Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Esnaf Web Tasarım

Esnaf Web Tasarım

Her bir müşteri için doğru web sitesini yaratmaya çalışan web tasarım şirketiyiz. Web siteniz yalnızca mükemmel görünmekle kalmaz, hem sizin hem de hedef kitlenizin ihtiyaçlarını karşılamanız için size yardımcı olacak şekilde tasarlarız. On üç yıldan fazla süredir iş başındayız ve müşterilerimiz kaliteli iş ve mükemmel destek için bize güvenebileceklerini biliyor. Hedefleriniz bizim için önemlidir ve sizinle her ihtiyaç için mükemmel bir Esnaf Web Tasarım yaratmak için çalışırız.

 

Esnaf Web Tasarım ve Devamı

Küçük veya orta ölçekli işletmenizin bir web sitesine ihtiyacı varsa, yardımcı olabiliriz. Web tasarımından daha fazlasına ihtiyaç duyuyorsanız sizin için çözümlerimiz var. Hizmetlerimiz özel WordPress tasarım ve geliştirme ile logo tasarımı ve görsel markalaşma ve ötesine kadar uzanır.

Basit bir web sitesi yenilemesi veya çok daha karmaşık bir proje olsun, bulmacayı çözmenize ve işlemi bir zevk haline getirmenize yardımcı olabiliriz. Küçük işletmelerinizin şaşırtıcı bir web sitesine sahip olmasını istiyoruz; Eğer bunu hayal edebiliyorsan, seninle çalışıp fikrini hayata geçiririz.

 

Küçük veya orta ölçekli firmaların genelde web sitesi yaptırmakla ilgili bir kaygıları vardır. Zaten kısıtlı olan bütçelerini web sitesine harcamanın bir lüks olduğunu düşünebilirler. Ancak internetin neredeyse her eve girdiği günümüzde web sitenizin olmadığı her gün size binlerce lira kaybettiriyor olabilir. Esnaf Web Tasarım çalışması ile işletmenizi tek bir bölgede kısıtlı kalmaktan kurtarmış olacaksınız.

İşletmeniz caddenin en işlek noktasında olabilir veya tam tersine bir mahallenin en ücra yerinde de olabilir. Her iki durumda da daha fazla müşteri gelmesi ve satışlarınızın artmasını istersiniz. Esnaf Web Tasarım Son günlerdeki ekonomik durgunluk yüzünden işleriniz yavaşlamış hatta durma noktasına gelmiş olabilir. Sakın her kriz döneminde yapılan hatayı siz de yapmayın. Bu durumda yapılan ilk şey reklam giderlerini kesmektir. Aslında reklam size daha fazla müşteri getirecektir hatta böylece krizi fırsata çevirebilirsiniz. Esnaf Web Tasarım çalışmasıyla sadece bir bölgeyle sınırlı kalmayacak tüm ülkeye ürün satmaya başlayacaksınız. Web sitenize ekleteceğiniz dil seçeneği ile farklı ülkelere bile satış yapabilirsiniz.

Esnaf Web Tasarım siteniz kurulduktan sonra yapmanız gereken tek şey kalıyor Google AdWords reklamlarından yararlanmak. Anıl ALtaş’ın E-ticaret Satışta Tsunami Etkisi adlı kitabında bir tesisatçıdan bahseder. İstanbul’da çalışan mahallede küçük bir dükkanı olan tesisatçı Google AdWords reklamı vererek kısa sürede müşteri sayısını %200 arttırmıştır. İşlere yetişemediğini görünce yanına yeni elemanlar almış ve küçük bir tesisatçı olmaktan çıkarak bu işi profesyonelce yürüten kurumsal bir firmaya dönüşmüştür.

Doğru ve profesyonel bir ajansla çalıştığınız sürece web sitenizin size para kazandırmaması mümkün değil. Esnaf Web Tasarım ve reklam çalışmaları size verdiğiniz paranın kat kat fazlasını kazandıracaktır. Web sitesi yaptırmak kesinlikle ölü bir yatırım değildir. Esnaf Web Tasarım web siteniz sayesinde rakiplerinizin önüne geçerek tüm ülkeye kapılarınızı açmış olacaksınız.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Esnaf Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Esnaf Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek