Logo

Emlak Web Sitesi


paylaş
Emlak Web Sitesi

ŞIK, TAMAMEN MODERN BİR EMLAK WEB SİTESİ İLE KALABALIĞIN ARASINDAN SIYRILIN!

2004 yılından bu yana, şık gayrimenkul web sitesi tasarımı yaratma konusundaki ünümüz büyümeye devam ediyor. Biz güçlü WordPress platformu üzerine duyarlı mobil cihazlara uygun Emlak Web Sitesi inşa etme konusunda uzmanız. Emlak Web Sitesi çalışmalarımızın diğerlerinden farkı akıllı telefonlar, tablet, dizüstü ve masaüstü olarak tüm cihazlarda çalışması amacıyla tasarlanmasıdır. Yerel emlak piyasasında çok rekabet var Emlak Web Sitesi ile kendinizi öne çıkarın ve zamanı kendi müşterileriniz ve Google seveceğim benzersiz bir web sitesi ile iyi değerlendirin.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Emlak Web Sitesi için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

WordPress açık kaynaklı bir yazılım olduğundan, tüm dünyada kullanılır ve sürekli güncellenir, iyileştirilir ve geliştirilir. WordPress gayrimenkul web siteniz her zaman güncel olacaktır ve en yeni yazılım ve güvenlikle desteklenmektedir. Medanis Bilişim AŞ, gayrimenkul web sitenizi oluşturduğunda, milyonlarca web sitesi tarafından dünya çapında kullanılan ve bizim mülkiyetimiz olmayan bir platform üzerine inşa ediyoruz. Bu, size web sitenizde ne istersen yapmanızı ve diğer insanlarla (WordPress'i aşina) web sitenizde de çalışabilmenizi sağlar.

EMLAK WEB SİTESİ

WordPress yazılımı, Medanis Bilişim AŞ'nin gayrimenkul web sitenize sahip olmasını yasaklayan GPL Genel Kamu Lisansı'na tabidir. Bu, SİZ web sitenizin ve tasarımınızın sahibi olacak ve istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz anlamına gelir.

EMLAK WEB SİTESİ EKLENTİLER

Kelimenin tam anlamıyla, WordPress için WordPress web sitenizi harika şeyler yapmak için kullanabilecek eklentilerden binlerce vardır. Medanis Bilişim AŞ. gayrimenkul web siteleri, zamanla gerektikçe çok daha fazlasını entegre etme seçeneği ile, kutudan çıkarılan pek çok mükemmel eklentiyle güçlendirilmiştir.

EMLAK WEB SİTESİ SEO İÇİN HARİKADIR

WordPress platformunda inşa edilen web siteleri Google'da mükemmel performans sergiliyor! Dosya yapısı, permalinkler ve kutudan çıkmış SEO eklentileri, bu sistemi arama motorlarında kahramanca gerçekleştirir. Medanis Bilişim AŞ 2014'te WordPress'e geçtiğinden müşterilerimiz, web sitelerinin Google gibi büyük arama motorlarında yerini belirgin bir şekilde artırdı.

EMLAK WEB SİTESİ KOLAYCA DÜZENLENEBİLİR

WordPress her iki geliştirici ve son kullanıcı (siz) için tasarlanmıştır. Web sitenizde düzenlemeler yapmak, kullanıcı dostu WordPress gösterge tablosu tarafından kolaylıkla yapılmaktadır.

Medanis Bilişim AŞ gayrimenkul web siteleri, duyarlı bir mobil tasarım içeriyor ve böylece güzel bir şekilde adapte oluyor ve tam web sitesi içeriğini herhangi bir iPad, iPhone, Android tablet, dizüstü bilgisayar vb.

Telefonlar, tabletler, masaüstü bilgisayarlar ve hatta TV'lerde çok sayıda farklı ekran boyutu vardır. Ekran boyutları her zaman değişecektir, bu nedenle gayrimenkul web sitenizin bugün veya gelecekte herhangi bir ekran boyutuna adapte olabilmesi önemlidir.

Ethan Marcotte tarafından A List Apartta ilk kez tanımlanan Responsive web design (RWD), kullanıcıların ve kullandıkları cihazların ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Düzenek, aygıtın boyut ve özelliklerine bağlı olarak değişir. Örneğin, kullanıcılar bir telefonda, içeriği tek bir sütun görünümünde görür; Bir tablet aynı içeriği iki sütun halinde gösterebilir.

Bir web sitesi yanıt verdiği zaman, düzen ve / veya içerik, üzerinde sunuldukları ekranın boyutuna göre yanıt verir veya uyarlar. Duyarlı bir web sitesi, üzerinde okuduğunuz cihazı otomatik olarak değiştirir. Ne cihaz olursa olsun, aynı web sitesi tüm farklı cihazlara dağıtılır.

Nisan 2015'te Google, Mobil Ortam Dostu güncelleme olarak adlandırdıkları bir algoritma başlattı - daha yaygın olarak, web sitesi tasarım dünyasında Mobilegeddon olarak biliniyordu.  Bu güncellemenin ana etkisi, akıllı telefonlarda ve diğer mobil cihazlarda iyi görüntülenen web sitelerine öncelik vermekti. Değişiklik, bir masaüstü bilgisayardan veya bir dizüstü bilgisayardan yapılan aramaları etkilemez.

Nisan 2015'ten bu yana, Medanis Bilişim AŞ Emlak Web Sitesi duyarlı WordPress web sitelerini kullanan müşterileri, Google'da arama motoru yerleşiminde önemli bir gelişme kaydetti.  2017'de, duyarlı bir gayrimenkul sitesi artık bir seçenek değil ... bugünün teknoloji odaklı gayrimenkul piyasasında rekabet gücünüzü korumak istiyorsanız mutlak bir gerekliliktir.

EMLAK WEB SİTESİ ÖZEL GAYRIMENKUL WEB SITESI NEDIR?

3/4 özel gayrimenkul web sitelerimiz, özel web sitesi fiyat etiketi ve uzun inşa süresi olmadan özel bir web sitesine ulaşabileceğiniz kadar yakındır. Kaliteli bir özel web sitesinin maliyetinin bir kısmında, iş gereksinimleriniz için özel olarak yapılmış, elle seçilmiş bir tasarıma sahip olacaksınız.  Gayrimenkul web siteniz sizin kadar benzersiz olacaktır.

Çalıştığımız WordPress temaları son derece yüksek, yüksek puanlı ve tamamen modern. Her tema sizin için özelleştirmeden önce çok büyük miktarda programlama ve tasarım geçirdi. Bu, böyle iyi fiyatlarla ve zamanında böyle yüksek kaliteli işler yapmamızın nedenlerinden biridir.

NEDEN ÖZEL BİR WEB SİTESİNDEN DAHA İYİ BİR SEÇENEK?

Tamamen özel bir web sitesi, sıfırdan oluşturulmuş ve sizin için özel olarak geliştirilmiş bir tasarımla başlayacak. Bu, toplantılara zaman harcamanızı ve bir web sitesi tasarımcısı ile prova yapmanızı gerektirir. Bu sefer paraya mal olur. Medanis Bilişim AŞ web sitesinin (duyarlı tasarım, WordPress, vb.) Tüm unsurlarını içeren iyi bir özel gayrimenkul web sitesi binlerce dolara mal olmalı (eğer dikkat etmiyorsa!). Doğru! Bir iyi özel web sitesi tamamlamak için aylar sürebilir. Çoğu Emlakçı, özellikle de sadece yeni başlayan Emlakçılar, böyle bir projeye yatırım yapacak zaman ya da paraya sahip değillerdir.

NEDEN YARI-ÖZEL EMLAK WEB SİTESİ DAHA İYİ BIR SEÇENEK?

Yarı-özel web sitesi tasarımı gri bir alandır. Birçok şirket, yarı özel web siteleri sunduğunu iddia ederken, aslında yalnızca şablonlardır. Bir yarı özel web sitesinin en iyi örneğinin rakiplerimizin sunduğu şey olduğunu düşünüyoruz. Temel olarak, tam bir özel ana sayfa elde ettiniz, ancak geri kalan sayfalar tamamen şablon tabanlı. Mutlaka kötü bir şey değil, fakat şans, Medanis Bilişim AŞ. 3 / 4'lük bir özel gayrimenkul sitesi yerine, diğer gayrimenkul web sitesi sağlayıcılarından yarı özel bir web sitesi için daha fazla ödeme yapmanızdır.

NEDEN ÇEREZ KESİCİ ŞABLONDAN DAHA İYİ BİR SEÇENEK?

Tipik olarak, bir şablon bilgilerinizi, fotoğraflarınızı vs. yüklemenizi ve onları web sitesinin belirlenmiş alanlarına yerleştirmenizi gerektirir. Bu, bir dizi diğer biçimlendirme sorununun yanı sıra, doğru şekilde yeniden boyutlandırılmamış pikselli resimlerle sonuçlanır. Şablon tabanlı gayrimenkul siteleri genelde yetenek veya kişilik açısından eksiktir ve şablonların çoğu kötü tasarlanmış ve çok tarihli görünümlüdür. Bu yeterince kötü değilse, muhtemelen tasarım veya web sitesine sahip olmayacaksınız ve web sitenize sadece web sitenizi 'kiralamak' için aylık bir ödeme yapmanız gerekecek.

Küçük ya da orta ölçekli işletme sahipleri web sitesi sahibi olmanın bir lüks olduğunu düşünebiliyorlar. Emlak Web Sitesi yaptırmak bir lüks değil zorunlu bir yatırım halini aldı.

Emlak Web Sitesi diğer sektörlerde olduğu gibi yapılması gerek bir yatırım çünkü insanların çoğu artık mobil cihazlardan ya da bilgisayarlardan internete giriyor. Satılık veya kiralık ev arayan birçok kişi emlakçıya gitmeden önce Google arama motoruna girerek ev arıyor ve seçtiği evlerle ilgili görüşmek üzere emlakçıyı aramayı tercih ediyor.

Emlak Web Sitesi yerine sahibinden.com veya Milliyet emlak gibi sitelere ilan veriyorum diyebilirsiniz. Ancak bu tarz sitelerde aşırı ilan olması, eski ilanların kaldırılmaması, sizin ilanlarınızın diğerlerinin arasında kaybolup gitmesine sebep oluyor. İlanınızın yukarıda çıkması için ekstra ücret ödemek zorunda kalıyorsunuz. Emlak Web Sitesi sayesinde sadece sizin ilanlarınızı gösterecek bir web sitesine sahip olacaksınız. Bir kere ödeyeceğiniz parayla daha çok kişiye ulaşacak ve müşteri yelpazenizi genişleteceksiniz. Kullanıcılar direkt emlak firmasının kendi sitesine girip evlere bakmayı tercih ediyorlar.

Emlak Web Sitesi çalışmasını profesyonel bir web ajansıyla yaparsanız hem ekonomik hem de kaliteli bir web sitesine sahip olursunuz. Ücretsiz veya ucuza yapılan web siteleri kalitesiz görünecekler ayrıca başta ucuz olduğu için tercih ettiğiniz site için size birçok ekstra ücret çıkarılacaktır. Emlak Web Sitesi çalışmalarında ucuza kaçmanız web sitenizin Google optimize olmamasına neden olabilir. Optimize olmayan web siteleri Google arama motoru tarafından taranmaz ve Google'da sıralamaya bile giremezsiniz.

Emlak Web Sitesi yaptırmanız yanında rekabetin bu kadar yoğun olduğu bir sektörde ilk sıralarda çıkmak sizin için önemli bir konu. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında ilk sayfalara çıkmak için optimize bir siteye, SEO uyumlu içerik girişine ihtiyacınız var. Ayrıca kısa zamanda sitenizin tanınması için Google AdWords reklamlarını kullanabilirsiniz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Emlak Web Sitesi için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: emlak web site emlak web sitesi emlak web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar