Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Esnaf Web Sayfaları

Esnaf Web Sayfaları

Bir web sitesinin estetik ve güzel görünmesinin yanı sıra sizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını da karşılayabilmesi lazım. Esnaf Web Sayfaları tasarım çalışmasında bu göz önünde bulundurulmalıdır.

Küçük veya orta ölçekli firmalar yapacakları logo ve web sitesi çalışmasıyla kurumsal bir markaya dönüşebilirler. Esnaf Web Sayfaları tasarım çalışmanız kaliteli ve kurumsal bir şekilde yapılırsa müşteriler web sitenize girdiğinde size güven duyacaktır.

Web sitenizde illa ürün satmak zorunda değilsiniz. Çoğu esnaf e-ticaret yapmadıktan sonra web sitesine ihtiyacı olmadığını düşünüyor. Günümüzde insanlar bir bilgiye ulaşmak istediklerinde ilk iş Google arama motoruna girerek arama yapıyorlar. Örneğin bir müşterinin çiçeğe ihtiyacı var ve kendine en yakın çiçekçiyi arıyor. Mahallede dolaşarak çiçekçi sormak ya da aramak yerine Google arama motoruna girerek Bornova çiçekçi yazması yeterli oluyor. Karşısına çıkan sayfalardan en başta çıkanlara tıklayarak web sitesinden en çok etkilendiği çiçekçiye giderek alışverişini yapıyor. Bu sadece çiçek için geçerli değil bakkal, tesisatçı, böcek ilaçlama, elektrikçi gibi tüm sektörler için geçerli.

Esnaf Web Sayfaları tasarımı yapılırken özel web tasarım yaptırmanıza gerek yok ancak ücretsiz web şablonlarını da kullanmayın. Bu potansiyel müşterilerinizin güvenini sarsacak ve başka bir web sitesine gitmelerine neden olacaktır. Esnaflar ve küçük işletmeler için özel paket fiyatları veren web ajanslarıyla iletişime geçerek ekonomik fiyata kaliteli bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

WordPress gibi platformlardan alınan hazır temalarla web sitenizi yaptırabilirsiniz. Esnaf Web Sayfaları tasarımınızı bu yöntemle yaptırırsanız hem web siteniz ucuz görünmez hem de web sitenize çok para harcamak zorunda kalmamış olacaksınız.

Esnaf Web Sayfaları web sitenizde iletişim bilgileriniz, firmanızın fotoğrafları, hakkınızda ve ürün listenizin bulunması yeterli olacaktır. Ürün sayfanızın özenle hazırlanması önemlidir. Kaliteli fotoğraflar kullanarak ürün sayfası oluşturulmalı ki web sitenize giren müşteriler ürünlerinizin kalitesinden şüphe etmesinler.

 

 

About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir