Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma

Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma

Günümüzde her ne kadar dijital pazarlama önem kazansa da eski pazarlama yöntemleri de önemli ölçüde etkili olmaya devam ediyor. 2018 yılında başarılı olmak istiyorsanız hem klasik yöntemleri hem de dijital pazarlamayı dengeli biçimde kullanmalısınız. Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma da klasik ama etkili yöntemlerden birisidir.

Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma ‘nın size sağlayacağı avantajlardan bazıları:

Görünürlük

Posta kutusuna attığınız el ilanları birçok faturanın arasında görünmeyerek çöpe gidebilir. Ancak kapıya asılı şık bir Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma insanların ilgisini çekecektir. Evlerine girmek istediklerinde, en azından ona bakmak zorunda kalacaklardır.

Yenilik

Birçok kişi, posta içinden pazarlama materyalleri almaya alıştıkları için içgüdüsel olarak onları atmadan önce okumaz bile. Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma daha seyrek olduğu için, insanlar onları en azından doğrudan çöp kutusuna atmak yerine hızlı bir şekilde okuyabilir hatta hoşlarına giderse bir kenara koyabilir.

Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma Esneklik

Doğrudan posta veya EDDM ile boyut, şekil ve gönderebileceğiniz içeriğe ilişkin birçok kısıtlamaya sahipsiniz. Daha farklı boyutları posta ile gönderebilirisiniz, ancak dağıtım maliyetlerinizi iki katına çıkarırsınız. Kapı askılarıyla neredeyse hiçbir kısıtlama yoktur. Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma ile kartvizitleri onlara zımbalayabilir, dolabın mıknatıslı veya broşürlü torbaları dahil edebilir, aynı zamanda dağıtım maliyetlerinizi de aynı tutabilirsiniz.

Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma Ödenebilirlik

Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma baskı masraflarınız kabaca aynı olurken, kapı askısı bazen doğrudan postalardan daha ucuza dağıtılır. Şaşırtıcı bir şekilde, broşürler veya çantalar mıknatıslar ile birlikte bulunduğunuzda bile bu maliyet aynı kalır.

Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma Doğrudan Posta Çalışmalarınızı Takviye Ediyor

Sadece kapı askılarının doğrudan posta konusunda bazı avantajları olması doğrudan postaları görmezden gelmeniz anlamına gelmez. Bunun yerine, potansiyel müşterilerinize farklı bir şekilde ulaşmak için doğrudan posta ile kapladığınız alanlarda kapı askılarını kullanabilirsiniz.

Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma Nereden Alınır?

Bölgenizdeki baskı şirketlerinden hiçbiri kapı askıları sunmuyorsa, yerel olarak alışveriş yapmayı her zaman öneriyoruz, ancak her biri yaklaşık 35 sentten Medanis Bilişim AŞ. den sipariş verebilirsiniz . Tüm baskı alımı gibi, daha fazla sipariş verirseniz, birim başına fiyat düşer.

Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma Nasıl Dağıtılır?

Artık, kapı askılarının çiftlik alanınızdaki potansiyel müşteriler üretmek için mükemmel bir yol olabileceği hakkında bir fikriniz olduğu için , bunları dağıtmanın bazı yolları aşağıda belirtilmiştir.

Kendiniz Dağıtın

Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma almanın bir yolu, koşu ayakkabılarınızı atmak ve çiftlik alanınızdaki kapıdan kapıya gitmektir. Bu triatloncu olmadığınız sürece insanları bir araya getirmek ve kürenizi oluşturmak için harika bir yoldur, ancak muhtemelen bir günde çok geniş bir alanı kaplayacak durumda değilsiniz. Arkadaşlarınıza veya ailenize bir hafta kadar rüşvet verebilirsiniz, ancak bu uzun vadeli etkili bir strateji değildir.

Daha da iyisi, kapı askısı dağıtımınızı kapınızın çalınmasıyla birleştirebilirsiniz. Örneğin, kapıdan komşularınızı şahsen bir açık eve davet ederseniz, evde değillerse onları davet eden bir kapı askısı bırakabilirsiniz.

Dağıtım Hizmetleri

Pazar günleri asılı kapı ilanları harcarken harika bir egzersiz yapın, muhtemelen zamanınızın en etkili kullanımı değildir. Neyse ki, hafta sonu tek bir şeyinize odaklanırken kapı askılarınızı almanın bir çok yolu vardır.

Yerel Dağıtım Hizmetleri

Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma kim kapı askılarını yerel olarak teslim edebilecek elbette hangi ülkede bulunduğunuza bağlı olacaktır. Fiyatlandırma da değişebilir.

Hayır Kurumları

Bir dağıtım şirketi seçmek yerine, yerel bir hayır kurumu veya gözcü izci ile irtibata geçebilir. Bu, daha küçük alanları hedeflemek için çok iyi çalışabilir.

5 Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma ve Örnekleri

Günün sonunda, kapı askılarında hangi kopyayı ve deseni seçeceğiniz mahalle ne elde etmeye çalıştığınıza bağlı. İşte size başlamak için ortak fikirler. Gayrimenkul kapı askıları çift taraflı olduğundan, bu içerik fikirlerini, işe yarayan bir şey bulana kadar karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Ardından, emlakçıların başarıya ulaşmış bazı örnekleri üzerinde duracağız.

1. Açık Ev Daveti

Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma için en iyi kullanım yöntemlerinden biri, komşularınızı en son açık evinize davet etmek için kapının çaldığı sırada sizinle birlikte getirmektir. Evdeyseler, şahsen onlara açık eve davet etme ve pazar hakkında konuşma şansı bulursun. Evde değillerse, olay bilgileri ile onlara bir kapı askısı bırakabilirsiniz.

stacie staub headshotColorado’daki West & Main Homes’un kurucusu Stacie Staub, acenteleri açık evlerine trafik çekmek ve partileri kapatmak için kapıyı çalarken kapılarını askı makinesinde getirmeye teşvik ediyor. West & Main’in kapı askısına bir örnek.

Açık Ev Daveti - Emlak Kapı Askıları

Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma

2. Sadece Satıldı

Yeni Satılan Bir Kapı Askısı, çiftlik alanınıza mahalledeki yeni bir satış hakkında bilgi verir. Satış fiyatını ve satışla elde ettiğiniz başarıları, örneğin çoklu teklifleri, mahalledeki en yüksek fiyatı, birkaç hafta içinde sattığınız vb. dahil etmeniz gerekir.

Delray Beach Florida Emlak Komisyoncusu Paul G Lykins, çiftlik alanında potansiyel üretmek için sadece satılan kapı askılarını kullanarak yemin ediyor:

Paul G Lykins - Emlak Kapı Askıları“Kapı askılarını yapıyorum ve bu hafta sonu tekrar yapacağım. Her mahalleye bir ev kapattığımda onları yaparım.

Bunları yapmak için en iyi zaman, bir ev satıp evin üst dolara satılmasını ve ne kadar çabuk sattığınızı övünmesinden sonra.

Haftasonları daha iyi, çünkü onları görürseniz ev sahibi ile konuşma imkânı bulursunuz, ama genellikle onları kapıda bırakırsınız. “

3. Sadece Listelenmiştir

Listelenen kapı askıları, çiftlik alanlarının mahallelerinde piyasadaki yeni bir ev hakkında bilgilendirilmesine izin verir. Yeni sürüme geçmek veya düşürmek, ya da mahalleye taşınmak isteyen arkadaşlarınız veya aileniz varsa arıyor olabilirler.

Roseville California Emlakçı Patrick Morgan , çiftlik alanına girdiği yeni listelerden yol açması için kapı askıları kullanıyor.

Patrick Morgan - Emlak Kapı Askıları“Listemdeki en yakın 50 eve kapıdan kapıya çıkarak listelenen mülkleri tanıtmak için kullanıyorum. Acente, A) Acentenin iznini almakla ya da B) “Komşunuz evlerini yakınlarda listelemiş” yazan bir kapı askısı kullanarak herhangi bir listeye sahip olmasa bile yapılabilir. Veya komşunuz evini listeledi, hakkınızı nasıl etkileyeceğini merak etti?

Sadece Listelenmiş - Emlak Kapı Askıları

Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma

4. Karşılaştırmalı Pazar Analizi Teklifi

Mahallede yeni bir satışınız yoksa, ücretsiz karşılaştırmalı pazar analizi  için bir teklif kullanarak satıcı ipuçlarını deneyebilirsiniz .

CMA - Emlak Kapı Askıları

Emlakçılar İçin Kapı Askı Broşürü Kullanma

Miami Emlak Komisyoncusu Artur Miller , potansiyel müşterilerinize bir şeyler teklif eden kapı askılarının, büyük bir cevaplama oranı sağlayabilir ve size daha fazla yol açabilir.

5. Hizmetleriniz İçin Genel Reklamlar

Ayrıca genel olarak hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.

Hizmetleriniz İçin Genel İlanlar - Emlak Kapı Askıları

Genel tanıtım kapı askısı

6. Kişisel Mesajlar

Mevsimlik ve tatil tebrikleri için idealdir.

Kişisel Mesajlar - Emlak Kapı Askıları

Mevsimlik veya özel kapı askısı

 

 

About Author

Medanis Destek