Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri

Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri

Kendi emlak işinizi yapmak için çok uğraş verdiniz. Şimdi, dijital pazarlama stratejinizle işinizi bir sonraki aşamaya taşımanın zamanı geldi. Bir Emlak Komisyoncusu’nun pazarlama planının özünde, SEO, Web Tasarım, PPC, Sosyal Medya ve Çevrimiçi İtibar Yönetimi bulunmaktadır. Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Emlak işiniz için dijital bir pazarlama stratejisinin değerini gözden kaçırmayın. Çevrimiçi pazarlamacılığı yöneten doğru ekiple potansiyel satış üretmek mümkündür. Medanis Bilişim A.Ş’nin emlak için önde gelen dijital pazarlama servisleriyle daha akıllıca pazarlayın. Artı, her şey ölçülebilir reklam bütçenizin nereye gittiğini biliyorsunuz ve müşteri dönüşümünü de biliyorsunuz.

SEO

Müşterilerinizin şehirlerinde yeni Emlak Acenteleri keşfetmelerinin birincil yolu Google üzerinden geçiyor. İnsanlar SEO ile hizmetlerinizi aradığında sizi bulsun.
 
 

WEB TASARIMI

Web siteniz genellikle potansiyel müşterilerin Emlak şirketinizin ilk izlenimidir.
 
 

TIKLAMA BAŞINA ÖDE REKLAMCILIK

PPC Google AdWords, araştırmacıların sizinle ilgili hizmetleri aradığında derhal maruz kalmasını sağlar. Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri yeni iddia yaratmak isteyen Emlakçılar için hemen sonuç veren mükemmel bir yöntemdir.
 

SOSYAL MEDYA

Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri gayrimenkul işiniz için bir sosyal medya varlığı esastır. Sosyal profiller, hizmetlerinize ve listelemelerinize katılmanızı ve pazarlamanızı sağlar.
 
 

İTİBAR YÖNETİMİ

Çevrimiçi itibarınız her şeydir ve sizi potansiyel müşterilerinizin gözünde tutacak veya kıracaktır. Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri itibar yönetim hizmetlerinizle değerlendirmelerinizin ve itibarınızın üstünde durun.

 

Arama Motoru Optimizasyonu

ARAMA MOTORLARINDA GÖRÜNÜRLÜĞÜ ARTIRIN VE YENİ POTANSİYEL MÜŞTERİLER OLUŞTURUN

Çoğu emlak acentesi için, fonlar sınırlıdır ve çevrimiçi pazarlama genellikle bütçe çubuğunun kısa kısmını alır. Emlakçılar için Arama Motoru Optimizasyonu web sitenize ve listelerinize trafik çekmek için en iyi yoldur.

Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri doğru yapıldığı takdirde Google da bunu sevecek ve trafik çekilecektir. Artık sektördeki otoritesini kurma zamanı geldi. Bunun olmasını sağlayacak araçlara ve metodolojiye sahibiz.

Sosyal medya

EMLAKÇILAR İÇİN SOSYAL MEDYA PAZARLAMA

Çalıştığınız şehir, il veya ülke ne olursa olsun, potansiyel müşterileriniz sosyal medyada. İster Facebook, Twitter veya LinkedIn olsun, paylaşabileceğiniz içerik ve göz alıcı reklam öğeleriyle varlığınızı geliştirin.

Saygı duygusunu gösterin ve paha biçilmez beğenilerle ve paylaşımlarla aşağıdakileri yapın. Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri Emlak ticaretinizi bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacak kitleye ulaşmanıza yardımcı olacağız.

Web Tasarımı

GAYRİMENKUL ŞİRKETİNİZİN DEĞERİNİ YANSITAN MÜTHİŞ BİR WEB SİTESİ

Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri ile gayrimenkul şirketlerinin dijital pazarlama stratejisi, markanızın kültürünü doğru bir şekilde yansıtan bir web sitesi içermelidir. Web tasarım uzmanlarımız, emlak şirketinize koyduğunuz kan, ter ve gözyaşlarına layık muhteşem bir WordPress web sitesi oluşturuyor. Şehrinizdeki acenteye gitmenize yardım edelim!

WordPress, Gayrimenkul İşletmeniz için En İyice CMS:

 •  

  SEO’ya hazır – WordPress şablonları trafik için oluşturulmuştur ve emlak web sitenizi şaşırtıcı hale getirir

 •  

  Duyarlı Tasarım – Emlak web siteniz, masaüstünüzde, tablette veya cep telefonunuzda her yere mükemmel görünür

 •  

  Dahil Edilen Eklentiler – Emlak web sitenizi oluştururken, kalite ve kullanışlılık sağlayan eklentileri ekledik.

   

Google AdWords (PPC)

EMLAK KOMİSYONCULARI İÇİN DİKKATLE YÖNETİLEN PPC KAMPANYALARI

Trafik için ödeme, sınırlı fonlarınızla çılgın geliyorsa endişelenmeyin. Övgüye aykırı kalan ve yalnızca gerçek şeyleri web sitenize gönderen anahtar kelimeleri hedef alan dikkatli bir şekilde yönetilen ücretli arama kampanyalarımız.

Emlak Acenteleri için dijital bir pazarlama stratejisi, Yalın bütçenize bağlı kalırken PPC’yi kaldırabilir. Her şey, hangi anahtar kelimelerin hedeflendiği ve sonuçları sürekli olarak izlediği ile ilgilidir. Rakiplerinizin yaptıklarını takip ederken istenen tıklama sayısını sağlamayan kampanyaları düzeltmek için önerilerde bulunuruz. Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri için PPC ile rekabette bir adım önde ol.

Müşterinizi devreye sokun, en değerli teklif önerilerinizi gösterin ve katma değerli bilgi sunun. İçerik pazarlama servisimiz size çevrimiçi pazarlama çabalarınızın temelini sağlar.

 •  

  MÜŞTERİLERİNİZİN EYLEMİNİ GİDERMEK İÇİN İLGİ İÇERİĞİ

 •  

  KAR’A GELİŞTİRMEK İÇİN KAYNAĞI KAYNAKLANMA STRATEJİSİ İLE ÖĞÜTÜLEN

 •  

  ARA SONUÇLARINDA İŞİNİZİN ÜZERİNE BİR ARANIYLA İSTİYORSANIZ EN İYİLEŞTİRİLEN İÇERİK

 •  

  SANAYİ KURUMUNUN KURULMASINA YÖNELİK UYGUN ARAŞTIRMALI MAKALELER

İÇERİK PAZARLAMA HİZMETLERİMİZ

Marka kimliğinizi oluşturun, kitlenizi eyleme taşıyın ve sağlam bir çevrimiçi poz elde edin. Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri içeriği dış kaynak olarak kullanın ve gündelik web sitesi ziyaretçilerini düzenli müşterilere bugün açın. Ekibimiz, gazetecilik veya Türkçe alanlarında geniş deneyim ve üniversite diplomasına sahip profesyonel yazarlar tarafından hazırlanmaktadır. Çeşitli içerik türlerini geliştirir, optimize eder ve yayınlarız.

EMLAKÇILAR İÇİN DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETLERİ

 
WEB SİTESİ İÇERİĞİ
 
 
wp_betawpposts POSTLARI
 
 
BEYAZ KAĞITLAR
 
 
EBOOKS
 
BASIN YAYINLARI
 
 

BÜLTENLER

 
 

ÜRÜN AÇIKLAMASI

 

İÇERİK, HER ÇEVRİLİ PAZARLAMA KAMPANYASININ KALMASI

Medanis Bilişim A.Ş tüm içerik gereksinimlerini yönetmesine izin verin. Markanızın iyi temsil edilmesine ve potansiyel müşterilerinize harekete geçmenize yardımcı oluyoruz.

SEO uzmanlarımız ve yazarlarimiz, alakalı, çekici ve optimize edilmiş içerik oluşturmak için birlikte çalışır. Görüntünüzü güvenilir bir veri kaynağı olarak oluşturmak da tüketici güvenini ve güvenini geliştirir. Ek içerikle ve kurşun besleme stratejileri ile eşleştirilen potansiyel müşterilerimize kolaylıkla kara dönüşebiliriz.

Alakalı, yüksek performanslı anahtar kelimeler kullanarak markanız için ürettiğimiz yüksek kaliteli içeriği optimize ederiz. Bu, arama motorlarının içeriğinizi dizine eklemesini sağlar ve sitenize bu anahtar kelimelerle ilgili konular hakkında güvenilir bir bilgi kaynağı olduğunu söyler. Arama motorlarında yer alan yüksek derecede bilgilendirici içerik yayınlamak, makam web sitelerinden alıntılar ve geri almak için size yardımcı olabilir.

Sosyal medyanızla biraz yardıma mı ihtiyacınız var?

Sosyal medyanın ne kadar güçlü ve yaygın olduğu göz önüne alındığında, bu zaten her işletmenin pazarlama stratejisinin ayrılmaz bir bileşeni olmalıdır. Diyelim ki mükemmel tasarlanmış ve oldukça duyarlı web siteniz var, web sayfalarınız arama motoruna hazır ve içeriğiniz en üst seviyede. İhtiyacınız olan tek şey poz.

Facebook ve Twitter gibi sosyal medya devleri sayesinde işletmeniz, web sitenize yapılan bağlantı sayısını artırmak için ihtiyaç duyduğu pozisyondan yararlanabilir. Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri ayrıca, sosyal medya, Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri çevrimiçi itibarınızı kontrol etmeniz, insanların güvenini kazanmanız ve onları nişanlı tutmanız ve nihayetinde müşteri sadakati kazanmanız için temel bir platform görevi görebilir.

Baştan Bitirmeye Kadar Ekip Çalışması!

Sosyal medya pazarlamamız, çalışmalarımızdan memnun kalmanızı sağlamak için oldukça işbirlikçi bir süreçtir.

 • Aylık promosyonlara dayalı olarak özelleştirilmiş içerik.  Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri kampanyayı özetleyen her ay size bir e-posta göndeririz.
 • Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri Aylık bir Facebook performans raporu, bir içerik raporu, bir kitle raporu ve bir yerel erişim raporu bekleyin.

Sosyal Medya Pazarlama ve Reklamcılık Hakkı Tamamlandı

Medanis Bilişim A.Ş, müşterilerimiz için yalnızca en iyi çevrimiçi pazarlama hizmetlerini üretmeye çalışmaktadır. Seçkin Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri Sosyal Medya Pazarlama hizmetlerimiz, rekabetin önündeyiz ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız çözümler üretmenizi sağlar.

Sosyal medya kampanyalarımız, ülkenin en büyük markalarının bazılarının bilinirliği artırmasına, Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri izleyicilerini genişletmesine ve satışlarını artırmalarına yardımcı oldu.

Marketinizde lider olun

Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri Sosyal ağlar, markanızın tüketicilerle değerli ilişkiler kurmalarına, davranışlarını, düşüncelerini ve tercihlerini anlamanıza yardımcı olur. Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri Sosyal stratejilerimiz küçük konuşmanın ötesine geçiyor. Kitlenizi dinler ve dinleriz ve onları markanıza daha yakın hale getirecek anlamlı konuşmalar başlatırız.

 •  

  MÜŞTERİLERLE BAĞLANTI

 •  

  GÖRÜŞME KONUSUNDA KAZANIN

   
 •  

  İLERİ MÜCADELE YAPIN

  Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
  Emlakçılar için Dijital Pazarlama Hizmetleri için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek