Logo

Google AdWords İçin Ajansla Çalışmanın Faydaları


paylaş
Google AdWords İçin Ajansla Çalışmanın Faydaları

Google birçok kişi tarafından kullanılan bir arama motoru. Web sitenize daha fazla ziyaretçi çekebilmek için Google'da bulunmak zorundasınız. Peki neden kendiniz bir Google AdWords reklamı oluşturmak yerine bir ajansla çalışmalısınız? Google AdWords İçin Ajansla Çalışmanın Faydaları :

Google AdWords çalışmanızı ajansla yapmak daha ucuzdur:

Google AdWords İçin Ajansla Çalışmanın Faydaları içinden en önemlisi bu olabilir. Reklam çalışmaları ciddi bir iş. Sürekli takip etmek, bu işin eğitimini almak, anahtar kelime seçimi gibi birçok çalışma yapmak gerekir. Bunu işlerinizle meşgulken ayrıca zaman ayırıp düzenli yapabilecek misiniz? Veya iş yerinize sırf Google AdWords veya reklam çalışmaları için özel birini tutabilecek misiniz?

Bir reklam ajansıyla çalışmak size daha az maliyetli olacaktır.

Google AdWords verileri:

Ajansların genelde çok sayıda müşterisi vardır. Bu nedenle çok fazla verilere ve tecrübeye sahiptir. Hangi anahtar kelimeler daha etkili, hangi seçimler size daha az maliyetli olacak ve daha fazla kar sağlayacak daha bilinçlilerdir.

Zeki insanlar:

En iyi çevrim içi pazarlamacılardan birinin hepsi tek başlarına ya da şirket içi çalışmayı bekleyerek orada oturduğunu düşünebilirler. Gerçek şu ki, orada kendi başlarına çalışan harika fikirler var. Üzücü gerçekler, hem çalışacakları hem de maliyeti ne kadar çok seçicidirler. Aslında, gerçekten iyi ajanslar, diğer büyük zihinlerle işbirliği yapmak isteyen gerçekten iyi insanları cezbetmektedir.

Tecrübelidirler:

Google AdWords reklam çalışmasını yıllardır yapan ajanslar eski çalışmalarından ders çıkarmıştır ve sizin çalışmanızda benzer hataların olmasına izin vermezler. Ayrıca ajans çalışanları Google AdWords eğitimini alarak bu işin inceliklerini kavrar.

Ajansla çalışmak sizi korkutmasın:

Web reklam ajansıyla çalışmak denince insanların aklına TV reklamları gibi büyük bir gider geliyor. Google AdWords reklamlarının en güzel yanı herkesin bütçesine göre ayarlanabilir olmasıdır. Ajanslarla görüşmekten çekinmeyin. Bütçeniz ne kadarsa belirtin ve bu doğrultuda çalışmak istediğinizi söyleyin.

Google AdWords Reklam   çalışmaların da yardıma mı ihtiyacınız var? Medanis Bilişim AŞ Google AdWords sertifikalı ekibiyle size en karlı reklam kampanyalarını hazırlayabilir. Hedefimiz size mümkün olduğunca az reklam gideri çıkmasını sağlayarak, çok fazla kar etmenizi sağlamak olacaktır. 

Google AdWords Reklam  çalışmalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google AdWords İçin Ajansla Çalışmanın Faydaları yazımıza yorum bırakarak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Sizce Google AdWords İçin Ajansla Çalışmanın Faydaları neler?

 

 

Etiketler: google adwords ajans adwords ajansı adwords ajansı ile çalışma

paylaş

İlgili YazılarYorumlar