Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Gaziemir Web Tasarım

Gaziemir Web Tasarım

Profesyonel bir tasarımcı sadece iyi görünen bir web sitesi yapmaz. İşiniz ve sektörünüz için gerekli olan imajı da nasıl vereceklerini bilir. İyi bir tasarımcı yaratıcılığın yanında pazarlama yöntemlerini de bilerek web sitenize uygular. Etkili bir Gaziemir Web Tasarım çalışması benzersiz, gözleri yormayan, aranılan bilgiye kısa zamanda ulaşılan, bütün internet tarayıcılarında sorunsuz açılabilen bir web sitesi olmalıdır.

Rekabet her işletme için geçerlidir ve firmalar rekabette öne geçebilmek için interneti kullanırlar. Sektörünüzdeki rakipleriniz sizden daha önce web sitesi yaptırmışlarsa onlar bir adım öndeler ancak siz son teknoloji ve trendlere göre yeni bir web sitesi yaptırırsanız onların bir adım önüne geçersiniz. Gaziemir Web Tasarım çalışmanızın kalitesi rekabetteki yerinizi belirleyecektir.

Ucuz veya ücretsiz şablon kullanmak başta cazip gelebilir ancak web sitesinde bu şablonları kullanan kim bilir kaç kişi var. Ülkemizde 8 milyon aktif web sitesi var ve bunların çoğu ucuza kaçmak için ucuz veya ücretsiz şablon kullanıyor. Gaziemir Web Tasarım siteniz bu sitelere benzediği takdirde Google gibi arama motorları bu siteleri birbirinin kopyası olarak algılar. Google aynı olan hiçbir şeyi sevmez. Özgün, benzersiz olanı ise ödüllendirir. Gaziemir Web Tasarım çalışmanızda ücretsiz veya ucuz şablon kullanılması arama motorlarınca ya hiç taranmamanıza ya da en arkalarda çıkmanıza sebep olur.

Ayrıca, iletişim formları, galeriler, forumlar ve diğer özel komut dosyaları gibi web siteniz için ihtiyaç duyabileceğiniz birçok  özellik önceden hazırlanmış şablonlarla kullanılamaz. Önceden hazırlanmış bir şablon ile oluşturulmuş bir web siteniz varsa ve ileride bunu genişletmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm özellikleri eklemek için tüm Gaziemir Web Tasarım çalışmanızı yeniden oluşturmanız gerekebilir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Gaziemir Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

esnek

Gaziemir Web Tasarım Strateji

Projeniz dijital strateji ile başlar ve bunları saygı ile takip ederiz. Yerinde bir web stratejiniz yoksa, geliştirmemize yardımcı olabiliriz.

Çevik

Gaziemir Web Tasarım

İyi görünen, kullanıcı deneyimini geliştiren ve sonuç alacak akıllıca tasarlanmış çözümler üretiyoruz.

İşbirlikçi

Gaziemir Web Tasarım Gelişme

Tasarım ve stratejiyi fonksiyonel bir ürüne uyguladığımız yer burasıdır. Çevik bir yaklaşım kullanarak hızlı bir şekilde gelişir ve ürünleri erken hayata getirebilecek erken anlamı test ederiz.


Ne yapıyoruz?

Size sadece bir web sitesi kurmaktan fazlasını yapabilirsiniz. İş stratejinizi alıyor ve web üzerinde, mobil ortamda ve sosyal medyada nasıl çalışacağınıza karar vermenize yardımcı oluyoruz. Bunlar size yardımcı olabilecek bazı hizmetler.

 • Web Tasarımı
 • UX / UI Tasarımı
 • Arka uç Geliştirme
 • Ön Uç Geliştirme
 • seyyar
 • Sosyal medya
 • E-Ticaret
 • Platform Geliştirme
 • Kampanya Stratejisi
 • Marka Mimarisi
 • Storyboarding
 • Yaratıcı Yön
 • Pazar araştırması

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı