Logo

Emlak Software


paylaş
Emlak Software

Emlak firmanızın web sitenizde Emlak Software sayesinde, emlak listeleme özelliği kullanabilirsiniz. Etkileşimli harita arama ve dikkat çeken mülk galerileri gibi kullanıcı dostu arama özellikleri, web sitesi ziyaretçileri tarafından, Emlak Software ile hayalinizdeki evi bulmalarını kolaylaştırarak, müşterilerin haline gelmelerine bir adım daha yaklaşmalarını sağlar.

Arama Motoru Sıralaması İyileşir

Emlak Software ile acente web sitesi trafiğinizi çekici kurşun yakalama özellikleri ve işlevleriyle öncü bir boru hattına dönüştürün. Potansiyel müşteri yakalama formlarımız yardımıyla potansiyel yeni müşterilerinize daha iyi hizmet verebilmeniz için kimlerin hangi mülkle ilgilendiğini anlayacaksınız. Müşteriler ve potansiyel müşteriler, arama kriterlerine uyan yeni listelerde e-posta uyarısı bile alabilir. Aynı şekilde uyarılmak suretiyle döngüde kalacaksınız, böylece ilgisini izlemeye ve buna göre takip etmenize izin veriyorsunuz. Emlak Software, size, potansiyel müşterilerinizden hangi bilgileri toplamanızı seçme gücü veren, özelleştirilebilen özel olmayan potansiyel müşteri yakalama formlarını ekleme işlevselliği de sunar.

En Çok Satanlar Listenizi Özelleştirin

Etkin listeleri, Emlak Software aracılığıyla öne çıkan listeleme sayfanıza otomatik olarak ekleyerek sergileyin ve web sitesi sayfalarında ve kenar çubuklarında galerileri listeleyerek web sitenizi hayata geçirin. Öne Çıkanlar Listeleme sayfanızda görüntülenen listeler, Emlak Software yönetim kurulunuza bağlı olarak değişir ancak kendi listelerinizi de listelerini de içerecektir. Ayrıca, potansiyel alıcıların gözünü web sitenizde yakalamak için tanımladığınız ölçütlerle sınırsız kayıtlı aramalar oluşturabilirsiniz. Sosyal medya ne olacak? Emlak Software ile emlak arama ve özellikli girişleri Facebook sayfanıza entegre etmek için yenilikçi Facebook uygulamalarımızdan yararlanın.

Emlak Software ile Tüm Cihazlarda Listeleme

Duyarlı tasarım, sitenizin tüm işlevselliği, herhangi bir cihaza veya ekran boyutuna uyan şık bir tasarımda sağladığı anlamına gelir. Emlak Software ile gayrimenkul listeleri, web sitesi ziyaretçilerinde bir dizüstü bilgisayar, bilgisayar, akıllı telefon veya tablet kullanılıyorsa da düzgün şekilde görüntülenir. Sıcak umutları kaçırmayın! Listelerinizi, göz atmak için kullandıkları cihaz ne olursa olsun dikkatinizi çeken, duyarlı tasarımı ile sergileyin.

Arama Motoru Dostu Olun

Gayrimenkul Acentenizin web sitesinde yer alan Emlak Software, Arama Motoru Dostu olup sitenizi Google ve Bing gibi arama motorları tarafından daha bulabilir hale getiriyor. Sitenizde Dizinlenebilir Emlak Software listeleri, hayalinizdeki evini aradıklarında sizi daha fazla umut bulur demektir. Listeler doğrudan etki alanınızın altındadır, bu nedenle arama motoru dizinlemesinden yararlanarak web sitenize daha fazla trafik çekebilirsiniz. Sosyal paylaşım düğmeleri, ziyaretçilerin sosyal medyada listelemeleri paylaşmasına ve sitenize değerli geri dönüşler oluşturmasına olanak tanır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Software çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Software çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Software yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Etiketler: emlak yazılım emlak software

paylaş

İlgili YazılarYorumlar