Logo

Eryaman Web Tasarım


paylaş
Eryaman Web Tasarım

Güçlü markalar inşa ediyoruz. Eryaman Web Tasarım için doğru yerdesiniz.

Web sitenizin başarıya ulaşması için öncelik web sitenizin nasıl göründüğüne verilmelidir. Eryaman Web Tasarım çalışmanızın profesyonelce yapılması daha fazla kazanmanızı sağlayacak.

Dünyada 1 milyardan fazla web sitesi var ve sizin sitenizin rakipleriniz arasında fark yaratarak dikkat çekmesi gerekiyor. Web sitenizin size daha fazla kazandırması için bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor:

1.Basitlik:

Web sitenizin görünümü önemli olmakla birlikte kullanıcılar web sitenizi değerlendirmek için gelmiyor. Aradıkları bilgilere ulaşabilmek için web sitenize geliyorlar. Hiçbir fonksiyonel amaca hizmet etmeyen, kullanılmayan elemanları web sitenize eklemeyin. Web sitenizde renkler fazla kullanılmamalı, yazı karakterleri gözü yormayacak ve okunabilecek şekilde seçilmeli,

2.Görsel Hiyerarşi:

Eryaman Web Tasarım çalışmanızda sadelik ilkesine bağlı olarak dikkat çekilmek istenen bölümler daha büyük tasarlanmalı. Bazı bölümlerin pozisyon, renk, ya da boyutunu ayarlayarak, ziyaretçilerin öncelikle bu elementlere çekilecek şekilde sitenizi yapılandırabilirsiniz.

3.Gezinebilirlik:

Web sitenizde kullanıcılar rahatça gezinebilmeli. Açılmayan sayfalar, kırık linkler kullanıcıları hayal kırıklığına uğratacak ve başka bir web sitesine gitmesine neden olacaktır. Web sitenizin açılış hızı da önem taşır. Yavaş açılan bir web sitesinin açılmasını kimse beklemeyecektir. Bir kullanıcı aradığı bilgiye ne kadar kısa sürede ulaşabiliyorsa Eryaman Web Tasarım çalışmanız o kadar kaliteli demektir.

4.Tutarlılık:

Eryaman Web Tasarım çalışmanızın tüm sayfaları birbiriyle tutarlı olmalıdır. Arka planlar, renk düzenleri, yazı tipleri ve yazı hatta tonları birbiriyle tutarlı olmalı.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Eryaman Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Eryaman Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.


Eryaman Web Tasarım çalışmanızın profesyonel bir görünüme sahip olması potansiyel müşterilerinize güven verecektir. Profesyonel görünüm firmanızın daha büyük ve prestijli görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca optimizasyon çalışması olduğu için arama motorlarınca hemen taranacak ve siteniz listelenecektir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ile sizlere özel web tasarım paketleri hazırladık. Eryaman Web Tasarım çalışmanız için bizimle iletişime geçerek uygun fiyata kaliteli ve profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Tüm hizmetlerimiz Medanis Bilişim AŞ. tarafından desteklenmektedir. Takımınız olabilir veya takımınızı geliştirebiliriz. Her iki durumda da, tüm iletişim zorluklarınız için en iyi çözümleri edinebilirsiniz.

  • MARKA

    Markanız bir işletme varlığıdır. Sizi sıfırdan yaratmana ya da bir sonraki aşamaya geçirmemize yardımcı oluyoruz.

  •  DİJİTAL

  •  

    Dijital uzmanlardan veya markalaşan bir şirketten fazlasına ihtiyacınız var. Eşinizin her iki alemde yaşaması gerekiyor; böylece işinizi kurmanıza nasıl yardımcı olacağınızı anlıyorlar.


Etiketler: web tasarım eryaman eryaman web tasarım eryaman web tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar