Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Google Reklam Ajansı İzmir

Google Reklam Ajansı İzmir

İşletmeler daha fazla kişiye ulaşmak için web sitesi sahibi olur. Ancak günümüzde milyonlarca web sitesinin arasından sıyrılıp web sitenize gelen insan sayısını arttırmanız için bir şeyler yapmanız gerekiyor. Web sitenize en kısa sürede trafik sağlamanın yolu Google AdWords reklamlarıdır. Google Reklam Ajansı İzmir ile çalışarak web siteniz için reklam çalışması yapabilirsiniz.

Herkes bir AdWords hesabı açabilir ve reklam verebilir. Ancak hedef burada reklam vermek değil. En az harcamayla en iyi verimi elde etmek hedefiniz olmalı. Bunun içinde anahtar kelime gibi seçimlerde dikkatli olmanız gerekir. Google Reklam Ajansı İzmir ile çalışarak bu reklamlarınızı profesyonellerin ellerine bırakmanız en iyi olacaktır.

Google Reklam Ajansı İzmir seçiminde Google sertifikası olmasına dikkat etmelisiniz. Çeşitli eğitimlerden sonra sınava giren ajans üyeleri sınavı geçtikleri takdirde sertifika alır. Böylece Google Partner olurlar. Google sertifikası olan ajanslar Google reklam ile ilgili her şeyi bilirler.

Google Reklam Ajansı İzmir ile çalışmanın size birçok avantajı olacaktır. Google, diğer arama motorlarına göre% 65-70 daha fazla pazar payıyla 1. arama motorudur.  Google sponsorlu reklamlarını göstermek için bir yayıncı ağının (diğer web sitelerinin) biriktirilmesi konusunda şaşırtıcı bir iş çıkardı. Bu reklamlar, Google’ın sponsorlu reklamlarıdır ve reklam verenlerin potansiyel müşterilerine webdeki diğer ilgili yerlere ulaşmanın başka bir yolunu sağlarlar. 

Google Reklam Ajansı İzmir ile ücretli arama pazarlama platformlarının reklam verenlere sağladığı birkaç mükemmel özellik, coğrafi hedefleme ve reklam yayını zaman planlamasıdır. Coğrafi hedefleme, reklam verenlerin, reklamlarını görüntülemek için dünyanın her yerinde yalnızca belirli yerleri seçmelerini sağlar. Örneğin, yerel bir pizza alanınız varsa ve yalnızca pizza yayınlayabileceğiniz şehirlere arama motorlarında reklam göstermek istiyorsanız bu alanları seçebilir ve reklamlarınız yalnızca belirtilen yerler için gösterilir. Bu, yalnızca ilgili yerler hedeflendiğinden reklam bütçenizin daha da ilerlemesine olanak tanır.

Google AdWords Reklam Verme  çalışmaların da yardıma mı ihtiyacınız var? Medanis Bilişim AŞ Google AdWords sertifikalı ekibiyle size en karlı reklam kampanyalarını hazırlayabilir. Hedefimiz size mümkün olduğunca az reklam gideri çıkmasını sağlayarak, çok fazla kar etmenizi sağlamak olacaktır. 

Google AdWords Reklam Verme çalışmalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google Reklam Ajansı İzmir yazımıza yorum bırakarak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Sizce Google AdWords neden önemli?

 

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir