Logo

Emlak Logo


paylaş
Emlak Logo

Uzmanlar, emlak firması sahiplerine, işletmelerine bir Emlak Logo ve tutarlı bir pazarlama malzemesi seti ile kendilerini "marka" olarak sunmaya çağırıyor. Bununla birlikte, bu tavsiyenin arkasındaki nedenleri nadiren açıklıyorlar. Aşağıda, profesyonel olarak tasarlanmış Emlak Logo ve kimlik sisteminin bazı avantajlarından bazıları verilmektedir:

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
 1. "Daha büyük" ve "kurumsal" görünmek için. Evde basılı kartvizitler veya  basılan kartlar, potansiyel müşterilerinize "küçük ve eski zaman satıcısı" izlenimi verir. Emlak Logo çalışması ile birlikte yapacağınız kurumsal kimlik çalışması sizi daha profesyonel ve kurumsal bir firma olarak gösterecektir.
 2. Risk sermayesi edinme veya bir iş satma şansınızı arttırma. Pazarlama malzemeleri ve grafikler içeren çok yönlü bir iş paketi sunuyorsanız, işletmeniz daha eksiksiz görünecektir.
 3. Daha fazla müşteri çekmek için. Bazı müşteriler iyi tanımlanmış bir şirket ararlar ve Emlak Logo ile "görünüm ve his", bir satın alma kararı verme kriterlerinden biri olabilir.
 4. Kendinizi marka olarak sunmak için. Emlak firmanızın mahalle arasında ufak bir emlakçı olarak değil de birçok şubesi olan tecrübeli ve büyük bir emlak firması olarak algılanması için Emlak Logo çalışması kullanmanız lazım.
 5. Haklı olduğunuzu belirtmek için. Bir logo ve profesyonel olarak basılı materyaller, hem sizin hem de müşterilerinize kararlı olduğunuzu gösterir.
 6. Müşterilere istikrar duygusu vermek için. "1908 yılından bu yana" gibi bir tabela koyabilecek kadar eski bir firma olmayabilirsiniz, ancak kimliğinize yatırım yaptıysanız, müşterilerinizin gözünde firma ve alakalı olma ihtimaliniz yüksektir. Çok önemli olan "güven" in kurulması için uzun bir yol gerekir. Emlak Logo çalışmanız size duyulan güvenin artmasını kısa zamanda sağlayacaktır.
 7. Daha unutulmaz olmak için. İnsanın yüzde kırkı gördüklerini, duydukları veya okuduklarından daha iyi hatırlar. Dolayısıyla Emlak Logo kullanma, işletmenizle ilişkili grafiklere sahip olmak ve bu grafikleri tutarlı kılmak, mal veya hizmetlere ihtiyaç duyduklarında potansiyel müşterilerin kafasında ön plana çıkma ihtimalinizi artırır.
 8. Şirketinizin adını açıklamak. Şirket adınız az bilinen bir sözcük veya kısaltma içeriyorsa, Emlak Logo anlamını görsel ipuçları verebilir.
 9. Müşterilerinize firmanızın adını sevdirmek. Unutulması zor bir şirket ismi, müşterilerin sizi işe almasını zorlaştırıyor. Potansiyel müşterilerin hizmetlerinize ihtiyacı olduğunda, zor bir ad hatırlamazlar. Ancak ismi ilgi çekici, etkileyici grafiklerle zenginleştirirseniz, sizi hatırlama, telefonu açma ve işe alma olasılığı daha yüksektir.
 10. Alışılmadık bir iş alanını açıklamak. İşiniz alışılmadık veya açıklanması zor bir sektörde olursa, bir Emlak Logo, yaptığınızın tam olarak ne olduğunu açıklığa kavuşturmaya yardımcı olabilir.
 11. Sizi rekabette başarılı olan taraf yapar. İyi tasarlanmış bir Emlak Logo çalışmasında çok anlam ifade edilebilir ve rekabetten ayrı duran özel uygulamalar da dahil olmak üzere, iş yapma şeklinize dair hikayeyi anlatmaya başlayabilirsiniz.
 12. Kendi alanınızda öne çıkmak için. İyi tasarlanmış bir Emlak Logo ve kimlik sistemi, özellikle güçlü bir pazarlama programı ile eşleştirildiğinde rekabeti çok daha yukarıya götürebilir.
 13. Beklentilere uymak için. Bazı endüstrilerde sadece bir Emlak Logo bekleniyor. Yaratıcı hizmetler sektöründe özellikle bir logoya sahip olmak endüstri standardıdır.

