Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlakçılar İçin 3 Yeni Web Sitesi Eğilimi

Emlakçılar İçin 3 Yeni Web Sitesi Eğilimi

Taşınabilir cihazlar her geçen gün yenileniyor ve daha ileri teknolojiler geliyor. Bu da emlak dijital stratejilerinizin bu değişikliklere uyumlu olmasını sağlamak için daha da önemli hale geliyor. Bunu göz önünde bulundurarak, emlakçıların bu yıl düşünmesi gereken en iyi Emlakçılar İçin 3 Yeni Web Sitesi Eğilimi ‘ni derledik:

1. Modern Ana Sayfa
Web tasarımı ve geliştirilmesi, bir web sitesinin kullanıcılar tarafından nasıl algılandığı ve yönlendirildiği konusunda muazzam bir değişim görmüştür. Bu değişim, ziyaretçilerin bir ana sayfaya gelmesi ve kim olduğunuzu, ne yaptığınızın ve nelere dikkat etmeleri gerektiğinin farkına varmasını sağlıyor. Modern ve minimalist tasarım, emlakçıların basit tasarımıyla kullanım kolaylığı ve kullanıcı deneyiminden yararlanmak için bir fırsat sağlar. Aşağıda iyi modern ana sayfaların birkaç örneği verilmiştir:

Http://www.climbsf.com/
http://www.groupkora.com/

 

2. Basitleştirilmiş Navigasyon

Ziyaretçiler tam olarak üç tıklamadan daha az bir hareketle gitmeleri gereken yere ulaşmalıdır. Bunu göz önünde bulundurarak, yalnızca trafiğinizin geldiği yerden değil, en fazla çekici oldukları sayfaları da anlamanız gerekir. Buradan, tıklamaları en üst düzeye çıkarmak ve ziyaretçileri tatmin edecek özlü bir kullanıcı deneyimi sağlamak için web sitesi gezinmesini değiştirebilir ve basitleştirebilirsiniz. Aşağıda basitleştirilmiş gezinmeye ilişkin birkaç örnek verilmiştir:

Http://www.danielgale.com/
http://www.eragrizzard.com/

 

3. Görüntüler

Görüntüler genel pazarlama çabalarında önemli bir bileşen oluşturmaktadır. Görüntüler, ziyaretçinin metin bloklarından ziyade görsel öğelere odaklanmasını sağlamak için web sitesinin önemli bölümlerinde büyük resimler kullanmayı içerir. Görüntüyü kullanmanın avantajı, bir mesajı duygularla görüntüler yoluyla iletme fırsatı sunar. Aşağıda görüntülerin kullanımı için birkaç örnek verilmiştir:

http://www.interorealestate.com/

https://www.greybeardrealty.com/

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 

About Author

Medanis Destek