Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Web Site Örnekleri

Emlak Web Site Örnekleri

1. GELENEKSEL / SOFISTIKE TEMALARA KARŞI MODERN / ÇAĞDAŞ EMLAK WEB SİTE ÖRNEKLERİ

Emlakçılar, güvenilir ve sağlam olduklarının mesajını vermek istiyor. Ev alıcıları, güvenilir, istikrarlı ve zamanında test edilmiş bir şirketten mülk satın alacaklarını düşünmelerini isterler. Bu nedenle çoğu zarif ve modern bir temadan ziyade web siteleri için klasik ve sofistike bir tema tercih ediyor.

Taşlı Kıyı Özellikleri
Monicaruggieri.com

2. EMLAK WEB SİTE ÖRNEKLERİ İÇİN GÖRÜNTÜ

Ev alıcılar, mülklerine zaman ayırmak zorunda kalmadan potansiyel olarak satın aldıkları şeyleri görmek istiyorlar. Gayrimenkul web siteleri genellikle bu çok amaçlı bir çok resim içerir.

Coconutgrove

3. FOTOĞRAF GALERİLERİ

Yine, fotoğraf galerileri, Emlak Web Site Örnekleri web sitesini ziyaret edenlerin, bilgisayarlarından ayrılmak zorunda kalmadan hangi özelliklerin nasıl göründüğünü görmelerini sağlar. Bu nedenle, emlakçıların şu an kullanıma sunduğu özellik özelliklerine sahip olan resim galerilerini sık sık bulacaksınız.

Www.realtor.com
Weinsteinproperties.com

4. ÖZELLİK BULMA

Birçok gayrimenkul web sitesi, ev alıcıları ilgilendikleri alanlarda satılık mülkleri bulmak için bir mülk bulma özelliği sunar.

Http://www.remax.com/

Gayrımenkul mülk bulma özellikleri, genellikle mülk türü, mülk özellikleri, fiyat aralığı, posta kodu vb. Gibi çeşitli girdi alanlarına sahip bir Web formudur – böylece aramanızı, bulunduğunuz malın türüne kolayca kolayca daraltabilirsiniz aramak.

Http://www.destin-florida-real-estate.com/

Birçok emlakçı , Emlak Web Site Örnekleri web sitelerinde bu özelliği etkinleştirmek için üçüncü taraf bir hizmet veya uygulama ( Google Maps gibi ) kullanıyor .

Http://www.prudentialct.com/map_listings.aspx?displ=map&state=CT

Vitrin

Emlak Web Site Örnekleri Ranchline, yukarıda tartışılan eğilimleri gösteren bir gayrimenkul web sitesine mükemmel bir örnek: temiz ve sofistike tasarım, görüntü ağırlıklı ve grafik merkezli, elverişli olarak sol sütunda yer alan bir özellik arama özelliğine sahip.

Ranchline

Emlak Web Site Örnekleri Cantera Emlak, temiz, büyüleyici bir geleneksel tasarıma sahiptir ve ana sayfanın üst yarısında ziyaretçilere konut bulma aracı sunar.

Cantera Emlak

Emlak Web Site Örnekleri Naples Emlak, şu an tanıtan gayrimenkulün bir parçasını vurgulamak için ana sayfada satılık bir mülk sunuyor.

Napoli Emlak

Emlak Web Site Örnekleri  MacAllan Ridge’in güzel tasarımı, tanımlayıcı özelliği olarak resimli bir arka plan kullanır.

MacAllan Ridge

Emlak Web Site Örnekleri Broadview Homes, karanlık ve çok modern bir temayla kutudan çıkıyor.

Broadview Evleri

 

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Web Site Örnekleri çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Web Site Örnekleri çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Web Site Örnekleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı