Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Sitesi Açmak İstiyorum

Emlak Sitesi Açmak İstiyorum

Emlak Sitesi Açmak İstiyorum diyorsanız yapmanız gereken profesyonel ve son teknolojileri takip eden bir ajansla çalışarak kendinize ait bir web sitesi yaptırmak olacaktır. Medanis Bilişim AŞ olarak 13 yılın üzerindeki tecrübemiz ve yenilikleri takip eden genç ekibimizle birlikte Emlak Sitesi Açmak İstiyorum diyenlere yardım etmeyi bekliyoruz. Uygun fiyata profesyonel web sitesi için fiyatları ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Emlak Sitesi Açmak İstiyorum diyorsanız ayrıntılar için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.Emlak Sitesi Açmak İstiyorum diyorsanız: E-postalar. Online takvimler. Rehber adres defteri. Excel tabloları. Gayrimenkul alım anlaşmaları. Şu anda, açık evlerden tüm işlemin izini sürmek için bir araç kombinasyonu kullanmalısınız. Mevcut sözleşmeleri kapatmaya odaklanmışken yeni alıcılar ve satıcılar edinmenin daha iyi bir yolu var. Emlakçıların %71’inden fazlası başarısını, müşterilerinin iletişimlerini yürütmelerine, proje emlak işlemlerini yönetmelerine ve yeni satış fırsatlarını belirlemelerine yardımcı olmak için gayrimenkul bir CRM’e atfetmektedir.


Kartvizitleri e-postalar, dokümanlar ve sosyal medya profilleri ile bağlayın.

Gmail veya Microsoft e-postalarınızı Medanis Bilişim AŞ CRM’ye senkronize edin. Her e-posta aldığınızda, müşteri adayı veya müşteriyi doğrudan iletişim veritabanınıza ekleyin. Ayrıca takvim etkinliklerini, alıcı mektupları, gayrimenkul belgelerini ve sosyal medya profillerini her müşteri kaydına bağlayabilirsiniz. Emlak Sitesi Açmak İstiyorum diyorsanız : Arayüz çok kolay ve sezgiseldir, Medanis’in gayrimenkulünü kendiniz yönetebilir veya asistanınıza devredebilirsiniz.

İşlem görevlerinden uzak durun ve müşterinin şerefiye edinmesini sağlayın

Emlak Sitesi Açmak İstiyorum ile işlem sürecini proaktif olarak yönetmek için Medanis’in proje yönetimi özellikleriyle kilometre taşlarını belirleyin. Randevu taleplerini listeden eve mektuba kabulü ev incelemesine kapatmak için MLS listeleme görevlerine kadar her adımda olağanüstü müşteri hizmeti sunmak için hatırlatıcılar ve otomatik e-postalar oluşturun.

Görevler ve Etkinlikler

Medanis Bilişim AŞ’nin yerleşik görev ve etkinlik yönetimi özellikleri ile çalışan, yüklenici ve ortak etkinliği koordine edin. Tekrarlayan görevler oluşturun, takvim randevularını potansiyel müşterilere veya kişilere planlayın ve bunları tek bir tıklamayla projelere bağlayın. Hatırı sayılır ofis üretkenliği için Medanis, Office 365 veya G-Suite ile etkinlikleri senkronize edebilir .

Etkinlik Setleri

Kuruluşunuzdaki tekrarlanabilir işlemler için, şablonlu bir görev ve etkinlik kümesi oluşturmak ve onları birden çok projeye uygulamak kolaydır. Gelecekteki veya belirli bir tarihin geçmişindeki birkaç güne dayanan bir etkinlik kümesindeki görev ve etkinlik tarihlerini akıllıca ayarlayın. Faaliyet kümelerini boru hattı aşamalarına ekleyin, böylece bir boru hattının bir sonraki aşamasına ilerlediğinizde, sahiplerine bir daha yapılması gerekenleri otomatik olarak bildirir.

Dönüm Noktaları

Projelerde kilometre taşları oluşturun ve takip edin veya kilometre taşlarına görevler ve olaylar atayın. Tarihler değişirse, Insightly vazgeçilme tarihlerini kilometre taşı tarihleriyle aynı hizada otomatik olarak taşıyabilir ve son tarihleri ​​hafta sonlarından uzak tutabilir. Emlak Sitesi Açmak İstiyorum ile kilometre taşlarını takviminizde görüntüleyin ve bunları GSuite takvimi veya Office 365 ile senkronize edin böylece her zaman güncel kalın.

İş Akışı Otomasyonu

İş süreçlerinizi otomatikleştirin ve iş akışı otomasyonunu kullanarak işleri hareket ettirin . Çok yönlü iş akışlarını Medanis Bilişim AŞ’de hemen hemen her şey gerçekleştiğinde başlatın – bir proje ilerlemesi güncelleniyor veya bir görev tamamlanmış gibi. E-postaları otomatik olarak göndermek, kayıtları güncellemek, harici sistemleri aramak veya başkalarına görevler oluşturmak ve atamak.

Dosya Paylaşımı ve Sürüm Oluşturma

Projeleriniz çok sayıda farklı kişiden çok sayıda dosya oluşturur ve bu dosyaları Insightly’deki proje kaydının içine koymak, herkesi aynı sayfada tutar – bu dosyaların nerede saklanacağı önemli değildir. Dropbox, Box, Google Drive, Microsoft OneDrive veya hatta Insightly’e doğrudan yüklenen dosyalar projelerinizle birlikte kaydedilebilir, bu nedenle hiçbir şey bırakılmaz ve en son bilgileri nerede bulacaklarını herkes bilir.

Hareket halindeyken müşteri ve broker verilerine erişin

Müşterilerinize, evlere gidip açık evlere katılmalarını sağlamak için yolda çok zaman harcıyorsunuz. Medanis Bilişim AŞ mobil CRM uygulaması var otomatik olarak müşteri kayıtları ve ilgili bilgilere her zaman erişim sağlamak için istemci senkronize eder. Benzersiz kartvizit tarama ve sesli not özelliğiyle manuel idari girişi ortadan kaldırın. Kartları yükleyin ya da notları kaydedin; bunu, müşteri veritabanınıza kopyalayacağız.

EMLAK SİTESİ AÇMAK İSTİYORUM WEB SİTESİ, DAHA İYİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ İÇİN DAHA FAZLA FIRSAT SUNAR.

Bir ev satın almak ya da satmak isteyen insanlar, muhtemelen her zaman iletişim için kullanılabilir olan bir emlakçı isteyecektir. Bu yüzden Emlak Sitesi Açmak İstiyorum diyerek doğru bir karar vermiş oluyorsunuz. Bir web siteniz varsa potansiyel müşterilerinizi, sitenizdeki çevrimiçi bir form gibi çevrimiçi iletişim kanallarına, e-posta adresinize bir bağlantıya veya hatta iletişim sayfamıza yönlendirebilirsiniz . Kısacası, bir web sitesine sahip olmak müşterilerinize, onlara mümkün olan en iyi hizmeti verebileceğinizi garanti eder.

EMLAK SİTESİ AÇMAK İSTİYORUM WEB SİTENİZ MÜŞTERİLERİNİZ İÇİN HIZLI BİR REFERANS.

Emlak Sitesi Açmak İstiyorum direyerek sahip olduğunuz web sitesini, bir tür çevrimiçi pazarlama broşürü olarak kullanabilirsiniz. İnsanları, web sitenizi ziyaret etmeye yönlendirerek, hizmetleriniz hakkında daha fazla bilgi edinebilir, rakiplerinize karşı eşsiz kenarınızı ve size ulaşmak için ihtiyaç duyacakları iletişim bilgilerinizi öğrenebilirler. Müşterilerinizin, aracınızın web sitesi aracılığıyla, ihtiyaç duydukları bilgileri almasına izin verin.

EMLAK SİTESİ AÇMAK İSTİYORUM WEB SİTESİ, SİZİN VE POTANSİYEL MÜŞTERİLERİNİZ İÇİN ZAMAN KAZANDIRIR.

Gayrimenkul hizmetlerinizle ilgili temel bilgileri görüşmek üzere onları karşılamak zorunda kalmadan, bir web siteniz olduğunda siz ve müşterileriniz çok zaman kazandırabilirler. Emlak Sitesi Açmak İstiyorum diyerek sahip olacağınız web sitenizin içeriği tamamlandığı sürece, müşterileriniz sitenizi ihtiyaç duydukları bilgilere göre kolayca ziyaret edebilir ve onlarla yalnızca çevrimiçi formlar veya e-posta yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

EMLAK SİTESİ AÇMAK İSTİYORUM ÇEVRİMİÇİ KULLANICILAR HIZLI ALICI OLMA EĞİLİMİNDEDİR.

Çoğu çevrimiçi kullanıcı, satın alma söz konusu olduğunda çekilde hızlı olma eğilimindedir ve bu durum gayrimenkul için de geçerlidir. Hizmetlerinizi ve satış ürünlerinizi çevrimiçi olarak bulurlarsa size ulaşmaları büyük bir şans. Potansiyel müşterilerin sizi keşfedebilmesi ve size bir arama yapabilmesi için, çevrimiçi ortamda kendinizi koyduğunuzdan emin olun.

 

EMLAK SİTESİ AÇMAK İSTİYORUM BİR WEB SİTESİ DAHA NET İLETİŞİM KANALLARI SAĞLAR.

Konuştuğu şeylerin yüz yüze veya yalnızca telefonla gerçekleştirilen işlemlerin aksine unutulmuş veya kaçınılmış olabilir, çevrimiçi kanalları kullanarak yapılan tartışmalar sohbetleri kaydetmek için daha iyi bir yol sağlar. İster gayrimenkul web sitenizdeki bir çevrimiçi form olsun veya bir e-posta alışverişi olsun, çevrimiçi iletişim size ve müşterilerinize işleminiz hakkında güvenli bir şekilde konuşmanız için daha iyi bir yer sağlar.

Bunlar, emlakçılarının kendi web sitelerine sahip olmasından elde edebilecekleri birçok avantajdan sadece birkaçı. Daha fazla müşteri aramakta veya daha iyi bir pazarlama stratejisi arayan bir acentesiyseniz, kendi web sitenizi hazırlamak bir sonraki adımınız olmalıdır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Emlak Sitesi Açmak İstiyorum diyorsanız ayrıntılar için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Sitesi Açmak İstiyorum çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Sitesi Açmak İstiyorum çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Sitesi Açmak İstiyorum yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Sonraki Yazı