Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlakçılar İçin Mobil Araçlar

Emlakçılar İçin Mobil Araçlar

Emlakçılar zamanlarının çoğunu ofislerinin dışında geçirmek zorundadır. Bu yüzden ofis dışıdayken vakit kaybetmemeleri için işlerini ofiste gibi yapabilmeleri gerekir. Emlakçılar İçin Mobil Araçlar emlak işlerinizi telefondan veya dizüstü bilgisayarlardan yaparken işinizi kolaylaştıracaktır.

 Android Galaxy Not 3 Not

Samsung Galaxy Note 3

 

Küçük klavyelerden e-posta veya mesaj yazmak zor geliyorsa Not 3 kelemi mutlaka denemelisiniz.

Müşterilerinize bir şeyler yazarken kelimelerin kısaltılmış halini kullanamazsınız. İster dışarda ister ofis ortamında yazıyor olun müşterilerinizi memnun edecek şekilde yazmalısınız. Kalem ile yazma işi sizin için daha kolay hale gelecektir. Müşterilerinizin sayısı giderek artan bir kısmı metin yoluyla iletişim kurmak istemektedir, bu nedenle emlak işinizin SMS anlayışına dönüştürülmesi neredeyse bir gerekliliktir.

 
 

 Mobil Cihazlar ve Emlak için OfficeSuite Pro

OfficeSuite Pro

MS Office ile yaptığımız işlerin çoğunda kelime işlemci, elektronik tablolar ve sunular bulunur. OfficeSuite Pro ile işinize ofisinizde başlayarak tablet bilgisayarlarınızda veya akıllı telefonlarınızda bu belge formatlarıyla dışarıda çalışmaya devam edebilirsiniz.

Dizüstü bilgisayarımdaki önemli belgelerimi buluta senkronize eden Google Drive’ı kullanabilirsiniz. Onları OfficeSuite ile çekip onlarla çalışabilir ve onları yerel olarak ve çevrimiçi tekrar kaydedebilirsiniz. Ayrıca telefonda yeni e-tablolar veya Word belgeleri oluşturabilir ve daha sonra düzenlemem için defterime daha sonra çekilecek şekilde kaydedebilirsiniz.

Seyahat ediyorsanız daha önce çalışmaya başladığınız ve kaydettiğiniz bir belgeyi istediğiniz cihazdan açarak çalışmaya devam edebilirsiniz. Hem çalışma kolaylığı açısından hem de belgelerinizi kaybetmeye karşı güvende tutma açısından bulutta saklamak her zaman için iyi bir fikirdir.

 Lenovo T-430 Notebook

Lenovo T-430 Notebook

Şu bir gerçeki dizüstü bilgisayarla artık tercih edilmiyor. Ancak, kaliteli marka dizüstü bilgisayarlar artık performans için masaüstlerine rakip ve mobil varlığımız açısından çok daha değerli.

Dizüstü bilgisayarınızı kapayıp toplantılara katılmak için yanınıza alabilirsiniz. Hem de yedek bir batarya ile yolculuklarda işinizi rahatlıkla yapmanızı sağlayacaktır.

Google Drive’ı veya seçebileceğiniz başka bir çevrimiçi kopyalama kaydetme hizmetini kullanarak, gittiğiniz her yere belgelerinizi alabilirsiniz. Google Drive çoğu şey için ücretsiz ve otomatiktir. Dosyalarınızın kaydedilmesini izlemenize veya harekete geçmeye gerek yoktur.

 
 

 Taşınabilir Emlak Ofisi için taşınabilir Bluetooth Klavye

Taşınabilir Bluetooth Klavye

Taşınabilir Bluetooth klavyelerinin birkaç markası var, ancak Apple klavyeyi rahatlıkla kullanabilirsiniz. AA pilleri kullanır, dahili bir şarj edilebilir pil kullanmaz. Onlar da uzun süre dayanırlar. Böylece her yerden kolaylıkla pil bulabilirsiniz.

 

 Gerçekten Taşınabilir Emlak Cep Yazıcısı

Epson WF-100 Yazıcı
Epson

 

Fotoğrafta görebileceğiniz gibi Epson WF-100 gerçekten küçük. Kapatıldığında, bir kitap boyutu, ancak daha hafiftir.

Özellikle USB veya kablosuz olarak kullanılabileceğini belirttiğinden öncelikle tercihiz olmalı. Samsung Galaxy Not 3’ünüzle veya farklı bir akıllı telefonunuzla hemen Direct WiFi ile bağlanarak çıktı alabilirsiniz. Bu rota alanlar için, en azından Android ile belgeler ve yazdırma hakkında bir ipucu: Dosyayı kaydetmek için en iyi yer dahili SD Kart üzerindedir.

OfficeSuite’de belgeler oluşturmak ve bunları daha sonra dahili SD karta kaydedildiğinde bulmak daha kolay bolacaktır. Bellek bir sorundaysa, yazdırma verimliliği için olduğu gibi orada bırakmanız gerekmez. Buluta kaydettiğinizde, tekrar ana bilgisayarınıza çekebilirsiniz. Daha kullanışlıysa kendiniz de e-postayla gönderebilirsiniz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Siz bir emlakçı olarak hangi teknolojilerden faydalanıyorsunuz? Emlakçılar İçin Mobil Araçlar yazımıza yorum bırakabilir ve yazımızı geliştirmemizde katkıda bulanabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir