Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Web Tasarımı

Emlak Web Tasarımı

Bir şirketin veya bir organizasyonun Emlak Web Tasarımı yaptırıp yaptırmama konusunda karar vermesi gerekir.

En iyi seçeneğin ne olduğunu bulmanıza yardımcı olmak için, tamamen özelleştirilmiş bir web sitesi oluşturup oluşturmamamız veya şablon tabanlı bir Emlak Web Tasarımı ile geçici çözüm mü bulmanız konusunda karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken beş temel faktörü özetleyeceğiz.

FAKTÖR # 1: BÜTÇE

Bütçeniz azsa, şablon tabanlı Emlak Web sitesi muhtemelen en iyi çözümdür. Şablon tabanlı Emlak Web Tasarımı siteleri, tasarım açısından çok fazla zamandan tasarruf etmeye yardımcı olur, çünkü görsel yön ve mimari zaten düzenlenmiştir.

Bununla birlikte, önceden tasarlanmış bir şablonun özelleştirilmesinde kısıtlamalar olduğunu unutmayın. Belli bir noktadan sonra, bir şablonun aşırı özelleştirilmesinden kaynaklanan ek gelişme, kolayca özel bir Emlak Web Tasarımı sitesinin kendisinden daha fazla maliyete neden olabilir.

Özet: Sınırlı bir bütçeniz varsa, tek seçeneğiniz şablon bir web sitesi ile gitmek olabilir. Şunu unutmayın! Profesyonel bir ajansla çalışarak kaliteli ve profesyonel şablon web sitelerine sahip olabilirsiniz. Şablon web siteleri de kendi içerisinde kalite farklarına sahiptir. Medanis Bilişim AŞ uygun fiyata kaliteli ve profesyonel web siteleri yaparak işinizi büyütmenize yardım eder.

FAKTÖR # 2: MARKA

Bir marka oluşturmanız, en önemli önceliklerinizden biriyse, özel bir Emlak Web Tasarımı sitesi işletmenize en uygun olacaktır. Bunun nedeni, markalaşma, duygusal bir bağ oluşturmanın ve potansiyel müşterilerinizle ve müşterilerinizle olan güveniyle ilgilidir. Bu bağlantıları, ilk önce hedef kitlenizin ihtiyaçları ve ağrıları için oluşturamazsınız.

Özel bir Emlak Web Tasarımı sitesi ile, boş bir şeritle başlarsınız: tasarım kısıtlamaları yok, içerik sınırlamaları yok ve önerilen bir özelliğin önceden oluşturulmuş şablon koduyla çalışıp çalışmayacağından endişe etmeyin. Bu, potansiyel müşterilerinizle sizden satın almalarını sağlamak için nasıl güven inşa edebileceğinizi planlamak ve strateji belirlemek için daha fazla zamana izin verir.

Özet: Marka olmak ana hedeflerinizden biriyse, özel bir web sitesi ile gidin.

FAKTÖR 3: KULLANICI DENEYİMİ

Kullanıcılarınızın Emlak Web Tasarımı sitenizdeki deneyimini optimize etmeye odaklanmak istiyorsanız, özel bir web tasarımı en iyi bahsidir. Web sitenizin ziyaretçileri masaüstlerinden, tabletlerden, telefonlardan ve dizüstü bilgisayarlardan geleceğinden, sitenizi çeşitli cihazlarda kullanımı kolay hale getirmeye odaklanmanız gerekir. Kötü bir kullanıcı deneyimi, kötü bir ilk izlenim anlamına gelebilir ve hepimiz, bu hakkı elde etmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Sıfırdan başlamak, tasarımınızı ve işletme hedeflerinizi uyması için kullanıcı deneyiminizi hazırlama olanağı verir. Örneğin, asıl amacınız  kullanıcılara bir fiyat teklifi göndermek için bir teklif göndermeyi amaçlıyorsa, web tasarım şirketinizle birlikte çalışarak bunları ana sayfanızdan teklif sayfanıza bilerek yönlendiren bir sayfa sayfa yolu oluşturabilirsiniz. Bu yolun her dokunma noktasında, bir sayfadan diğerine stratejik olarak yönlendirmek için tasarımı ve iletiyi optimize edebilirsiniz.

Özet: Mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimi için özel bir web sitesini kullanın.

FAKTÖR # 4: ZAMAN ÇİZELGESİ

Bir zaman cezası çekiyorsanız ve iki aydan daha kısa sürede bir şeye ihtiyacınız varsa , o zaman bir şablon sitesi gitmek için tek yoldur. Özel Emlak Web Tasarımı siteleri, çok fazla işbirliği ve geliştirme planlaması gerektirir. Özel bir web tasarımı ile paydaş görüşmeleri, sanayi araştırmaları ve web sitenizin mimarisi, hepsinin tasarım aşamasına geçmeden önce sağlamlaştırılması gerekir. Bu üç şeyin tek başına aylarca sürebileceği söylenebilir.

Bununla birlikte, şablon tabanlı bir siteyle, doğrudan tasarıma atlama becerisine sahip olursunuz. Buradan, yalnızca içeriğinizi geliştirmeniz, web sitenizin görünümünü özelleştirmeniz ve kodu performans için optimize etmeniz gerekecek.

Özet: Kısıtlı bir zaman çizginiz varsa, bir şablon web sitesine gitmeniz gerekecektir.

FAKTÖR # 5: UZUN VADELİ ÖLÇEKLENEBİLİRLİK

Emlak Web Tasarımı sitenize sürekli olarak özellikler ve işlevler eklemek istiyorsanız, şablon tabanlı bir web sitesi işleri zorlaştırabilir.

Şablon tabanlı Emlak Web Tasarımı sitelerinin tamamı, tek bir boyutta tüm çözümlere uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle şablon web siteleri her zaman bir ton ekstra özellik ile gelir  . Daha fazla özellik, web sitenizin işlevselliğini genişletmeye çalışırken, çakışmaları kodlama ihtimalini artırarak endişelenmeniz gereken daha fazla kod olduğu anlamına geliyor.

Bir sürü bekleme özelliğine sahip şablon tabanlı bir web sitesiyle gitmek de potansiyel olarak daha yavaş yükleme süreleri anlamına gelir. Trafik internet siteniz azsa, bunun etkileri önemsizdir. Bununla birlikte, aylık bazda binlerce ziyaretçi çekmeyi planlıyorsanız, performans açığı çok fark edilecek. Bu nedenle, büyük bir kitleye ölçeklenebilirlik hedefinizse, kesinlikle özel bir web sitesi ile gitmek istersiniz.

Son olarak, bir takım üçüncü taraf yazılımlarını entegre edeceğinizi zaten biliyorsanız, sıfırdan özel bir Emlak Web sitesi oluşturmanız, geliştiricilere gelecekteki eklentilerle uyumluluk öncelik verme şansını verir.

Özet: Web sitenizi ayda binlerce ziyaretçiyi işlemek üzere büyütmeyi planlıyorsanız veya üçüncü parti yazılımları entegre etmeyi planlıyorsanız, özel bir web sitesini kullanın.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Web Tasarımı çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Web Tasarımı çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Web Tasarımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Sonraki Yazı