Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Site Temaları

Emlak Site Temaları

Emlakçılar için en iyi gayrimenkul WordPress Emlak Site Temaları :

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

1. AGENTPRESS PRO

AgentPress Pro Emlak Site Temaları emlakçılar için premium bir WordPress gayrimenkul teması. WordPress sitenize bir liste yönetim sistemi eklemenize izin veren AgrentPress listeleri eklentisi ile birlikte gelir.

AgentPress Emlak Site Temaları , 4 renk şeması, özel aletler, arka planlar, başlıklar ve tema seçenekleri paneliyle birlikte gelir. StudioPress tarafından geliştirilmiştir ve güçlü Genesis tema çerçevesinin üstünde çalışır.

2. EMLAKÇI

Emlakçı

Emlakçı Emlak Site Temaları, emlakçılar ve gayrimenkul listeleme web siteleri için premium bir temadır. Izgara veya liste görünümünde görüntülenebilen tam özellikli girişler alanı ile birlikte gelir.

Ayrıca, gelişmiş bir özellik filtresi ve arama, özellik haritası (Google maps API kullanılarak oluşturulmuştur), emlak profili sayfası, birden fazla liste şablonuna sahiptir. Çeşitli kısa kodları, özel widget’ları ve bir premium temada görmek isteyeceğiniz tüm seçenekleri içerir.

3. MUST SEE

Görmek gerekir

Must See Emlak Site Temaları , Equity teması çerçevesi için mobil dostu bir tema. Yerleşik emlak desteği ve listeleme için arama filtreleri ile birlikte gelir.

Seçim yapmak için 4 renk şeması vardır, ayrıca kendi özel renklerinizi de kullanabilirsiniz. Tema, kısa kodlar  ve bir premium temadan bekleyebileceğiniz tüm premium özelliklerle birlikte gelir.

4. HOME QUEST

Evden Arayış

Home Quest, emlakçılar için zengin özelliklere sahip bir WordPress teması. Web sitenizde güzel bir şekilde uyan dahili bir liste yönetim sistemi ile birlikte gelir. Ayrıca, kullanıcıların listelere göz atması süper kolay hale getiren güçlü bir liste arama özelliğine sahiptir.

Bunun dışında, premium bir temadan bekleyebileceğiniz her zamanki özelliklere sahip. Kaydırıcılar, sayfa şablonları, kısa kodlar dahil edilmiştir.

5. EMLAK SİTE TEMALARI BELLAİNA

Bellaina

Bellaina emlakçılar için güzel bir yanıt WordPress teması. Cherry çerçeve üzerine inşa edilmiş ve güçlü bir liste yönetim sistemi ile birlikte geliyor.

Tema ayrıca kısa kodlar, içerik modülleri, Google fontları gibi tüm birinci sınıf tema özelliklerine de sahiptir.

6. HOMEPRO

HomePro

HomePro Emlak Site Temaları , emlakçılar için şık bir WordPress teması. Geniş imajlara, mobil dostu düzene ve özel gayrimenkul özelliklerine sahip modern bir düzen içeriyor.

Tema güçlü listeleri yönetimi ve tam IDX desteği ile birlikte geliyor. Özel sayfa şablonları, tek liste şablonu, özel gayrimenkul ile ilgili aletler ve çok daha fazlası var.

7. EMLAK MOTORU

Emlak Motoru

Emlak Motoru Emlak Site Temaları herhangi bir web sitesini kendi gayrimenkul motoruna dönüştürebilir. Kullanıcıların kendi girişlerini bir ücret karşılığında eklemelerine izin vererek gayrimenkul web sitenizden para kazanabilirsiniz.

Google Haritalar desteği, galeriler, kaydırıcılar  ile güçlü bir liste arama filtresi vardır. Emlak Motoru ayrıca, mobil kullanıcılarınızın göreceği bir mobil temayla gelir; işlevsellikten ödün vermeden eşit derecede güzel görünüyor.

8. RERİDENCE

Konut

Residence Emlak Site Temaları , şık bir mobil dostu gayrimenkul teması. Kullanıcıların listeleri bulmalarını kolaylaştıran Google Haritalar tarafından işletilen listeleri ve IDX-MLS arama filtresi vardır.

Bu güzel tema, özel widget’lar, birden çok sayfa düzenleri, galeri atlıkarınca ve bir para birimi ve birim dönüştürücü ile birlikte gelir.

9. COZYHOUSE

CozyHouse

CozyHouse Emlak Site Temaları , emlak acenteleri ve emlak acenteleri için temiz ve modern bir WordPress temasıdır. Liste alanını ve güçlü arama özelliklerini kullanmak kolay. Aynı zamanda IDX desteği ve tam entegre Google Haritalar var.

CozyHouse, çoklu renk şemaları,  kısa kodlar ve kolay tema özelleştirme seçenekleri ile birlikte gelir.

10. OİKİA

Oikia

Emlakçılar ve acenteler için Oikia WordPress Emlak Site Temaları güçlü bir özellik zengin temadır. Liste yönetimine entegre gelişmiş bir harita ve yer filtresine sahiptir. Özel posta türleri, kısa kodlar ve çoklu renk seçenekleri vardır.

11. wp_betawppostsCASA ELVİRİA

Elviria

Emlak Site Temaları gayrimenkul web siteleri için özel olarak tasarlanmış bir çerçeve olan wp_betawppostsCasa’da oluşturulmuştur. Eliviria, güçlü gayrimenkul özellikleri ile pişmiş zarif bir WordPress teması.

Liste widget’ları, listeler kaydırıcısı ve listeler atlıkarınca var. Sınırsız renk seçeneğine sahip birden fazla ana sayfa düzeni bulunmaktadır.

Emlak Site Temaları seçerken aşağıdaki kriterleri göz önünde bulundurduk:

1. Emlak Site Temaları Yüksek Değerlendirmeler ve İncelemeler

Bu temalar kullanıldıkları kişiler tarafından oylanır ve yorumlanır. Biz de seçerken en iyi oyu ve yorumları almış temaları seçtik. 5 yıldız üzerinden en az 4 yıldız alan temalara yer verdik.

2. Emlak Site Temaları Devam Eden Güncellemeler

Tüm WordPress temaları, WordPress’in en son sürümü ile tam uyumlu tutmak için saygın geliştiriciler tarafından sürekli olarak güncellemeleri yayınlayan bir platformdur. Bu tür devam eden detaylara dikkat edilmesi asla garanti edilmezken, aşağıdaki temalar, ürünlerinin sürekli olarak bu tür güncelleştirilmesi için bilinen piyasa alanlarından ve geliştiricilerinden gelmektedir.

3. Emlak Site Temaları Detaylı Dokümantasyon ve Kolay Kullanım

WordPress’in iç işleyişine aşırı derecede aşina değilseniz, belirli temalarla nasıl çalışacağınızı ve bunları tam istediğiniz gibi göstermesini sağlamak gerçek bir zorluk olabilir. Ne yazık ki, çoğu WordPress teması (ücretli olanlar da dahil olmak üzere), sitenizi nihai bir çalışma düzeni için bire bir destekle gelmiyor. Bununla birlikte, ücretli temaların birçoğu mevcut özellikler ile nasıl çalışılacağıyla ilgili ayrıntılı talimatlarla birlikte verilecek. Mümkün olduğunca bu listedeki pek çok temaya nasıl başlanacağı konusunda açık talimatlar veriyor.

4. Emlak Site Temaları SEO Dostu

Seçtiğiniz WordPress teması, web sitenizin “SEO kolaylığı” üzerinde büyük bir etkisi olabilir. Bir WordPress temasıyla gelen yerleşik arama motoru optimizasyonu özellikleri, web sitenizin arama motorları tarafından takip edilip izlenmesi konusunda önemli bir rol oynayabilir. Bu düşünceyle, bu temalar, web sitelerinin arama yapma kabiliyetini artırmak için kullanılabilecek yerinde SEO özelliklerinden bazılarıyla birlikte gelir.

5. Emlak Site Temaları Desteklenen Eklentiler

WordPress’i bu kadar harika bir web sitesi platformu yapan şeyin bir kısmı eklentilerle entegre olabilmesidir. Bir eklenti, işlevselliğini genişletmek veya WordPress sitenize yararlı yeni özellikler eklemek için kullanılabilecek bir yazılım parçasıdır. Tüm temalar her eklentiyi desteklemez. Bu nedenle, potansiyel müşterilere ve müşterilere yeterli düzeyde hizmet veren web sitenizin performansını artıracak eklentilerle çalışabilecek bir tema seçmek önemlidir.

 

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Site Temaları çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Site Temaları çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Site Temaları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı