Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Yazılımı

Emlak Yazılımı

Emlak pazarlamak gerçekten zor işlerden birisidir. Sarf ettiğiniz onca çaba ile edindiğiniz müşterilerinizle olan ilişikilerinizi saygın ve tutarlı şekilde yönetebilmek için web tabanlı Emlak Yazılımı tüm ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Modern Emlak Yazılımı sistemleri aracılara birçok benzersiz fayda sağlar:

  • Her zaman günceldir. 2017 yılındayız ve kullandığınız Emlak Yazılımı hızlı, etkili ve kolaylıkla navigasyona açık olmalıdır. Bir emlak yazılımını nasıl etkili bir şekilde kullanacağınızı anlamanız 20 dakikadan fazla sürerse, güncelliğini yitirmiş olur. Web tabanlı emlak yazılımlarını kullanmak hem çok kolaydır hem de otomatik olarak güncellenir ve sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz.
  • Bulutta var oluyorlar. Bulut bilgi işlem sayesinde dosya saklama ve dosya paylaşımı bir büyük bir kolaylık haline geldi. En iyi Emlak Yazılımı, fotoğrafların ve satış belgelerinin listelenmesi, çevrimiçi olarak dosyalarınızı depolamanızı ve bunları kolaylıkla kaldırmanızı ve bırakmanızı sağlar.
  • Verilere kolay şekilde erişim sağlayabilirsiniz. En yeni ve en büyük Emlak Yazılımı araçları, hareket halindeyken çalışmayı kolaylaştıran iPhone’lar, iPad’ler, Android’ler ve diğer popüler mobil cihazlar için uygulamalar içerir. Yani bir tek bilgisayarın başına saplanmak zorunda kalmazsınız. Sizin işiniz gereği sürekli ofis dışında bulunmazız gerekir ve bazen bilgilerinize ofis dışından ulaşmanız gerekir. Web tabanlı Emlak Yazılımı bu yüzden sizin için harika bir çözüm olacaktır.
  • Özelleştirilebilirler. Profesyonel emlakçılar günümüzde tek boyutta bir Emlak Yazılımı çözümü istemiyorlar. Belirli pazarlama ve satış ihtiyaçlarına göre değiştirilebilen bir yazılım gerektirirler. Birçok modern emlak yazılım sistemi sadece bunu sunmaktadır.
  • Gayrimenkul pazarlama ve satış görevlerini otomatikleştirirler. Artık el ile e-postaları gönderme ve diğer pazarlama teminatlarını yayınlama günleri geride kaldı. En üst düzey Emlak Yazılımı, profesyonellere vaktinden önce görevlerini zamanlama imkanı sunar ve kişilerle otomatik olarak iletişim kurar.
  • Gerçek zamanlı izlemeye izin verirler. Müşterilere gönderilen e-postaların kaçına geri dönüş yapıldığını ve bunun gibi analizleri merak ediyor musunuz? Emlak web sitenizde hangi kişilerin formunu doldurduğunu merak ediyor musunuz? Bu verileri günümüzün Emlak Yazılımı çözümlerini kullanarak belirleyebilirsiniz.

Emlak Yazılımı ile:
 • Otomatik pazarlama kampanyaları kullanarak müşteri sadakati geliştirin
 • Müşterilerinizle takip etmek için hatırlatıcıları ayarlayın
 • Müşterinizin sorularına hızlı yanıtlar almak için kredi durumu bilgilerini kolayca alın ve görüntüleyin.
 • Ayrıntılı istemci notlarını ve etkinlik geçmişini takip edin
Kaynakları takip edin ve analiz edin
 • Ayrıntılı müşteri kaynakları bilgilerini izleyin
 • Satıcılarınızın maliyet etkinliği hakkında rapor verin
 • Dönüşler, kapatma oranları vb. Ile ilgili raporlar çalıştırın.
 • Personel verimliliğini yakından takip edin ve olasıları kullanıcıların arasında kolayca taşıyın
 • Potansiyel müşteri kaynaklarını dinamik bir şekilde dağıtın
Emlak Yazılımı ile Pazarlama – Yüksek kaliteli potansiyel müşteriler oluşturun
 • Özelleştirilmiş web tabanlı e-posta pazarlama gönderme
 • E-posta, faks veya normal posta yoluyla hedeflenen müşteri listelerine pazarlama teminatı yayınlayın
 • Dahili bülten işlevselliği, profesyonelce yazılmış, renkli bültenleri zahmetsizce ve uygun maliyetle göndermenize olanak tanır
 •  Pazarlama kampanyaları
 • Sonuçları analiz edin ve özel raporlar oluşturun
Satışlar – Üretkenliği artırın ve gelirleri artırın
 • Kanıtlanmış satış metodolojilerini çoğaltın
 • Satışları kapatmak için gerekli verileri dağıtın
 • Yazışmaları yönetin ve tek bir ekrandan birden fazla ek gönder
 • Takip faaliyetlerini zamanlayın ve görevlendirmeyi yönetin
Müşteri Hizmetleri – Müşterilerinizi daha iyi anlayın
 • Müşteri memnuniyetini artırmak
 • Uçtan uca işlem durumu dahil, müşterinizin tam bir görünümüne dokunun
 • Daha yüksek müşteri tutma oranına ulaşın
 • Müşteri sorularınıza anında yanıt vermek için kritik müşteri verilerini inceleyin
Yönetim – Piyasa eğilimlerine tepki verin ve verileri daha iyi analiz edin
 • Ajanlara görev atamak ve ilerlemeyi ayrıntılı raporlar aracılığıyla izlemek
 • Kullanıcı verimliliğini takip edin
 • Müşteri tabanınızın gerçekten kapsamlı bir görünümünü elde etmek için CRM verilerinizi web sitenizden alınan bilgilerle birleştirin
 • Takım görev ödevlerini optimize etme ve otomatikleştirme
 • Ayrıntılı istemci yazışmaları elde edin ve takip edin
 • Özel raporlar oluşturun

Emlak Yazılımı Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Emlak Yazılımı için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Yazılımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Herhangi bir kaynaktan ve tüm kaynaklardan potansiyel müşterileri takip etmek için kurulan en üst düzey Emlak Yazılımı edinin.

Yerleşik eylem planları, otomasyon ve uçtan uca raporlama ile bu Emlak Yazılımı sistemi kişi ve etkinliklerinizi depolamaktan çok daha fazlasını yapar.

Otomasyon planlarınızı işinize göre düzenlemeye yardımcı olması için IRE Hesap Yöneticinizi kullanın.

Akıllı Otomasyon Planları Müşteri Türüne veya Kaynakçaya Göre Kullanın

Her müşteri kaynağını etkin bir şekilde tek bir sisteme getirin. Özelleştirilmiş şablonlar, ayarlanabilir zamanlama ve daha fazlasıyla, olası bir kurşun kaynağı için özelleştirilmiş Eylem Planlarını başlatabilirsiniz.

Kaynağa özgü otomasyon, kurşun kaynakları etkin bir şekilde karşılaştırmanıza ve kaynağınıza özgü iş akışı değişiklikleri yaparak yakın hızınızı artırmanıza olanak tanır.

Basit Müşteri Dağıtımı ve Tetikleyiciye Dayalı Otomasyon

Çalışmakta olduğunuz herhangi bir müşteri adayı veya kişiyi etkin bir şekilde kapatmak işleminize bağlıdır. Daha fazla potansiyel müşteriyi kapatmak için, ekibiniz potansiyel müşterileri almak ve işlemek için daha iyi bir işleme ihtiyaç duyar.

Emlak Yazılımı IRE sisteminiz, önde gelen dağıtım havuzlarında kimin olacağına, patlamaya ya da yuvarlak teslime, liderlik kabulüne ve zaman aşımına ve daha fazlasına karar verecek esnek dağıtım dağıtım kurallarıyla birlikte gelir.

Potansiyel müşteriler atandıktan sonra tetik tabanlı otomasyon, en iyi uygulamaların kullanılmasını sağlar; potansiyel müşterilerin potansiyel satışları ve etkinliklerini etkili bir şekilde izleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

Takımınızı oyuna sokacak bir sistemle kapatma makinesine dönüştürün!

E-posta, TXT Şablonları ve Damla Pazarlama

E-posta ve damla pazarlama eskisinden daha zor ve Açık Oranlar, Tıklama Oranları, Şahsi Şablonlar ve daha pek çok şeyi düşünmek zorundasınız.

Emlak Yazılımı IRE sistemi, mesajlarınız için maksimum pozlamayı elde etmek için size %98 e-posta teslim oranları sunmak için endüstri lideri e-posta teslimatı ile bağlıdır.

Şablonlu Sistemimiz, e-postaları ve metin mesajlarını anında kurşun bilgileri ile kişiselleştirmenize olanak tanır. Bu, kampanyalarınızın potansiyel müşteriler ve kişilerle maksimum etki yaratmasını sağlar.

Görevler, Hatırlatıcılar ve Otomatik İş Akışı

Görev ve hatırlatıcıları kurma, Müşteri Ayrıntıları penceresinde basittir, ancak sistemde güçlü iş akışları oluşturmak için Akıllı Görev Listeleri’ni de kurabilirsiniz.

İdeal bir iş akışı, görev şablonları oluşturun ve görev listelerini başlatmak için hangi durumların veya tetikleyicilerin başlatılması gerektiğini belirleyin.

Acenteniz bir listeleme sözleşmesi imzaladıktan sonra Satıcı’nın belli bir iş grubuna sahip olmasını ister misiniz?

Emlak Yazılımı ile Metin Mesaj Tetikleyicileri ve Telefona Özel Eylem Planları

Telefon ve Metin Mesajlaşma otomasyonu günümüzün öncü sistemlerinde gereklidir. Metin mesajlaşmasını akıllı bir şekilde kullanmak, temas oranlarını 10 kat arttırır.

Emlak Yazılımı IRE sisteminiz, iyi e-posta adresleri olmaksızın yalnızca potansiyel müşteri için eylem planları sunar. Çevrimdışı ve web kaynakları için kurşun yakalama telefon numaralarını da içeririz.

En hızlı büyüyen iletişim ortamına dokunarak geçmiş engelleri kaldırıp daha fazla potansiyel müşteriyi kapatmaya çalışan ekibinizi etkinleştirin.

Emlak Yazılımı yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Sonraki Yazı