Logo

Google Reklam Ajansları İstanbul


paylaş
Google Reklam Ajansları İstanbul

Google Partners, AdWords'ün her şeyinde uzmandır ve ücretli arama pazarlamacılığı için ayrılmıştır ve çeşitli müşteriler için tıklama başına ödeme yapabilir. Google Reklam Ajansları İstanbul ile çalışarak Google AdWords'ü en verimli ve en uygun fiyatlı olarak kullanabilirsiniz.

Bir Google Reklam Ajansları İstanbul ile çalışmak,  AdWords sertifikalarına sahip profesyonellerle çalışmakta olduğunuz konusunda size huzur verir.

Aşağıda Google Reklam Ajansları İstanbul ile çalışmanın avantajlarını okuyabilirsiniz:

Google İş Ortağı statüsüne sahip bir Google Reklam Ajansları İstanbul, müşteri hesaplarını yönetmek için Google'dan AdWords Sertifikaları elde etmiş çalışanlara sahiptir. Google, sertifikaların güncel tutulması ve Google Reklam Ajansları İstanbul, Google'ın müşteri hizmetleri için yüksek standartlarını karşılıyor ve devam etmesini sağlamak için göz atıyor.

Nitelikli Google Reklam Ajansları İstanbul bireyleri, AdWords platformunu yeterince biliyor ve AdWords platformunu tam olarak anlamış durumda. Bu yeterliliği elde etmek için Google AdWords Temel Düzey sınavının yanı sıra Google tarafından sunulan üç ileri sınavdan biri de geçmelidir.

Gelişmiş sınavlar, reklam verenleri, tıklama başına ücretli pazarlama becerileri alanlarına, Arama Ağı Reklamcılığı, Görüntülü Reklamcılık veya Raporlama ve Analiz alanlarına uzmanlaştırmaya yardımcı olur. Bu, reklam kampanyanızı ele alan kişinin ne yaptıklarını bildiğine güvenebileceğiniz anlamına gelir.

AdWords'le tanışma. Google Reklam Ajansları İstanbul, AdWords'ün özelliklerine hakim olmuş ve bunları müşterilere karlılık kazandırmak için kullanmıştır. Hakim oldukları bazı özellikler: Negatif anahtar kelimeler, reklamların içindeki site bağlantıları, reklam uzantıları, sıralı eşlemeli anahtar kelimeler, bölme testi, geniş eşlemeli değiştirilmiş anahtar kelimeler ve reklam yayını zaman planlaması.

Kaliteli Müşteri Hizmetleri .  Google, kurumların hesaplarını, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için kalite puanlarıyla ölçülen değerlendirmeleri inceler. Google ayrıca, bir ajansın müşterilerinin hizmetlerinden memnun olduğundan emin olmak için dönüşüm oranlarını ve müşteri saklama oranlarını kontrol eder. Zamanın çoğunluğu, yüksek kaliteli puanlar, müşterilere düşük bir tıklama başına maliyet ve yüksek bir Yatırım Getirisi anlamına gelir.

Google standartlarını korumaya devam etmeyen bir Google Reklam Ajansları İstanbul rozetinin kaldırılması mümkündür. Bu, İş Ortağı Statüsünün gerçekleştiği tarihten bağımsız olarak yüksek bir hizmet standardının sağlanmasını sağlar.

Google AdWords Reklam Verme  çalışmaların da yardıma mı ihtiyacınız var? Medanis Bilişim AŞ Google AdWords sertifikalı ekibiyle size en karlı reklam kampanyalarını hazırlayabilir. Hedefimiz size mümkün olduğunca az reklam gideri çıkmasını sağlayarak, çok fazla kar etmenizi sağlamak olacaktır. 

Google AdWords Reklam Verme çalışmalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google Reklam Ajansları İstanbul yazımıza yorum bırakarak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Sizce Google Reklam Ajansları İstanbul ile çalışmak gerekli mi? Ajansla çalışmanın faydaları neler olabilir?

Etiketler: google reklam ajansları istanbul istanbul google reklam ajansları adwords reklam ajansı istanbul

paylaş

İlgili YazılarYorumlar