Bu avantajlar, işinizi ve güveninizi artıracak, bu nedenle mümkün olan en kısa sürede bir logo ve kimlik geliştirmeyi düşünün.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Logo çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Logo çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Logo yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Emlak Logo Örnekleri


1. Stribling

Basit ama zarif bir senaryo kullanarak, Stribling logosu sanat ve moda dünyasını aklına getiriyor. Herhangi bir büyük logo gibi, siyah beyaz da çalışır, ancak genellikle kalın, birincil kırmızı renklerde kullanılır. Kırmızı, cesurluk, tutku ve arzuyu gösterir. Kolayca bir dairenin fiyatını ikiye katlayabileceği bir pazar için ideal.

Bu Logo'yu beğendiniz mi? Logonuzu oluşturacak olan tasarımcı ile paylaşmak için not almalısınız. Beğendiğiniz ve beğenmediğiniz birkaç logoyu bir tasarımcı göstermek, stil ve tercihlerinizi daha iyi anlayabilmelerini sağlayacaktır.


2. Emlak Logo Pusula

Gayrimenkul alım satım işlemlerini daha müşteri dostu yapmak için teknoloji kullanma. Hibrid bir modeli olan gayrimenkul endüstrisini tam teşekküllü bir lüks aracılıkla değiştirme hedefinden vites değiştirirken, marka bilinci oluşturma çalışmaları başlangıç ​​köklerine kalmıştır. Logodaki "O" daki eğik çizgiyi bir pusulanın iğnesini nasıl temsil ettiğini not edin.


3. İki Ağaç Yönetimi Emlak Logo Örneği


EMLAK LOGO DOĞA TEMALARINI KULLANMA

Doğa temasını bir tema olarak kullanıp kullanmamak ister İzmir'de palmiye ağaçları, İstanbul'daki martılar veya Toros dağlarında daima gayrimenkul logolarına yer vermek için kullanılır. Logonuzda bir doğa teması kullanıyorsanız, adınızı yansıtıp yansıtmadığından (örn. İki ağaç) veya yerel alanınızın temsilcisinden emin olun.

İşte doğa temalarını kullanan daha büyük yabancı Emlak Logo örnekleri. Kullandıkları doğal unsurların yalnızca coğrafi bölgelerini değil, aynı zamanda logoyu farklı bir duygu haline getirdiğine dikkat edin.
4. Christie Uluslararası

Emlak Logo sadeliğin karmaşıklığa kıyasla neredeyse her zaman daha zarif ve etkili olduğunu gösteren mükemmel hatırlatıcıdır. Bu logo, güven sağlıyor ve neredeyse herkes on yıldır başarılı olan bir şirket düşünüyor. Evet, çok geleneksel, ancak birçok insan çok geleneksel bir aracılık arıyor.


5. Big Sur Sahil Özellikleri

Markalaşma geçmişi, yüzyılın başlarındaki sanat ve zanaat hareketine kadar uzanmaktadır; bu logo, bu esnada ilham alıyor. Tek potansiyel sakıncası, bu logo siyah beyaz bir yumruk kaybedecek olmasıdır.


6. Fredrik Eklund

Marka için mükemmel bir Emlak Logo.


7. Hawai'i Hayatı

Hawai'i Life Emlak Logo halen Hawai kökenlerine sadık kalırken modern ve profesyonel görünmeyi başarıyor.

Bu logo, doğru yazı tipi büyük bir gayrimenkul logosu için ne kadar önemli olduğunu kanıtlıyor. Harflerin kare yerine kütükten nasıl uzakta durduğuna dikkat edin. Bu logoyu biraz hareketlendiriyor ve en azından gözüme Hawaii estetiğini mükemmel şekilde yakalar. Hawai'i Life, Hawai'i'deki en başarılı komisyonculardan biridir.


8. Eşit Konut Fırsatları

Listemize böyle "sıkıcı" bir logo ekleyeceğimizden şaşırıyor musunuz? Olmaz logonun tam anlamıyla, tek bir şey söylemeden markanız hakkında bir şeyler iletmek gerekir.

Equal Housing Opportunity logosu bunu yapar ve evin içindeki eşittir işaretiyle iyi yapar. Yabancı bir ülkede dolaşmaya çalışmayı düşünün. Hastane, polis ve banyoların logosunu nereden biliyorsunuz? Onları anlamak için dili konuşmanız bile gerekmeyen logolardır. Bu logo da öyle.


9. İş Ortakları Güven

Basit ve temiz, beni, mükemmel bir şekilde markalarına uyan, inanılmaz derecede serin bir moda markası düşünüyor.


10. Vandenberg Emlak Logo

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: emlak logoları emlak logo emlak logo tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar