Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlakta Sosyal Ağları Etkili Kullanma

Emlakta Sosyal Ağları Etkili Kullanma

Emlak sektöründe sosyal ağları kullanarak neler yapabilirsiniz? Çoğu kişi Facebook veya Twitter’da marka yaratma amacıyla profiller oluşturur. Bu bireylerin birçoğu, profillerini, daha çok kendileri hakkında bilgi vererek derleme yoluna gidiyor. İnsanlar firmanızı bu şekilde tanıyabilir sadece bu bile Emlakta Sosyal Ağları Etkili Kullanma ‘nın ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Ancak sosyal ağlarda insanlara nasıl ulaşacaksınız? Sadece bir profil oluşturmak yeterli olmayacaktır.

Emlakta Sosyal Ağları Etkili Kullanma için bu sosyal sitelerde görünürlüğünüzü artıracak iki teknik bulunmaktadır.

  1. Emlakta Sosyal Ağları Etkili Kullanma için  olduğunuz evler için birer fotoğraf albümü oluşturun.

Fotoğrafların kaliteli olmasına özen gösterin. Bunun Flickr, Facebook veya MySpace’de olmasına bakılmaksızın, bu özellikler evlerinizi pazarlamak için daha fazla yer sunacaktır. Çoğu sosyal site, yeni fotoğraflar eklediğinizde veya yeni bir fotoğraf albümü oluşturduğunuzda topluluğa ve arkadaşların ağına bildirir. Bugün itibariyle çoğu emlakçı sadece emlak web sitelerine fotoğraf yüklemekte ve kullanıcıların o siteyi ziyaret etmesini ummaktadır. Emlakta Sosyal Ağları Etkili Kullanma için bu fotoğrafları sosyal ağ profilinize yükleyerek, arkadaşınızın ağının sitenizde görüntülememesi durumunda yeni bir giriş hakkında derhal haberdar etmesini sağlar. Sosyal paylaşım sitelerinde bulunan insanlar açık bir şekilde gayrimenkul bilgisi edinmek için bir araya gelmiyor ancak onlara bu seçeneği vermek, çevrimiçi pozlama özelliklerini arttırmanın mükemmel bir yoludur.

2.Emlakta Sosyal Ağları Etkili Kullanma için Sosyal medya profilinizi alın ve wp_betawppostsunuza bağlayın.

Bu ipucu, Emlakta Sosyal Ağları Etkili Kullanma ‘nın en kolay ve en etkili yoludur. Çoğu sosyal site, wp_betawppostsunuzu profilinize doğrudan beslemenizi ve böylece kullanıcıların profilinizde wp_betawppostsunuzu doğrudan okumasına izin verir. Sosyal siteniz, topluluğunuza wp_betawppostsunuzun güncellendiğini bildirir. Kullanıcılar gerçek wp_betawpposts sitenizi, yeni yayınlar oluşturduğunuz sıklıkta kontrol edemez, böylece wp_betawppostslarınızın görünürlüğünü artırabilir.Bu iki adım, profillerinizi güncel tutmanın harika bir yoludur ve hatta ağ erişiminizi genişletmeye neden olabilir. Emlakta Sosyal Ağları Etkili Kullanma ‘nın en büyük faydalarından biri arkadaşlarınızın veya topluluğunuzun bu tür bilgileri görüntülemek için başka yerleri ziyaret etmesine gerek yoktur. Bugün itibarıyla birçok kullanıcı, çevrimiçi sosyal ağlarını günlük alımlarının çoğunda kullanıyor ve onlara zaman ayırıyorlar.

3.Emlakta Sosyal Ağları Etkili Kullanma için HEDEF OLUŞTURUN.

Başlamadan önce, ilk adım sosyal medya hesabınızdan neleri paylaşmak istediğinizi anlamaktır. Daha fazla olasılık üretmek ister misiniz? Topluluk katılımını artırmak mı istiyorsunuz? Emlak şirketinizin topluluk hizmeti ve hayırsever teşvikinin farkındalığını arttırmak mı? Şirketinizin sosyal medya varlığı için bazı hedefler belirleyin.

  • Başarılı Sosyal Medya Stratejisi için ulaşılabilir hedeflerini belirleyin. Yani, spesifik, ölçülebilir, ulaşılabilir, alakalı ve zamana duyarlı hedefler. İşiniz için ulaşılabilir bir hedef şu şekilde görünebilir: “Facebook için şirketimizin müşteri hizmetine verdiği önemi anlatan fotoğrafları paylaşacağız. Haftada üç fotoğraf yayınlayarak bunu yapacağız. Her biri için hedef 10 beğeniyle 5 yorum. “
  • Emlakta Sosyal Ağları Etkili Kullanma Stratejisi konusunda gerçekçi olun. Sosyal medya varlığınızın tek başına başarısız bir iş etrafında dönmesi veya gelirinizi % 300 oranında artırması pek olası değildir. Kısa vadede ve uzun vadede üzerinde çalışmaya başlayabileceğiniz gerçekçi hedefler belirleyin.
  • Emlakta Sosyal Ağları Etkili Kullanma çalışmanızda retweetlere ve beğenilere aşırı odaklanmayın. Bu ölçümler gerçekten hikayenin tamamını anlatmaz. Sosyal medya analizlerini inceleyin ve sosyal, web yönlendirmelerinden ve toplam dönüşüm oranınızdan elde edilen potansiyel müşterileri takip edin.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Emlakta Sosyal Ağları Etkili Kullanma yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 

About Author

Medanis Destek