Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Pazarlama Çalışmalarınızı Arttıracak 4 Google Chrome Uzantısı

Emlak Pazarlama Çalışmalarınızı Arttıracak 4 Google Chrome Uzantısı

Emlak işletmecisi olarak dijital pazarlamayı aktif olarak kullanmanız gerektiğini biliyorsunuzdur ve eminiz ki kullanıyorsunuz. Dijital pazarlama kolay gibi görünse de gerçek başarıya ulaşmak için zaman ayrılması gereken bir pazarlama yöntemidir. Emlak Pazarlama Çalışmalarınızı Arttıracak 4 Google Chrome Uzantısı ve farklı bazı araçlarla dijital pazarlama çalışmalarını daha az çaba harcayarak yapabilirsiniz.

Emlak Pazarlama Çalışmalarınızı Arttıracak 4 Google Chrome Uzantısı

1. Google Chrome için Emoji

Dijital Pazarlama Çalışmalarınızı Artırmaya Yardımcı Olacak 4 Google Chrome Uzantısı | Bugün Sosyal Medyaİnsanların% 92’si

İnsanlar telefonlarından yazdıkları mesajlarda, sosyal medyada, e-postalarında sürekli emojileri kullanıyorlar. Emojileri görmek onlar için alışıldık bir durum haline geldi. Dijital pazarlama çalışmalarınızda neden emojileri kullanmıyorsunuz? (Tabi ki abartmamak koşuluyla)

Emojiyi çevrimiçi iletişiminizde kullanmak, kitlenizle bağlantı kurmak ve çevrimiçi varlığınızı oluşturmak için yaratıcı bir yöntemdir.

Google Chrome için Emoji, tercih ettiğiniz emoji stiliyle, Twitter ve Gmail stili emojilerini değiştirmenize izin verirken, emoji bilgilerini tüm web sitelerinde görmenizi ve yazabilmenizi sağlar.

2. Eye Dropper

Dijital Pazarlama Çalışmalarınızı Artırmaya Yardımcı Olacak 4 Google Chrome Uzantısı | Bugün Sosyal Medya

 

Renk, tasarımın vazgeçilmez bir parçasıdır ve işletmenizin kalabalığın önüne çıkmasını sağlamak için güçlü bir görsel marka anahtardır. Ancak tutarlılık çok önemlidir.

Hem web geliştiricileri hem de tasarımcılar için harika bir araç olan Eye Dropper, herhangi bir web sayfasında kullanılan renklerin renk kodunu sağlayan açık kaynaklı bir uzantıdır. Uzantı ayrıca, aranan renklerinizi kolayca erişilebilen kişisel renk geçmişinize depolayan kullanışlı bir özellik içerir.

Yanlış rengi tekrar kullanma konusunda asla endişe etmeyeceksiniz.

3. Sayfa Analizi

Dijital Pazarlama Çalışmalarınızı Artırmaya Yardımcı Olacak 4 Google Chrome Uzantısı | Bugün Sosyal Medya

 

Web sitesi analizi, bir işletme sahibinin kullanabileceği en önemli işlemlerden biridir. İnsanların web sitenizi nasıl bulduklarını, ne kadar süre harcadıklarını ve içeriğinizle etkileşim kurmalarını bilmek, pazarlama çabalarınız hakkında çok şey gösterebilir.

Sayfa Analizi Chrome Uzantısı  (Google Analiz için) onlar üzerinde tıkladığına dahil (ve hangi onlar değil), müşterilerin web sayfaları ile nasıl etkileşime girdiğini görmeye olanak sağlar. Analizler, web sitenizin başlığı boyunca görüntülenir ve sitenizde gezinirken her sayfa için bir döküm içerir.

Bu bilgiler web sitenizin düzenini optimize etmek, kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve dönüşümleri artırmak için kullanılabilir.

4. İngilizce Eş Anlamlılar Sözlüğü

Dijital Pazarlama Çalışmalarınızı Artırmaya Yardımcı Olacak 4 Google Chrome Uzantısı | Bugün Sosyal Medya

 

Paylaşımlarınızda İngilizce kullanmak istiyorsanız bu sözlük tam size göre. Yabancı uyruklu emlak alıcıları için İngilizce paylaşımlar yapmanız gerebilir.

En popüler sözlüğün uzantısı olan Power Thesaurus , eşanlamlıları ve zıtlıkları kolayca arayıp görüntülemenizi sağlar. Kullanışlı araç çubuğu uzantısı ayrıca herhangi bir sayfada herhangi bir kelimeyi seçmenize izin verir!

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Emlak Pazarlama Çalışmalarınızı Arttıracak 4 Google Chrome Uzantısı yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek