Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Şablonları

Emlak Şablonları

Emlak firmanız için bir web sitesi oluşturmak için çok amaçlı WordPress Emlak Şablonları içinden istediğinizi seçerek web tasarım ajansınızın size özel hale getirmesini sağlayabilirsiniz.

Bu Emlak Şablonları ‘ndan birini WordPress web sitenize ekleyerek, çalışmak için anında modern ve şık bir tasarımın yanı sıra elinizin altında pek çok mükemmel özelliklere sahip olacaksınız.

Çok yüksek bir kaliteye sahipken, bu temaların görünüşü ve hissi ilk bakışta oldukça benzer görünebilir. Ancak, daha yakından inceledikten sonra, bu Emlak Şablonları ‘nın hepsinin bir şekilde kişiselleştirilebileceğini keşfedeceksiniz. İster önceden oluşturulmuş renk düzenlerinden birini uygulayarak, kendi özel renklerinizi seçerek veya sitenizin tüm düzeninde yaratıcı olabilirsiniz. Bu koleksiyondaki bazı gayrimenkul temaları, hatta en üst düzey esneklik için güçlü Visual Composer  sürükle ve bırak sayfası oluşturucuyu da içerir.

Seçimlerinize bağlı olarak, bu temalar üzerinde sunulan gayrimenkul özel özellikleri söz konusu olduğunda seçim için şımarık olacaksınız. Bu özellikler, ziyaretçilerinizin aradıklarını, mülk listeleme karşılaştırma aracını ve acentelerinizi işletmenizin önemli satış noktası olarak tanıtma becerisini bulmanıza yardımcı olacak gelişmiş arama ve filtreleme araçlarını içerir.

Aranacak diğer özellikler arasında Google Haritalar entegrasyonu, ön uç gönderme formları, çoklu demo sürümleri ve  mülk listeleme hizmeti için destek bulunur. Bu koleksiyondaki bazı temalar, ziyaretçilerin sitelerine bir ücret karşılığında ya da ücretsiz olarak kayıt yaptırmalarını ve kendi mülklerini listelemelerine olanak tanır. Bu koleksiyondaki tüm temalar, mülkünüzün akıllı telefonlarda ve tabletlerde görüntülenebilmesini sağlamak için tamamen duyarlıdır.

Emlak Şablonları WordPress ile bir emlak web sitesi oluşturmak için uygun olan sayısız temalar var. Bununla birlikte, bu koleksiyonda doğru seçimi yapmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilerin yanısıra en iyi demeyi bulacaksınız.

Houzez

Houzez Emlak Şablonları, WordPress ile çevrimiçi bir emlak yönetim sistemi oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi içeren modern bir gayrimenkul temasıdır.

İster daha mütevazi ve yalnızca tek bir mülkün tanıtımını yapmak için bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız veya tamamen özellikli bir çevrimiçi emlak portalı ya da aradaki bir şeyle görevlendirilmişseniz, Houzez Emlak Şablonları esnek tema olmayı hedeflemektedir.

Seçebileceğiniz beş demo modu ile Houzez Emlak Şablonları, hiç kalkış yapmanıza ve çalışmanıza yardımcı olacaktır. Bu demo web siteleri, bir gayrimenkul ajansını tanıtmak, bir emlak acentesi için bir web sitesi oluşturmak için bir web sitesi oluşturmanız veya farklı kaynaklardan çeşitli özellikleri listeleyen tam özellikli bir çevrimiçi emlak web sitesi oluşturma seçeneği sunar.

İhtiyaçlarınıza ve hangi demo moduna yüklemeyi seçtiğinize bağlı olarak Houzez Emlak Şablonları, ziyaretçileriniz tarafından gönderilen emlak listelerini, onlara bir ayrıcalık ücreti tahsil etme olanağı ile yayınlamanıza izin verir. Houzez Emlak Şablonları, bir defalık ödemeleri kabul edebilir ve tekrar eden bir abonelik temelinde onları toplayabilir. Bu size gayrimenkul web siteniz için çok sayıda para kazanma seçeneği sunar.

Houzez’in iyi düşünülmüş tasarımı sayesinde, ziyaretçilerinizin WordPress destekli gayrimenkul sitenizdeki listelere göz atmakta hiçbir sıkıntı çekmeyecek. Bireysel mülk şablonları, girişlerinizi etkili bir şekilde tanıtmak için gereken tüm bilgileri yayınlayabilmenizi sağlar.

wp_betawpposts Residence

wp_betawpposts-ikamet-gayrimenkul-tema

wp_betawpposts Residence Emlak Şablonları, bağımsız emlakçılar ve acenteler düşünülerek tasarlanmış iyi organize edilmiş bir temadır.

Kendi özel mülk alanlarınızla özel bir gelişmiş arama seçeneği oluşturabilirsiniz. Genel üstbilgiyi kontrol edersiniz ve mülk teması kaydırıcısını, Google Haritalar’ı, bir görüntü veya yukarıdakilerin hiçbirini kullanıp kullanmamayı seçersiniz. Her sayfa, genel seçeneklerin üzerine de geçmenizi sağlar.

wp_betawpposts Residence Emlak Şablonları, aboneliğe dayalı bir hizmet oluşturmak için harika bir temadır. İnsanlara mülklerini ücretsiz, bir ücret karşılığında veya aylık aboneliğe dayalı olarak göndermelerine izin verebilirsiniz. Yinelenen bir seçenek de var. Gün, hafta, ay veya yıl arasında değişen son kullanma tarihlerine sahip birden çok paket oluşturabilirsiniz. Listelerin sayısını ve hangi listelerin her sayfada gösterileceğini seçersiniz. Ücretli ödeme seçeneği, isterseniz her ek giriş için ücretlendirme yapmanıza ve sayfada bir mülkün belirgin bir şekilde görüntülenmesi için ekstra bir ücret talep etme imkanı sağlar.

 

Gerçek Yerler

Gerçek Yerler-Tema

Real Places Emlak Şablonları, Emlak Şablonları WordPress kullanıcıları için sitenize bir esinti fırlatacak yeni gayrimenkul temasından uzakta sıcak bir his.

Web sitenizi bu temayla kurarken, seçim yapabileceğiniz üç farklı varyasyon elde edersiniz. Her seçenek, web sitenize yalnızca birkaç tıklamayla uygulanabilen orijinal bir görünüm ve hisse ile çalışmanızı sağlar. Bununla birlikte, hangi demo sürümünü seçerseniz seçin, Real Places Emlak Şablonları ana odak noktası zarif ve şık bir tasarımla mülklerinizi gösteriyor.

Sitenizdeki her bir özelliğin fotoğraf ve diğer resimleri, bu temayla birlikte sahne alıyor. Bu, anasayfada tam ekran görüntü kaydırma çubuğunun yanı sıra, ayrı listelemelerde resim galerilerinin kullanılması sayesinde olur. Her girişte, bir video yüklemek için alanın yanı sıra mülkün bulunduğu yerin Google Haritasını ve çevrenin ayrıntılarını görüntüleme alanı da bulunmaktadır.

Bu temayla web sitenize bir liste eklemek çok basittir. Özel gönderim türleri ve özel alanlar sayesinde, her bir giriş için gerekli tüm bilgileri ekleyebilirsiniz. Bu, WordPress kullanıcılarının tanıdıkları özel bir form tasarımı vasıtasıyla gerçekleşir. Özel gönderilerin ve alanların kullanımı da ziyaretçilerin, aradıklarını tam olarak bulmak için listeleri filtrelemesini kolaylaştırır.

DreamVilla

Dreamvilla-gerçek-emlak-teması

DreamVilla Emlak Şablonları, çevrimiçi tek bir mülkün tanıtımını yapmak için bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuştur .

Gayrimenkulünüz satış amaçlı veya kiralık olarak satılabilir olsun, DreamVilla ihtiyaçlarınızı karşılamak için kolayca özelleştirilebilir. Bununla birlikte, bu gayrimenkul teması, bir malı kısa vadede kiralayan herkese en uygun tercihtir.

Ana sayfa düzenlerinin tasarımı sayesinde, ziyaretçileriniz mülkünüzü kontrol ederken bilmek istedikleri her şeyi öğrenebilirler. Bu, mülkün tüm en iyi özelliklerini, tesislerin tam ekran fotoğraflarını, etkileşimli bir Google Haritanın yerini, yerel turistik yerlerin ayrıntılarını ve çok daha fazlasını içerir.

Mülk kiralama fırsatı ziyaretçilerinize hitap ediyorsa, entegre iletişim formu aracılığıyla bir soru sormak için kolayca iletişime geçebilirler. Bununla birlikte, gördüklerini beğenirler ve bir rezervasyon yapmak isterse, interaktif doluluk denetleyicisi ve çevrimiçi rezervasyon araçları onlara rezervasyonunuzu güvence altına almalarını sağlar.

Web sitenize daha fazla ziyaretçi ve potansiyel konuklar çekmenize yardımcı olmak için DreamVilla Emlak Şablonları WordPress teması bir dizi wp_betawpposts şablonu içerir. Sitenize bir wp_betawpposts ekleyerek, Google gibi arama motorlarında mülkünüzün görünürlüğünü artırabilir ve web sitenizin aldığı trafik miktarını artırabilirsiniz.

Premium Visual Composer Emlak Şablonları eklentisinin eklenmesi sayesinde, bu temanın herhangi bir sayfa düzenini özelleştirmenizi kolaylaştıracaksınız; bu da DreamVilla’yı daha fazla ısmarlama gereksinim duyanlar için mükemmel bir seçim haline getiriyor. Ayrıca daha da yaratıcı olanakları sağlamak için DreamVilla paketinde bulunan premium Slider slayt gösterisi oluşturucu aracını bulacaksınız.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Şablonları çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Şablonları çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Şablonları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı