Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Etlik Web Tasarım

Etlik Web Tasarım

Web sitesi yaptırmaya karar verdiğiniz zaman web sitenizi kime yaptıracağınızı düşünmeye başlarsınız. Etlik Web Tasarım  çalışmanızı profesyonel bir ajansla yapmanın size birçok faydası olacaktır.

Ülkemizde internet kullanım oranı 2016 yılında %60 olarak açıklandı ve bu sayı mobil cihazların kullanımıyla daha da artıyor. İnternet kullanıcılarının bir ürün almadan önce Google arama motoruna girerek ürün ve firma hakkında araştırma yaptığı görülüyor. Araştırma yaparken veya online ürün alırken en öncelikli konu “güven” oluyor. İnternet kullanıcıları web sitesi güven veren firmalarla çalışmayı tercih ediyorlar. Etlik Web Tasarım çalışmanızın insanlara güven vermesi çok önemli.

Yapılan araştırmalar ucuz, kalitesiz ve eski moda görünen web sitelerinin kullanıcılara güven vermediğini ve firmanın prestijini zedelediğini gösteriyor. Yani kötü bir web sitesi size para kaybettirecektir. Etlik Web Tasarım çalışmanıza giren bir müşteri sizi veya ofisinizi görmeden karar vermek zorunda. Web siteniz kalitesiz ve ucuz göründüğü takdirde akıllarında kötü bir ofis canlanacak ve firmaya güvenmeyecekler. Ancak bunun tam tersi de geçerli. Kaliteli, profesyonel bir web sitesi sayesinde insanlar akıllarında büyük bir ofis, onlarca çalışan canlandıracaklar ve sizinle iş yapmak isteyecekler. Önemli olan web sitenizin insanlarda oluşturduğu algı.

Etlik Web Tasarım çalışmanıza potansiyel bir müşteri girdiğinde ilk izlenimi çok önemli. Etlik’te bulunan çiçekçileri araştıran bir müşteri çiçekçi web sitesine girdiğinde 4-6 sn arasında web sitesinde kalmaya ya da çıkmaya karar verecektir. Ana sayfa tasarımınız hem kaliteli olmalı hem de çiçekçi web sitesi olduğu anlaşılmalı. Kullanıcı bu site ne, amacı ne diye düşünmeyecek ve web sitesinden çıkacaktır. Kaliteli bir web sitesi olduğu takdirde ana sayfa tasarımı kullanıcının hoşuna gidecek ve sitede kalmaya karar verecek, ürünlerini inceleyerek çiçekçiyle temasa geçecektir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların tecrübesiyle son trendleri ve teknolojileri kullanarak sizlere özel web tasarım paketleri hazırladık. Etlik Web Tasarım çalışmanızı bizimle iletişime geçerek hem kaliteli hem de uygun fiyata web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Üstün Etlik Web Tasarım belirgin anlamına gelir

Web tasarımının bize ne kadar gerçekçi davrandığını öğrenmek isterseniz, bunu hak ettiğiniz kadarıyla hizmet ediyoruz, böylece görünüşe göre geleceğiniz belirleniyor. En önemli nokta, düşüncelerinize varolmaktır. Duyarlı web servislerimiz, izleyicilerin zihnini nasıl değiştirdiği gibi, her akıl değişik renkleri ne kadar şaşırtıcı buluyor.

Tasarım akıl, görünür hale getirildi

İyi tasarım düşünerek, daha sonra üstün tasarımın iyi iş anlamına geldiğini düşündüğümüz için bizi düşünün. Gibi hissedebileceğiniz gibi görünen yol, düşüncelerinizi görünür hale getiririz. Her şey tasarlayabilir, ancak birkaç şey mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır ve bu yaşantı, yeterliliğimizi elde edebilmenizdir. İşiniz için, iş çevrimiçi varlığını geliştiren doğru şeyi elde etmek için doğru zaman.

Etlik Web Tasarım

Etlik Web Tasarım  söz konusu olduğunda, bir bölümün dönüşüm oranı artmaktadır. Yaratıcı konseptimiz, bilginin anlaşılmasına yardımcı olur, çünkü web sayfasının tasarımı, iş dünyasının bilgileri ile açık bir anlayış arasında arabulucu rol oynamaktadır. Bizi seçmenizin gerekçesi, yaratıcı çalışmamız ile ilgilidir; tasarım, deneyimlerimizin söylediği şekilde kullanıcı tarafından geldiğinde en iyi sonucu verir.

Ankara’daki en iyi web sitesi tasarımcıları ile mümkün kılan özelleştirilmiş ve duyarlı web tasarımlarıyla işinize benzersiz kimlik kazandırın.

Medanis Bilişim AŞ, Etlik’te profesyonel bir web tasarım şirketidir ve fikirleri web üzerindeki çevrimiçi varlık yaratıcı çözümlere dönüştürmenin yenilikçi yollarını keşfetmektedir.

Günümüz iş dünyasının konseptinin çevrimiçi olduğu ve iş dünyasının tüm faaliyetleri Etlik Web Tasarım Web sitesi olan ağ üzerinden gerçekleştirildiğinden, bu web dünyasında markanızı ve işletmenizi yansıtan tek şey “Web Sitesi” ve web ile ilgili hizmetlerdir.

Medanis Bilişim AŞ., Etlik Web Tasarım seçkin kuruluşlara ve işletmelere ilginç ve tam işlevsel web çözümleri sunmamızı öneriyor. Web tasarım geliştirme, günümüzün rekabetçi dünyasında talep haline gelmiştir. Bu nedenle, yılların deneyimine sahip profesyonel ekibimiz, öngörülen süre ve bütçe içerisinde en iyi web hizmeti sunarak müşterileri ile güvenilir bir ilişki kurmaktadır.

İhtiyaçlarınızı en başından anlıyoruz ve daha sonra size hedef kitlenize kadar ulaşmanıza yardımcı olacak bütün paketi sunuyoruz. Ana amacımız sadece web sitesini iş için tasarlamak değil, sizinle sonuna kadar ayakta kalmayı, güncel tutmaya devam etmeyi ve 24 saat web siteniz üzerinde nihai kontrolü vermenizi sağlamaktır.

Etlik Web Tasarım hizmetimizin, en iyi derecede katkısını bilmek çok harika. Bangalore olarak en iyi web tasarımı olduğumuzdan, hizmetlerimizin Dinamik İçerik, Etkileşimli web tasarımı, Daha İyi Kurşun Çekimi ve daha pek çok web sitesini güncellenmiş ve taze tutan benzeri özelliklerle daha iyi hizmet ettiğinden emin olalım.

Ankara merkezli ajansımızda Türkiye genelinde tüm kategorilere ait Web Sitesi Tasarımı Hizmetleri sunmaktayız. Ana hizmetlerimiz aşağıda vurgulanmaktadır:

  • Özel Web Tasarımı
  • Sosyal Web Tasarımı
  • E-ticaret Web Tasarımı
  • Emlak Web Tasarımı
  • Kurumsal Web Tasarımı ve Birçok

Müşterilere en son web tasarım hizmetlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Uzman ekibimiz, müşterilerin ihtiyaç duyduğu ve Arama Motoru’nun anlayacağı şekilde belirli bir web sitesi tasarlamak için HTML5, Boostrap, CSS3 ve JQuery gibi gelişmiş ve güncel teknolojiyi kullanmaktadır. Etlik Web Tasarım göre bir web sitesi tasarlamak için önemli olan şey, dizine ekleme amacıyla sürünürken tasarım ve metni okumamaları ve ana odaklarının, sıralamanın daha ileri düzeyde kullanılması için içeriğini veri tabanına kaydetmek üzere kodlama bölümünde olmasıdır.

Bir çalışma test edildiğinde tamamlanır. Dolayısıyla önce Etlik Web Tasarım web sitesini aşamalı olarak nasıl oluşturduğumuzu başarıyla biliyoruz ve daha sonra büyük tarayıcılarda (IE, Firefox, Chrome gibi) ve cihazlarda (Mobil, Tablet, Bilgisayarlar gibi) her bir öğesini tam olarak test ederek tasarladığımız web sitesini test ediyoruz , Etlik Web Tasarım duyarlı ve tarayıcı uyumlu olduğundan, yatırımınız için en iyi ROI elde etmenizi önemsiyoruz.

Tasarımlarımız: İçerik, tasarımlar kadar müşterileri cezbetmez. Bu yüzden, yetkin web sitesi tasarımı hizmetlerini sunan en yaratıcı ekibe sahibiz. Tasarım sürecinde, CorelDraw, Adobe paketi, Illustrator ve benzeri en son teknolojiyi kullanarak hızlıca görüntüleyebilir ve tüm önemli tarayıcılarla uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Resim üzerindeki içerik, boş sayfadaki basit bir içeriğe göre daha fazla fark edilir hale gelir; bu görüntüyü, sahibin ürünle ilgili konuşmak istediği tam olarak neyi bilip bilmediğini izleyicilere yardımcı olacak en çarpıcı şekilde tasarlayabiliriz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Etlik Web Tasarım 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı