Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlakçılar İçin En İyi 10 WordPress Teması

Emlakçılar İçin En İyi 10 WordPress Teması

İyi tasarlanmış ve kolay kullanımlı bir WordPress teması bir emlak firmasının yapabileceği en iyi yatırımlardan birisidir. Emlak sektöründe olanlar için hazırlanmış bir çok harika WordPress teması var. İster yatırımcı, emlakçı, komisyoncu, emlak müdürü, ev sahibi olun isterseniz bu sektörün içinde herhangi bir iş yapıyoru olun Emlakçılar İçin En İyi 10 WordPress Teması size ilham verecek.

Emlakçıların yaşadıkları en büyük problem web tasarımdan çok iyi anlamadıkları için bir web sitesi teması seçerken ya da bir web sitesi yaptırırken nelere bakmalara gerektiğini, nelere önem vermeleri gerektiğini bilmemeleridir.

Biz de bunu düşünerek Emlakçılar İçin En İyi 10 WordPress Teması yazısını hazırlamaya karar verdik. Böylece bir tema seçerken nelere dikkat etmelisiniz, hangi özelliklere bakmalısınız öğrenebilirsiniz.

Emlakçılar İçin En İyi 10 WordPress Teması seçerken aşağıdaki kriterleri göz önünde bulundurduk:

 

1. Yüksek Değerlendirmeler ve İncelemeler

Bu temalar kullanıldıkları kişiler tarafından oylanır ve yorumlanır. Biz de seçerken en iyi oyu ve yorumları almış temaları seçtik. 5 yıldız üzerinden en az 4 yıldız alan temalara yer verdik.

2. Devam Eden Güncellemeler

Tüm WordPress temaları, WordPress’in en son sürümü ile tam uyumlu tutmak için saygın geliştiriciler tarafından sürekli olarak güncellemeleri yayınlayan bir platformdur. Bu tür devam eden detaylara dikkat edilmesi asla garanti edilmezken, aşağıdaki temalar, ürünlerinin sürekli olarak bu tür güncelleştirilmesi için bilinen piyasa alanlarından ve geliştiricilerinden gelmektedir.

3. Detaylı Dokümantasyon ve Kolay Kullanım

WordPress’in iç işleyişine aşırı derecede aşina değilseniz, belirli temalarla nasıl çalışacağınızı ve bunları tam istediğiniz gibi göstermesini sağlamak gerçek bir zorluk olabilir. Ne yazık ki, çoğu WordPress teması (ücretli olanlar da dahil olmak üzere), sitenizi nihai bir çalışma düzeni için bire bir destekle gelmiyor. Bununla birlikte, ücretli temaların birçoğu mevcut özellikler ile nasıl çalışılacağıyla ilgili ayrıntılı talimatlarla birlikte verilecek. Mümkün olduğunca bu listedeki pek çok temaya nasıl başlanacağı konusunda açık talimatlar veriyor.

4. SEO Dostu

Seçtiğiniz WordPress teması, web sitenizin “SEO kolaylığı” üzerinde büyük bir etkisi olabilir. Bir WordPress temasıyla gelen yerleşik arama motoru optimizasyonu özellikleri, web sitenizin arama motorları tarafından takip edilip izlenmesi konusunda önemli bir rol oynayabilir. Bu düşünceyle, bu temalar, web sitelerinin arama yapma kabiliyetini artırmak için kullanılabilecek yerinde SEO özelliklerinden bazılarıyla birlikte gelir.

5. Desteklenen Eklentiler

WordPress’i bu kadar harika bir web sitesi platformu yapan şeyin bir kısmı eklentilerle entegre olabilmesidir. Bir eklenti, işlevselliğini genişletmek veya WordPress sitenize yararlı yeni özellikler eklemek için kullanılabilecek bir yazılım parçasıdır. Tüm temalar her eklentiyi desteklemez. Bu nedenle, potansiyel müşterilere ve müşterilere yeterli düzeyde hizmet veren web sitenizin performansını artıracak eklentilerle çalışabilecek bir tema seçmek önemlidir.

 

AgentPress Pro

AgentPress Pro en iyilerden biridir. Mobil duyarlı bir tasarım, arka plan resim seçenekleri, kolay bir düzen ve daha bir çok şey ekleyerek iyileştirmeler yapmaya devam ediyor.

Daha Fazla Bilgi Al 

Agent Focused

Agent Focused Pro, Sağlam bir seçenektir ve bu, büyüyen kütüphanelerine oldukça yeni bir ektir. AgentPress Pro temasıyla (ikisi de Genesis çerçevesi üzerine kurulmuştur) bazı benzerlikler taşıyor ancak lüks özellikler ve / veya topluluklar için daha ideal bir uyuma sahip olabilecek daha modern, şık bir cazibe daha taşıyor. Daha yüksek çözünürlüklü resimlerle hizmetinizdedir ve yüksek kaliteli ürünler satıyorsanız, bu sizin için de olabilir.

Daha Fazla Bilgi Gör 

HomePro

HomePro piyasada birden çok mülkü olan emlakçılar için idealdir – çok yetenekli ve iyi tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Büyük, güzel resimler ve her mülkün benzersiz özelliklerini gösteren, mobil duyarlı bir tasarıma sahiptir.

(Web sitenize doğrudan canlı MLS veri yerleştirebilirsiniz böylece) bu listedeki diğer WordPress temaları birkaç gibi, bu bir tam listeleri yönetimi ve IDX desteği ile birlikte geliyor. Bu tema aynı zamanda özel sayfa şablonları, tek liste şablonları, özel gayrimenkul ile ilgili listeler ve çok daha fazlasını sağlayacaktır.

Daha Fazla Bilgi Gör 

HomeTown

HomeTown , şık ve temiz tasarıma sahiptir ve (örneğin emlak arama, özellik kaydırıcı, şık işaretleyiciler içeren mülkiyet haritası, ön kullanıcı oturum açma ve kaydetme, ön uç mülk gönderimi ve düzenlemesi, PayPal ile ödeme entegrasyonu, vb.) birçok özellik ile birlikte gelir.

Bu temanın benzersiz bir özelliği, ziyaretçilerin kaydolmasını ve kendi girişlerini web sitenize eklemelerine izin verebilmenizdir. Bu, işbirliğine dayalı bir mülkiyet portalı oluşturmak için temayı ideal hale getirir. Web sitesi sahibi olarak bu tema, kitlenizi bu özelliği kullanma konusunda yüklemenize veya onlara ücretsiz olarak sunmanıza izin verir. Bu tema, herkes için doğru bir uyum anlamına gelmez, ancak birden çok mülkiyet ve / veya diğer dış kullanıcıları bir araya getirenler için potansiyel olarak çok fazla miktarda sunabilir.

Daha Fazla Bilgi Gör 

wp_betawpposts Residence

wp_betawpposts Residence, bağımsız emlakçılar ve ajanslar için tasarlanmış birinci sınıf bir temadır; ancak kullanıcıların mülklerini bir ücret karşılığında veya bir abonelik temelinde ücretsiz olarak sunabilmelerini sağlamak için de kullanabilirsiniz.

Tema, benzersiz ve modern bir emlak sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için 350’den fazla düzgün bir şekilde düzenlenmiş tema seçenekleriyle harika bir kullanıcı deneyimi sağlamak için esnekliğe sahiptir (ve aynı zamanda, hemen başlamanız için 11 önceden hazırlanmış demosuyla birlikte gelir).

Daha Fazla Bilgi Gör 

Dreamvilla

DreamVilla, tek bir malı teşvik etmek için tasarlanmış muhteşem bir WordPress teması. Tam kapsamlı bir web sitesi (birden fazla sayfa ve bir gezinme çubuğu olan – videoları, kat planlarını, temsilci iletişim bilgilerini ve diğerlerini göstermek için) olarak ayarlayabilir veya sitenin tamamını tek bir sayfa halinde tasarlayabilirsiniz – bu bilgileri tutar. Temiz, basit ve anlaşılması kolay. Sürekli olarak ilan edilmesi gereken bir tatil evinde kiralık mülk veya tek bir aile eviniz varsa, bu sizin için sağlam bir seçenek olabilir.

Daha Fazla Bilgi Gör 

Solus

Solus, hak ettiği ilginin özel bir listesine girmek için kullanılabilecek, harika bir tek emlak WordPress teması. Bu nispeten kullanımı kolay ve tamamen özellikli WordPress teması, mükemmel bir derecelendirme ve tonlarca olumlu eleştiri içermektedir. Bu temayı satın alırken, Sınırsız Renk Şemaları ve Demo İçeriği gibi ek özelliklerle birlikte ayrıntılı bir yardım dosyası da alacaksınız.

Daha Fazla Bilgi Gör 

Real Places

Real Places, seçim yapabileceğiniz üç farklı düzen ile birlikte gelen daha yeni bir WordPress teması. Hangisi seçerseniz seçin, bu tema listelerini yüksek kaliteli resimlerle ve bazı harika tasarım öğeleri ile sergilemenizi sağlayacaktır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Emlakçılar İçin En İyi 10 WordPress Teması yazımıza yorum bırakabilirsiniz. Sizce en iyi tema hangisi?

About Author

Medanis Destek