Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Foça Web Tasarım

Foça Web Tasarım

İzmir’in kuzeyinde yer alan Foça küçük bir sahil şehri olmasına rağmen doğal güzelliğiyle her yaz binlerce turisti ağırlar. Genelde küçük işletmelerin ve otellerin bulunduğu Foça’da fark yaratmak ve insanların dikkatini işletmenize çekebilmek için Foça Web Tasarım çalışmanızı profesyonel olarak yaptırmanız yeterli olacaktır.

Günlük hayatımızda tesisatçı ya da elektrikçi ararken bile telefon rehberine bakmak yerine internete girerek çevremizdeki tesisatçıları ararız. Evimize yemek söylerken bile ilk yaptığımız şey telefonla aramaktansa yemeksepeti.com gibi web sitelerine girerek sipariş vermek oluyor. Google gibi arama motorlarına sadece tesisatçı yazmamız yeterli oluyor Google otomatik olarak yaşadığımız yere yakın olan tesisatçıları ilk olarak önümüze getiriyor. Foça Web Tasarım çalışmamızı internet bu kadar yaygın kullanılırken ve ülkemizde 8 milyon aktif web sitesi varken nasıl farklı kılabiliriz?

İnternet ülkemizde uzun zamandır var ancak insanlar web sitesi gerekliliğini yeni yeni kavrıyorlar. Daha önce web sitesi yaptıranlar ise kaliteye önem vermeden herhangi birine yaptırdıkları web sitelerini kullanıyorlar. Foça Web Tasarım çalışmasını profesyonel bir ajansa yaptırarak henüz web sitesi yaptırmamış veya kalitesiz web sitesi yaptırmış tüm rakiplerinizi anında geride bırakmış olacaksınız.

Profesyonel bir web sitesinden kastımız kaliteli ve kurumsal görünen, ücretsiz şablonlarla yapılmamış, bu işin gerçekten eğitimi almış kişilerce yapılmış web siteleridir. 199 TL’ye yaptırdığınız web sitesi hem ucuz ve kalitesiz görünecek hem de ücretsiz şablon kullanıldığı için arama motoru optimizasyonu gibi birçok özellikten mahrum kalacaktır. Foça Web Tasarım çalışmanızın optimize özelliği olmazsa arama motorları tarafından taranmayacak ve sıralamaya bile giremeyecektir.

Profesyonel bir ajansla çalıştığınız takdirde hazır şablon kullanılsa bile kaliteli ve ücretli hazır şablon kullanılacağı için yine profesyonel bir Foça Web Tasarım siteniz olacaktır. Yani sorun hazır tema veya şablon kullanılması değil bu hazır şablonların ücretsiz ya da çok ucuz olanların kullanılmasıdır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Foça Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

esnek

Foça Web Tasarım Strateji

Projeniz dijital strateji ile başlar ve bunları saygı ile takip ederiz. Yerinde bir web stratejiniz yoksa, geliştirmemize yardımcı olabiliriz.

Çevik

Foça Web Tasarım

İyi görünen, kullanıcı deneyimini geliştiren ve sonuç alacak akıllıca tasarlanmış çözümler üretiyoruz.

İşbirlikçi

Foça Web Tasarım Gelişme

Tasarım ve stratejiyi fonksiyonel bir ürüne uyguladığımız yer burasıdır. Çevik bir yaklaşım kullanarak hızlı bir şekilde gelişir ve ürünleri erken hayata getirebilecek erken anlamı test ederiz.


Ne yapıyoruz?

Size sadece bir web sitesi kurmaktan fazlasını yapabiliriz. İş stratejinizi alıyor ve web üzerinde, mobil ortamda ve sosyal medyada nasıl çalışacağınıza karar vermenize yardımcı oluyoruz. Bunlar size yardımcı olabilecek bazı hizmetler.

 • Web Tasarımı
 • UX / UI Tasarımı
 • Arka uç Geliştirme
 • Ön Uç Geliştirme
 • Mobil
 • Sosyal medya
 • E-Ticaret
 • Platform Geliştirme
 • Kampanya Stratejisi
 • Marka Mimarisi
 • Storyboarding
 • Yaratıcı Yön
 • Pazar araştırması
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı