Logo

Emlak Web Sitesi Kurulumu


paylaş
Emlak Web Sitesi Kurulumu

Ziyaretçileri müşterilere dönüştüren Emlak Web Sitesi Kurulumu yapıyoruz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

EMLAK WEB SİTESİ KURULUMU WEB TASARIMI

Medanis Bilişim AŞ., kitlenizi etkileyen çarpıcı tasarımlar üreterek unutulmaz kullanıcı deneyimleri yaratmaya adamıştır. Yenilikçi tasarımla birleştirilmiş yıllara dayanan deneyimimiz, yarattığımız her web sitesinin yalnızca şirketinizin vizyonunu yansıtmakla kalmayıp aynı zamanda sağlam dönüşümler sağlayan benzersiz bir interaktif deneyimi sunacağını garanti eder.

EMLAK WEB SİTESİ KURULUMU SÜRECİMİZ

Ekibimiz, bir "keşif" süreci aracılığıyla proje hedeflerinizi ayrıntılı bir şekilde anlıyor. İşiniz bittiğinde, kurşun tasarımcımız çarpıcı bir kullanıcı arayüzü oluşturmak için web stratejisti ve geliştiricisi ile yakın bir işbirliği içinde çalışır. Tasarım konusundaki stratejik yaklaşımımızla sunum ve performans arasında mükemmel bir denge kuracağız.

EMLAK WEB SİTESİ KURULUMU YETENEKLERİMİZ

WEB TASARIMI BILGI MIMARISI E-TICARET TASARIMIHIZLI PROTOTIPLEME UI / UX MARKALAŞMASIMOBIL TASARIM 3D RENDERINGS ÖZEL EMLAK SCRİPTİ
 
 

EMLAK WEB SİTESİ KURULUMU WEB GELİŞTİRME

Geliştiricilerimiz, sunum ve performans arasındaki mükemmel dengeyi sağlamak için projenin kurşun tasarımcısı ve içerik stratejistinin yanı sıra birlikte çalışarak en üst düzeyde tasarım doğruluğu ve kullanıcı deneyimi sağlar.

EMLAK WEB SİTESİ KURULUMU SÜRECİMİZ

Geliştirme aşamasında, özenle planlanmış olan işlevselliği geliştireceğiz. Demo platformunuza davet edeceğiz, böylece projenizin oluşturulmasını izleyebilir ve yol boyunca geribildirim verebilirsiniz. Gelişmeler hakkında - yeni özellikleri gösterecek screencasts dahil olmak üzere - ayrıntılı bir haftalık güncelleme almayı bekleyebilirsiniz.

EMLAK WEB SİTESİ KURULUMU YETENEKLERİMİZ

WEB GELIŞTIRME İÇERIK YÖNETIM SISTEMLERIE-TICARET GELIŞTIRME ÜÇÜNCÜ KİŞİ BÜTÜNLEŞMELERI MAGENTO WORDPRESS DRUPAL JOOMLA KURUMSAL ÇÖZÜMLER
 
 
 

Tik tak. Web sitenizde yeni bir ziyaretçi tutmak için 5 saniyeniz var. Ziyaretçilerinizin yalnızca daha uzun süre kalmamakla kalmayıp müşterilere dönüşmesini sağlamak için buradayız.

  • Çoğu web sitesinin neden iş hedeflerine ulaşamadığını biliyoruz.
  • Metodolojimiz, tüm endüstrilerdeki işletmeler için çevrimiçi dönüşümleri artırdı ve yardımcı oldu.

EMLAK WEB SİTESİ KURULUMU MOBİL UYGULAMALAR

İyi tasarlanmış mobil uygulamalar güçlü müşteri katılım araçlarıyla ilgilidir. Müşterinizin dünyasına her geçen gün sıçramanıza izin veriyorlar. Bu nedenle, müşterilerinize kullandıkları her seferinde mükemmel bir kullanıcı deneyimi kazandıran basit, tamamen işlevsel telefon uygulamalarını imzalayacağız.

EMLAK WEB SİTESİ KURULUMU ÇEVRİMİÇİ PAZARLAMA

Pazarlama, web deneyiminin ayrılmaz bir parçası haline geldi. Web'deki milyonlarca siteyle ve her gün daha fazla canlı yayınlanarak kalabalığın öne çıkması için bir yol bulmanız gerekir; aksi takdirde siteniz hedef kitleye ulaşmaz. Medanis Bilişim AŞ, en iyi web pazarlama şirketlerinden biridir çünkü özelleştirilmiş ve orijinal pazarlama çözümleri sunmaktayız. Pazarlama konusundaki yenilikçi yaklaşımımız, son kullanıcıların zaman ve tekrar tekrar gördükleri aynı yorgunluk karşıtı olarak karşılaşmadan birincil hedeflerinize kolay ve etkili bir şekilde hedef olacak uzmanlaşmış ve özel kampanyalar oluşturmamızı sağlar.

Müşterilerimiz sürekli bizi en iyi web pazarlama şirketleri arasında sıralamaktadır ve onların onayı nihai hedefimizdir. Sitenizin tanıtımını başlatmak için beklemek zorunda değilsiniz, teklifinizi talep etmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.

Emlak Web Sitesi Kurulumu Devam Eden Ürün Testi

Teknoloji ışık hızda hareket eder, bu yüzden asla yerleşmeyeceğiz ya da geleceği görmüyoruz. Mobil uygulamalarınız ve web siteniz için% 100 etkili olmasını ve en iyi sonuçları almalarını sağlamak için devam eden testleri sunuyoruz.

Emlak Web Sitesi Kurulumu Web Sitesi Bakım ve Onarım

Uzmanlığımızı aklından geçirme fırsatımız olsun. Sitenizi korsanlara, kötü amaçlı yazılımlara ve virüslere karşı koruyoruz. Sitenizin tamamen güvende olduğundan emin olmak için şüpheli kodu veya uygulama güvenlik açıklarını kaldırırız.

Emlak Web Sitesi Kurulumu Web Sitesi Denetimi

Web sitesi denetimi nedir? Web sitenizi, hedefler belirlememize ve başarı için en iyi stratejiyi oluşturmamıza yardımcı olan derin bir analiz. Uyumluluk sorunlarını algılayıp düzeltiriz veya yinelenen içeriği artı arama motoru görünürlüğünü artıracağız. SEO, yükleme süresi ve site tasarımı da optimize edilecektir.

 

Emlak Web Sitesi Kurulumu, sizinle ilgili özel olan şeyleri, yeteneklerinizi, deneyimlerinizi ve benzersiz yönlerinizi netleştirmelidir. Emlak Web Sitesi Kurulumu emlak satışının yanı sıra benzersiz bir emlak kütüphanesi haline gelebilir. İnsanlar emlak konusunda bilgi almak için bile web sitenize gelirler. Bu şekilde hem organik aramalarda üst sıralarda çıkarsınız hem de kendi markanızı oluşturmuş olursunuz.

Emlak Web Sitesi Kurulumu ve tasarımı SEO uyumlu olarak yapılmalıdır. Medanis Bilişim AŞ yaptığı tüm web sitelerinde SEO uyumuna özellikle dikkat eder. SEO uyumlu tasarlanmayan web siteleri arama motorları tarafından taranmaz ve sıralamaya alınmaz. İstediğiniz kadar içerik girişi ve SEO çalışması yapın sıralamaya giremezsiniz. Temelde Emlak Web Sitesi Kurulumu sırasında SEO uyumlu bir web sitesine sahip olmalısınız.

İçerik

Emlak Web Sitesi Kurulumu ile web ziyaretçilerini, başarınızı  basit bir dille büyütmeye çalışıyorsunuz. İçeriklerinizin de aynı amaca hizmet ettiğinden emin olun:

Doğru ve Yaklaşabilir: Emlak Web Sitesi Kurulumu ile web sitenizde ekibinizin hikayesini anlatan veya ev satın alma sürecini açıklayan konumlar olsun, güncel, alakalı, dürüst ve anlaşılır bir dille bilgileri sunun. Şeffaflık da önemlidir. Aracınızın adı, lisans numarası, iş adresi ve telefon numarası gibi bilgileri eklemek için yasal gerekliliklerinin farkında olun.

Müşteri merkezli: Görüşler, başkalarının sizden ne bekleyebileceğini bilmesini sağlamak için harika bir yoldur. Sitenize derinlik katarlar ve saygınlığınızı artırırlar.Emlak Web Sitesi Kurulumu sırasında web sitenize yorum modülü eklemelerini mutlaka isteyin.

Gayrimenkul zengini: Bir gayrimenkul uzmanı olarak amacınız mülkiyet işlemi yoluyla müşterilere rehberlik etmektir. Mevcut piyasa bilgilerinin kapsamlı bir kaynağı olarak başlayın. Listelemelerinizi sergileyin, ancak piyasadaki tüm mülklere bir pencere açmak için yeni teknolojilerden de yararlanın. Emlak Web Sitesi Kurulumu bu yüzden profesyonel ve son teknolojileri takip eden bir ajansla yapılmalıdır.

Bilgi zenginliği: Sitenize gelen ziyaretçiler muhtemelen bir emlak yanlısı olduğunuzu hemen anlar - ancak bunun anlamı nedir? İşinizin her yönünü açıklayın. Hangi topluluklara hizmet ettiğinizi yazın ve yerel okullar, kültürel etkinlikler ve ticaret sitesi gibi kaynaklara bağlantılar sunar.

Analitik: Bölgedeki konut trendlerini gösteren makaleler ve satış istatistikleri gibi üçüncü parti kaynaklardan gelen materyal hakkında yorum yapmak, bir ziyaretçinin bilgisini genişletebilir ve piyasadaki hızınızı arttırdığını gösterebilir.

Tasarım

Emlak Web Sitesi Kurulumu tasarımcıları sadece hoş bir görünüm sağlamakla görevli değildir, aynı zamanda mükemmel bir kullanıcı deneyimi yaratmaya da odaklanır. Web siteniz aşağıdakileri içermelidir:

Giriş noktaları çekici olmalı: İçerik parçalamasına yardımcı olmak ve okumayı kolaylaştırmak için site genelinde tutarlı bir başlık türü ve güzel görüntüler kullanın.

Mantıksal gezinme: Web sitenize yerleştirdiğiniz bilgilerin kolayca ulaşılabilir olduğundan emin olun. Emlak Web Sitesi Kurulumu aşamasında müşterilerin kolayca dolaşabilmesini sağlamayı ihmal etmeyin.

İş resminizle eşleşen bir stil: Siteniz, stilinizi ve tutumunuzu ve ayrıca işletmenizin doğasını doğru bir biçimde yansıtmalıdır. Emlak Web Sitesi Kurulumu ile ayrıca web sitenizin logo, sosyal medya profilleri ve kartvizitinizle uyumlu olmasını sağlamalısınız.

Güvenilirlik artırıcılar: Şirket logonuz, ödülleriniz ve ait olduğunuz profesyonel ve sivil grupların mühürleri, sitenizde sergilenecek iyi unsurlar. Şirket logolarını ve simgelerini kullanma izniniz olduğundan ve ticari markalı terimler ve görüntüler için kullanım kurallarına uyduğunuzdan emin olun.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Web Sitesi Kurulumu çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Web Sitesi Kurulumu çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Web Sitesi Kurulumu yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

Etiketler: emlak web sitesi emlak web site emlak web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar