Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Site Template

Emlak Site Template

Emlak firmanız için bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız ama nasıl görüneceği konusunda kararsızsanız Emlak Site Template örneklerini inceleyebilirsiniz. Daha fazla çeşit için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

Emlak Site Template seçmek kolay değil. Aralarında seçim yapabileceğiniz yüzlerce görkemli şablon var. Bunların her biri, komisyon kontrollerini sizin yerinize imzalamayı taahhüt eden baş döndürücü özellikler serisine sahip. Hangisi işiniz için doğru?

Doğru olanla başlamanız için WordPress için en iyi emlak sitesi şablonlarını piyasada bulduk. Listedeki emlak şablonlarının tümü hızlı, mobil dostu (yanıt verici), IDX entegrasyonunun alıcıların yol açmasına izin veriyor, satıcı ipuçlarını oluşturmak için kullanılabilir ve önyükleme yapmak göze çarpıyor.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Emlak Site Template

Aşağıda, en iyi Emlak Site Template  toplu hali verilmiştir. Bu şablonların çoğu, web’in %25’inden fazlasını sağlayan WordPress siteleri için tasarlanmıştır! Seçim yapmak için, şablonların aşağıdaki 5 şartı yerine getirmesi gerekiyordu:

  1. Hızlı yükleme
  2. Duyarlı – Bu, sitenin mobil ve masaüstü bilgisayarlarda eşit derecede iyi çalıştığı anlamına gelir.
  3. IDX Alıcıya Ait Olasılık İle Uyumlu – IDX, MLS listelerini web sitenize entegre etmenizi sağlar, böylece alıcıların yol açabileceklerini yapabilirsiniz.
  4. Satıcının Potansiyel Satışlarını Hazırlamaya Hazırım – Site, ev değerleme açılış sayfaları ekleme imkânı sağlamalı ve satıcı ipuçlarını alabilmelidir.
  5. Profesyonel ve cazip görünüyor

 

1. UPTOWN

UpTown Emlak Site Template , emlakçı web sitesi için bir WordPress temasıdır. Bununla birlikte, varsayılan olarak herhangi bir liste özelliği içermez. Giriş eklemek için bir eklenti indirmeniz gerekecek. Kullanımı oldukça basittir ve tema kurulumu hızlıdır ve acısızdır.

2. wp_betawppostsCASA BAHİA

wp_betawppostsCasa Bahia

Emlakçılar için wp_betawppostsCasa’nın Bahia Emlak Site Template, giriş sayfalarında çok belirgin bir arama özelliğine sahip ana sayfada büyük bir arka plan görüntüsüne sahiptir. Bu güzel emlak teması birden fazla ana sayfa düzeni, özel widget’ler, şablonlar ve çok daha fazlası ile birlikte gelir.

3. PERFECT RENT

Mükemmel kira

Perfect Rent Emlak Site Template, emlakçı ve acenteler için WordPress temasını kiralayan bir daire. Güzel şablonlar ve dahili daire arama filtreleri ile birlikte gelir.

Mükemmel Kiralama ayrıca güzel kaydırıcı, daire listeleme şablonları, galeriler, kısa kod ve bir sürü tema seçeneklerine sahiptir.

4. LONDRA

Londra

Londra Emlak Site Template üstünde tasarlanmış başka WordPress teması wp_betawppostsCasa çerçevesi. Zarif ve modern, geniş arka plan görüntüleri ve önde gelen listelerde arama özelliği.

Birden fazla renk seçeneği, özel şablonlar, kısa kodlar ve IDX desteği ile birlikte gelir.

5. HOMEQUEST

Evde soruşturma

HomeQuest Emlak Site Template bir WordPress emlak listesi temasıdır. Diğer emlakçılardan ve acentelerden gelen listeleri kabul ederek web sitenizden kolayca para kazanmanıza olanak tanır.

Mobil cihazlara hazırdır ve özel widget’lar, listeler şablonu, arama ve filtre, kısa kodlar vb. Ile birlikte gelir.

6. OSLO

Oslo
Oslo Emlak Site Template, Emlakçılar için güzel, parlak bir WordPress teması. Liste arama, filtre, şablon ve eksiksiz IDX desteği vardır.

Bunun dışında SEO dostu, mobil cihazlara hazır ve müthiş bir emlak sitesi oluşturmak için gereken tonlarca ürünle birlikte geliyor.

7. REAL ESTATE

Emlakçi Hizmetleri

Real Estate Emlak Site Template güzel hazırlanmış bir WordPress gayrimenkul teması. Bu güçlü listeleri yönetim sistemi ve aynı zamanda IDX destekler. Emlakçı Hizmetleri, birden fazla özel şablon, tam ekran arka planı, paralel kaydırma ve özel widget’lara sahiptir.

8. MAİN STREET

Ana cadde

Main Street Emlak Site Template, IDX-MLS entegrasyonu ve mobil hazır  ile klas bir WordPress gayrimenkul teması. Google haritaları, özellik mülkiyet slayt gösterisi, muhteşem mülk galerileri, ajanlar ve emlakçılar için profesyonel bir görünüm ile şimşek hızlı arama için dahili destek bulunmaktadır.

WORDPRESS EMLAK SİTE TEMPLATE SEÇERKEN NEDEN DİKKATLİ OLMALISINIZ?

WordPress her türlü web sitesini oluşturmak için kullanılır . Bu nedenle her tema farklı bir pazara hitap etmektedir.

WordPress temanız web sitenizin içeriğini tamamlamalıdır. Örneğin, siyaset veya sosyal konularla ilgili bir wp_betawpposts başlatıyorsanız, okunabilirliği artıran bir tema istersiniz .

Okunabilirlik

Birçok WordPress teması tonlarca özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir. Doğru kodlanmamışsa, bu seçenekler temaları değiştirmenizi veya diğer WordPress eklentilerini kullanmanızı zorlaştırabilir . Bu temaya kilitleneceksiniz veya geçişinize yardımcı olması için bir geliştirici ödemek zorunda kalacaksınız.

Öte yandan, gerçekten harika görünen bazı WordPress Emlak Site Template, web sitenizi inanılmaz derecede yavaşlatabilir. Hiç kimse yavaş web sitelerini, özellikle daha hızlı web sitelerini daha yüksek sıralamayı tercih eden Google’ı seviyor.

Emlak Site Template WordPress sitenizin yüzüdür ve kullanıcıların ve arama motorlarının bunu nasıl algıladıkları konusunda önemli bir rol oynamaktadır.

Muhtemelen “Tüm bu parıltılar altın değildir” sözünü duymuşsunuzdur .

1. SADELİK İÇİN ÇABALAYIN

Sadelik tasarımda en iyi kuraldır

Birçok WordPress teması çok sayıda renk, karmaşık düzenler, gösterişli animasyonlar vb. Ile birlikte gelir. Bazen bu şeylere ihtiyacınız olabilir, ancak çoğu durumda gerçekten hepsine ihtiyacınız yoktur.

Sadelik, en üst düzeyde gelişmişliktir.
~ Leonardo da Vinci

Hedefinizi desteklemenize yardımcı olan bir tasarım düzenine sahip bir temaya bakın. Kullanışlılık ve basitlikten ödün vermeksizin iyi görünmesi gerekiyor.

Emlak Site Template sunum stilinin aşırı derecede karmaşık olmadığından emin olun. Web tasarımının amacı, kullanıcıların ihtiyaç duydukları bilgileri bulmasına yardımcı olmak ve site sahiplerinin amaçlarını aynı anda gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktır.

Bir tema harika görünüyorsa ancak yeni iş veya abone almanıza yardımcı olmazsa, bu iyi bir tema değildir. Kullanıcılarınız web sitenizde kendi yollarını bulamadığında iyi bir tema değildir.

2. DUYARLI OLARAK İSTEĞE BAĞLI DEĞİL

Duyarlı bir WordPress Teması seçin

Duyarlı Emlak Site Template, düzenlerini farklı ekran boyutları ve cihazlar arasında ayarlar.

Mobil ve diğer taşınabilir aygıtlardan önemli miktarda web trafiği üretilmektedir. Web sitenizin konularına bağlı olarak, bu sayı trafiğinizin %50’sinden bile daha yüksek olabilir.

Google, mobil arama sonuçlarında mobil cihazlara uygun web sitelerini en üstte gösterir. Sitenizin konularına ve demografik özelliklerine bakılmaksızın, tüm web sitelerinin duyarlı olması ve tamamen mobil olması gerekir.

Çoğu WordPress teması zaten varsayılan olarak yanıt vericidir. Ancak hala mobil uyumlu olmayan sabit genişlikte düzenleri satan satıcılar var. Web siteniz için seçtiğiniz temanın mobil uyumlu olmasına dikkat edin.

Mobil Hazırlık için Emlak Site Template Test Etme

Bir temanın yanıtlanıp yanıt verilip verilmediğini test etmenin en kolay yolu tarayıcı ekranınızı yeniden boyutlandırmaktır. Tarayıcı ekranınızı yeniden boyutlandırırken, temanın düzeninin kendisini ekranın genişliğine ayarladığını göreceksiniz.

Şimdilik bu kadar.

Bu makalenin Emlakçılar için en iyi WordPress emlak temasını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Site Template çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Site Template çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Site Template yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı