odaklanmış ve kararlı olmaya devam edecek bir ortak isterler.

Ayrıntılı tartışmalar ve çevik yinelemeli geliştirme süreci ile müşterilerimizin çevrimiçi web iletişimi ve işletim ihtiyaçlarını tanımakta ve onlarla tanışmak için doğru web sitesi teknolojisi çözümlerini mimar, Giresun Web Tasarım geliştirme ve entegre etmekteyiz.

Nasıl yapacağız?

 • Çevik Yaşam Döngüsüleri
 • Gereksinimler Tanımı
 • Duyarlı Web Tasarımı
 • Hızlandırılmış Mobil Sayfalar (AMP)
 • .PHP, Javascript, HTML5 ve CSS3
 • Üçüncü Şahıs Yazılım Entegrasyonu
 • Bakım ve Destek
 • Drupal, WordPress ve Joomla
 • Giresun Web Tasarım

Giresun Web Tasarım çalışmanızın kaliteli bir şekilde yapılmasının size birçok avantajı olacaktır.

Kaliteli bir web sitesi yaptırmak küçük veya orta ölçekli firmalar için lüks gibi görünebilir ancak internet kullanım oranlarına baktığımızda web sitesinin bir lüks değil zorunlu bir ihtiyaç haline geldiğini görüyoruz. Giresun Web Tasarım çalışmanızın kaliteli olması potansiyel müşterilerinize güven verecek ve rahatlıkla sitenizden alışveriş yapacak veya sizden hizmet almaya gelecektir.

Web sitenizden en iyi verimi almak ve bir marka haline gelmek için arama motoru optimizasyon çalışmaları önemli yer tutar. Web siteniz daha kuruluş aşamasında SEO kurallarına göre inşa edilmelidir. Siteniz kurulurken ve tasarım aşamasında kullanılan kodların özgün olması arama motorları tarafından ödüllendirilir ve web sitesi kısa sürede taranarak üst sıralara çıkar.

Profesyonel bir ajansla çalışmak ayrıca markalaşma sürecinizi hızlandıracaktır. Logo, kartvizit, web tasarım ve sosyal medya profillerinin tutarlı yani birbirine uygun tasarlanması markalaşmada atılması gereken en önemli adımdır. Giresun Web Tasarım çalışmanızın başarıya ulaşması için profesyonel bir ajanstan danışmanlık alabilirsiniz.

Etkili bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız bu beş temel unsura dikkat edilmesi gerekir:

 1. Görünüş
 2. İçerik
 3. İşlevsellik
 4. Kullanılabilirlik
 5. Arama Motoru Optimizasyonu

İyi bir görünüm için renklerin uygun olarak kullanılması önemlidir. Giresun Web Tasarım için renkler çok önemlidir. Renklerin çok karışık olması veya az olması müşteriyi etkileyebilir. Bir diğer faktör yazıların okunabilir olması, uygun yazı karakterleri kullanılmasıdır. Giresun Web Tasarım içinde anlamlı grafikler ve kaliteli fotoğraflar bulunmalıdır.

Giresun Web Tasarım çalışmanızda görünüş kadar içerik de önemlidir çünkü sitenizi beğenerek dolaşmaya karar veren birisi içeriklerden sıkılırsa veya aradığını bulamazsa çıkarak başka bir web sitesine girecektir.

Giresun Web Tasarım  sayfaları hızlı açılmalı ve siteniz düzgün, sorunsuz çalışmalıdır. Tıklandığında açılmayan bağlantılar, görünmeyen flashlar ziyaretçileri hayal kırıklığına uğratarak sitenizden çıkmasına neden olur.

About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir